بنابراین در اینجا ما دوباره با بازار سر به فلک کشیده مثل هیچ فردا وجود دارد و نزدک در واقع ارسال رکورد.

دولت مشاوران اقتصادی هستند مبتلا به دوار سر با خوش بینی. لری Kudlow گفت: در 30 ژوئن که او اعتماد به نفس ما قطعا در قوی V بهبود بازار تا 40 درصد است. آن را تقریبا مانند هیچ یک از آنچه که ما شده ایم از طریق این سال در واقع اتفاق افتاده است.

به جز آن را. آن همه اتفاق افتاده است. ما از دست داده اند و بیش از 125,000 روح به مواج ویروس است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند. شهرستانها و سایر حوزه های قضایی است که بازگشایی در سریع نرخ در حال حاضر کاهش و یا حتی معکوس بازگشایی. و در حالی که بازار را تا 40 درصد از آن کم از 18,213 هنوز آن بالا از 29,568 14٪.

که عجیب و غریب. بازار کاهش 38.5 درصد در ماه مارس است. پس از آن به دست آورد 40.5% و در عین حال آن را هنوز هم یکی دیگر از 14% به قبل از آن به طور کامل بهبود. چگونه کار می کند ؟ این ساده ریاضی واقعا: 29,568 است که تعداد زیادی (38.5% در واقع) از 18,213 پس از ضرب 18,213 بار 38.5 درصد خواهد بود تعداد کمتری از ضرب 29,568 توسط 38.5% یک بار دیگر نشان می دهد که صدمه و زیان بیش از سود کمک کند.

در بالا از آن اقتصاد است و در واقع به بهبود نیست. حتی اگر شده است وجود دارد فشار برای بازگشایی و وانمود مانند این است که همه پشت سر ما نیست. در سراسر کشور این ویروس در حال گسترش است دوباره. از آن بدتر عدم وجود نظم و انضباط اجتماعی فاصله و پوشش صورت و همچنین به عنوان بزرگ “سوپر-پخش” حوادث مانند پل تظاهرات و رویدادهای سیاسی برگزار شده توسط رئیس جمهور و معاونت (بدون قضاوت ضمنی; به سادگی بیان حقایق).

پس چرا امده بازار ؟ همانطور که در گزارش ماه ژوئن 21 ارسال در MarketWatch توسط آن بازار, ویرایشگر علامت DeCambre افسانه ای سرمایه گذار جرمی Grantham, co-بنیانگذار و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بوستون مبتنی بر پول-مدیر Grantham, Mayo, ون Otterloo & Co., وضعیت ترسناک است.

“این است که واقعا مککوی واقعی. این است که چیزهای دیوانه” گفت: Grantham در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در مصاحبه با CNBC. “این یک تجمع بدون مقدم,” او اضافه شده و سپس با اشاره به این که میلیون ها نفر از مردم هنوز هم از کار و ورشکستگی به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش است.

با توجه به DeCambre وقتی پرسید که چه سطح از قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاران باید مایل به گرفتن Grantham گفت: “من فکر می کنم تعداد در حال حاضر به صفر و کمتر از صفر ممکن است یک ایده بد نیست اگر شما می توانید ایستاده است. اعتماد به نفس من کاملا به سرعت در حال افزایش است که این در واقع تبدیل شدن به چهارمین real McCoy حباب از سرمایه گذاری حرفه ای است. حباب های بزرگ می توانید در یک مدت زمان طولانی و تحمیل بسیاری از درد اما حداقل من فکر می کنم ما می دانیم در حال حاضر که ما در یک.”

من پول رایگان نمایش رادیویی این هفته (پخش ظهر یکشنبه در WCAP لوول و ساعت 8 صبح شنبه در WFEA منچستر), از من پرسید من شرکت میزبان چیزی که من فکر Grantham نقل قول. من در آن زمان گفت که مهم نیست. در انعکاس من فکر می کنم من باید باز گفتن آن است. این که مهم نیست; آن را به مسائل زیادی از مردم که در حال خرید به این مفهوم است که هرج و مرج است و همه پشت سر ما هستند و فقط انجام کسب و کار به عنوان معمول است. آنچه که من باید گفت این بود که باید آن مهم نیست و نمی خواهد اگر شما ساختار درست است.

این معما از برنامه ریزی ، هنگامی که ما یک طرح کار ما را برای پیش بینی همه چیز را که می تواند به اشتباه و تلاش برای ساخت یک برنامه که باعث می شود کمک هزینه برای به عنوان بسیاری از موارد که ممکن است بدون به خطر انداختن اثربخشی و جامعیت این طرح است. قطعا بازار بزرگ حباب نمونه هایی از آن است.

ما می دانیم که ما در حال رفتن به دریافت این حباب. ما همچنین می دانیم که وجود دارد رفتن به تورم و مالیات و هزینه های معمول نوسانات بازار مراقبت های بهداشتی و کاملا به احتمال زیاد در دراز مدت مراقبت از مسائل و همچنین به عنوان معجزه — چه مدت شما زندگی می کنند و نیاز به پول است. هر یک از این چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان هر بازار حباب است که ممکن است در طول, در علاوه بر این به تعداد بی شماری از چیزهایی که اتفاق می افتد در زندگی روزانه باید برای محاسبه و برنامه ریزی برای.

اما چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ چگونه شما قصد دارید برای ده ها knowns و گمنام? صرفه جویی بیشتر در حالی که قطعا لازم و مفید نمی خواهد آن را انجام دهد. در راه همان شما می توانید ذخیره کنید راه خود را از سایر بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و سیل و فاجعه بار بهداشت و درمان حوادث شما می توانید ذخیره کنید راه خود را از حباب بعدی و یا دراز مدت مراقبت از رویداد. شما باید برای برنامه ریزی و مطمئن شویم که در راه خود را. این تنها راه حل است.

ما می دانیم این چیزها اتفاق می افتد, بنابراین ما می خواهیم به خارج از الگوی ترافیک. به عبارت دیگر ما نیاز به مسیر راه آهن که در آن زندگی خائنانه و دشوار است به حرکت بر روی قطار که در آن زندگی بسیار ساده تر است و پیشرفت بیشتر خاص.

شروع با داشتن پول کافی کنار گذاشته برای رسیدگی به چیزهایی که ناشناخته اما قابل پیش بینی است. سقف جدید و یا سپتیک تانک یا افتادن درخت بر روی خانه خود را تعمیر ماشین. این چیزها در حالی که هر که نسبتا نادر با هم ایجاد نسبتا معمول و قابل پیش بینی نیاز برای دارایی های مایع که در دسترس هستند در یک لحظه متوجه. سی دی خزانه و پول خوبی کار می کنند.

ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز به پول برای زندگی است. ما نیاز به یک به طور منظم جریان درآمد جدید هر ماه. که درآمد باید قابل پیش بینی و پایدار و با دوام به طوری که ما نمی عمر آن است. بنابراین لازم است برای ایجاد منابع درآمد به طور منظم.

ما شروع با ساختار تامین اجتماعی و حقوق بازنشستگی اما اگر ما نیاز بیشتر ما باید دارایی های دیگر که تولید جریان نقدی ثابت. آن را کاملا نمی توان موضوع را به بازار یو پی اس و فراز زندگی و آن را به خصوص نمی توان موضوع به این حباب. این است که چرا ما توصیه می کنیم مقرری برای درآمد.

در نهایت ما می دانیم که ما نیاز به رشد و برای این کار پول ما در بازار منابع است. اما آن را متوقف نمی وجود دارد. ما همچنین نیاز به یک بیانیه سیاست سرمایه گذاری است که اجازه می دهد تا ما را پیش بینی و می دانید که چگونه برای مقابله با روال نوسانات بازار و “واقعا real McCoy حباب.”

استفان کلی است که یک رهبر شناخته شده در درآمد بازنشستگی برنامه ریزی است. واقع در Nashua, NH او خدمات بوستون و نیوانگلند مناطق. او نویسنده پنج کتاب از جمله “به من بگویید هنگامی که شما در حال رفتن به مرگ و من به شما بگویم که چگونه به خوبی شما می توانید زندگی می کنند” می پردازد که با این مشکل که ناشناخته دوره ایجاد برای برنامه ریزی بازنشستگی. آن را از دیگر کتاب های موجود در Amazon.com. خود برنامه های رادیویی رایگان پول بچه ها شنیده می شود هر شنبه ساعت 8 صبح در WFEA و هر یکشنبه در ظهر روز WCAP. او همچنین انجام برنامه ریزی کارگاه های آموزشی در انگلستان آموزش بزرگسالان مرکز واقع در Nashua. مشاوره اولیه همیشه رایگان است. شما می توانید رسیدن به استیو در 603-881-8811 و یا در www.FreeToRetireRadio.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im