Bull Run تغییر چرخ دنده ها برای زنده ماندن همه گیر

شرلی — روز مادر است که به طور معمول گاو اجرای رستوران شلوغ ترین روز سال است.اما برای اولین بار در سال 74 هیچ خ

توسط ATSHNEWS در 22 اردیبهشت 1399

شرلی — روز مادر است که به طور معمول گاو اجرای رستوران شلوغ ترین روز سال است.

اما برای اولین بار در سال 74 هیچ خانواده شلوغ رستوران هفت اتاق ناهارخوری به جشن می گیرند. آلیسون Tocci مالک و مهمانخانه دار توصیف پوچی به عنوان "دلسردکننده است."

"برای من من در آن ساختمان و من خیلی استفاده می شود به شما می دانید, مردم خنده و آمدن و رفتن و بهره گیری از" Tocci گفت.

به جای استقبال از 1400-به همراه روز مادر مهمان در تاریخ یکشنبه, آشپزخانه, هیات آمادگی خانواده-سبک و جداجدا سفارش داده شده وعده های غذایی برای تحویل و بایگانی اطلاعات.

"در بسیاری از فعالیت دوباره" Tocci گفت. "آن را به همان نوع فعالیت, اما قطعا فعالیت و آن را حفظ و بنابراین من باید واقعا سپاسگزار برای آن."

Tocci پدر باز Bull Run در سال 1946 و آن را در خانواده بوده است. برادر او اداره رستوران برای چند دهه. زمانی که Tocci در زمان مالکیت در سال 2010 او تبدیل فضا به یک مزرعه به جدول رستوران با موسیقی زنده.

رستوران همواره در خدمت کلاسیک جدید انگلستان راحتی, مواد غذایی, اما Tocci هدف برای خرید بسیاری از مواد غذایی از درون 500 مایل شعاع. گاو اجرا به همکاری با بسیاری از فروشندگان محلی از جمله کمی برگ مزارع در Devens.

"این فوق العاده موفق است. و سپس این بیماری همه گیر چیزی که اتفاق افتاده است" Tocci گفت.

Takeout وعده های غذایی بودند هرگز تمرکز در بول رون و رستوران تا به حال هیچ خدمات تحویل در محل. زمانی که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر دستور رستوران به در مارس 17, تیم درهم برای طراحی یک سیستم برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

"من باید یک تیم" Tocci گفت. در عرض یک هفته این سیستم عمل مانند یک "بسیار ماشین خوب روغن," او گفت:.

در آوریل گاو اجرا راه اندازی مجازی مفاد فروشگاه که در آن مشتریان می توانند به مرور برای تولید گوشت, تمیز کردن عوامل و بیشتر. Bull Run کارکنان تحویل خرید به مشتریان در اطراف شهرها و اگر یک مشتری زندگی دورتر یک وانت بار برنامه ریزی شده است.

Tocci در مقایسه با مقررات فروشگاه آنلاین فروشگاه مواد غذایی, اما با کالا از "کیفیت خدمات دهندگان" است که فروش گوشت تولید و فراورده های لبنی به رستوران.

"ما فقط متوجه شدم" خوب, این یکی دیگر از خدمات است که ما ارائه می دهیم,'" Tocci گفت. "مردم باید برخی از درجه ای از عصبانیت در مورد رفتن به فروشگاه های مواد غذایی."

علاوه بر مفاد فروشگاه فراهم می کند و کار برای کارکنان تحت تاثیر shutdown مانند سرور و bartenders. گاو اجرا شاغل 80 اعضای هیات قبل از همه گیر. در ماه مه فقط 30 باقی مانده است.

خدمات تحویل خانه و مقررات فروشگاه "ما را شناور" Tocci گفت. رستوران در حال حاضر به ارمغان می آورد در حدود 50 درصد از آن معمول درآمد با حدود 80 تا 85 درصد از هزینه های عادی.

"هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی" Tocci گفت. "ما فقط در حال رفتن به صبر کنید و ببینید و به دنبال دستورالعمل در این نقطه," او اضافه شده بعد.

Tocci مفتخر به خدمت بسیاری از دیرین و مشتریان به طور منظم. برخی از مشتریان پدربزرگ و مادربزرگ بودند ازدواج وجود دارد, او گفت:. دیگران را پدربزرگ و مادربزرگ که مشغول به کار در بول رون.

رستوران "یک سنگ محک برای بسیاری از نسل از مردم این منطقه که ما شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی" Tocci گفت. "کسانی که مردم ما می خواهند به مراقبت از است."

"به عنوان یک کسب و کار محلی, تماشای رستوران رفتن را از طریق آنچه که آنها تا به حال از طریق ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به مشتریان ما برای زنده ماندن از طریق این بیماری همه گیر" کمی برگ مزارع مدیر عامل شرکت پل Sellew گفت.

کمی برگ به تازگی همکاری با Tocci به میزبان یک مسابقه که در آن مشتریان نامزد مادران خود را به صورت رایگان برای خانواده غذا تهیه شده توسط Bull Run (شامل کمی برگ سالاد) در روز مادر.

"من فکر می کنم خود را در جامعه ما بیشتر انعطاف پذیر با داشتن بیشتر به صورت محلی رشد مواد غذایی" Sellew گفت.

گاو اجرای یک "سبز-گواهی رستوران" به معنی آن نیست استفاده از پلی استایرن و بازیافت است که عمده تمرکز Tocci گفت. همه برای رفتن به وعده های غذایی بسته بندی شده در جعبه های کاغذی قابل بازیافت.

"که کمی بیشتر هزینه, اما ما در حال تلاش برای چوب به ما ابتکار سبز, چرا که واقعا برای ما مهم است" Tocci گفت. "ما در حال تلاش برای انجام کارهای راه ما آن را انجام دهید اگر شما در حال آمدن به رستوران."

روز شکرگذاری یک روز پر مشغله برای گاو نر را اجرا کنید. "چه کسی می داند چه شکرگزاری خواهد بود سال؟" Tocci پرسید. "اما شما می دانید, ما در حال انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید در ضمن," او اضافه شده است.

Tocci گفت: او نشده مواجه می شوند یک مشتری که نبوده است "فوق العاده مهربان است." که مهربانی "چیزی است که من امیدوارم که طول می کشد فراتر از این بیماری همه گیر" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب