پاسخ به "حس مشترک نه تعصب باید دیکته تغییرات به رای گیری'

من می خواهم به پاسخ های اخیر op-ed "حس مشترک نه تعصب باید دیکته تغییرات به رای گیری." من موافق با نویسنده است

توسط ATSHNEWS در 4 خرداد 1399

من می خواهم به پاسخ های اخیر op-ed "حس مشترک نه تعصب باید دیکته تغییرات به رای گیری." من موافق با نویسنده است که ما باید حس مشترک اعمال می شود در اینجا. و عقل سلیم به ما می گوید که درخواست از مردم برای قرار دادن سلامت خود را در خط به رای مردم را یک کل بسیار کمتر به احتمال زیاد برای نشان دادن در پای صندوقهای رای است.

به نظر می رسد از رئیس جمهور تهمت های اخیر توییتهایی او را فقط خوب است که با. من نیستم. این یک معضل است که باید مورد توجه خدمتگزاران مردم در هر دو طرف راهرو. روشن است که در انتخابات کسب و کار به عنوان معمول نمی خواهد کافی در طول COVID-19.

اگر ما نمی کنند کمتر مردم را به پای صندوقهای رای. مردم کمتر کار می کنند پای صندوقهای رای است. رای گیری در مکان های نزدیک خواهد شد. کسانی که نشان می دهد تا در فرد خواهد شد قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر در صف های طولانی و پر ازدحام سایت. و ما می دانیم که مبارزه به رای خود را — سالمندان در معرض خطر بالاتری برای عفونت کروناویروس رای دهندگان که بیمار هستند و یا ضعف سيستم ايمنی و همسایگان در جوامع رنگ در حال حاضر به طور نامتناسبی ویران coronavirus و کسانی که ضروری کارگران, در میان دیگران.

هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای خود را. وجود ندارد "پوشش کوروناویروس" در اینجا آن را واقعی است. و برای استفاده از این نویسنده عبارت این خواهد بود "واقعی مشکلات واقعی مردم است."

من معتقدم که هر یک واجد شرایط رای دهندگان در ماساچوست باید قادر به رای دادن با خیال راحت از خانه و یا در پای صندوقهای رای است. این به این معنی ارسال خودکار هر ثبت نام رای دهندگان در کشورهای مشترک المنافع در یک رای گیری با یک پاکت مهر برای بازگشت. رای دهندگان ثبت نام شده با یک حزب سیاسی خواهد بود فرستاده حزب خود رای. Unenrolled ("مستقل") رای دهندگان را که تا بیش از 50 درصد از رای دهندگان ماساچوست می تواند با ارسال برگه های رای برای هر دو طرف و دستور به بازگشت یکی.

وجود دارد بدون نیاز به اضافه کردن گام اضافی از رای دهندگان نیاز به درخواست یک رای گیری از دولت است. در حالی که نویسنده معتقد است این خواهد بود که گیج کننده به خلیج دولت unenrolled رای دهندگان من مطمئن هستم که آنها قادر خواهد بود به انتخاب یکی از رای گیری و ارسال آن در هر دستورالعمل. در واقع من فکر می کنم بسیاری را از آن استقبال بیش از رفتن به پای صندوق های رای و قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر و یا مرور نه چندان بصری فرایند درخواست برای absentee ballot با مهلت.

کشور ما فرآیند رای گیری در حال حاضر در حال خفه کردن صدای بیش از حد بسیاری از. در زمان بحران ملی آن را حتی بیشتر مهم ما در حرکت به شکستن موانع به صندوق های رای است. ماساچوست می تواند و باید منجر به این اتهام است. دموکراسی ما سزاوار چیزی کمتر.

کنگره جو Kennedy IIItinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب