اگر شما هدف شخصی خود را به بیرون آمدن از قرنطینه با گرد و طرز فکر به دست آوردن مهارت های جدید برای کارآموزی و یا برای سرگرم کردن خودتان همه این را می توان به دست آورد بدون هیچ هزینه اضافی غیر از وقت خود را. کتاب کمک به شما در ضربه زدن به اهداف زندگی است. متاسفانه با کمبود بودجه در اقتصاد (و به عنوان یک دانش آموز کالج) محموله با تاخیر و با هجوم خریداران آنلاین و کتابخانه بسته کتاب های فیزیکی نیست بهترین گزینه است. پس از پرتاب آن فیزیکی متون گذشته به دلیل قرنطینه فصل به معنی گرفتن زندگی خود را به دیجیتال (persian) در بیشتر راه بیش از یک.

اتمام این 12 راه برای دانلود رایگان PDF کتاب برای این دنیای دیجیتال در قرنطینه.

1. کتاب برنامه

Pixabay.com
pixabay.com

بهترین مکان برای شروع به دنبال به صورت رایگان فایلهای Pdf آغاز می شود بر روی هر دستگاه اپل ساخته شده است در برنامه در هر دستگاه اپل می آید با یک کتاب برنامه. در حالی که بسیاری از کتاب گران سیل الکترونیکی قفسه سنگهای واقعی در درون دروغ “مرور رایگان کتاب” تب. اپل کتاب ژانرهای عبارتند از رمز و راز و هیجان, عاشقانه, بچه, های علمی تخیلی و فانتزی و جوان, بزرگسالان های کمیک و رمان های گرافیکی, داستان و ادبیات کلاسیک. اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن به یک صفحه اصلی فعالیت و گوش دادن به کتاب های “بزرگ رایگان گوش” ارائه می دهد طیف گسترده ای از کتاب های صوتی بیش از حد.

2. لیبی برنامه

عکس توسط Eman مونی العلمی

یک کتابخانه است که جایگزین صدای موسیقی و یا پادکست ها بر روی دستگاه های هوشمند خود را ممکن است تبدیل به جدید خود را اعتیاد. به لیبی برنامه به شما می دهد دسترسی به پی دی اف و کتاب های صوتی برای هر کتاب قابل تصور است. آن را کاملا رایگان; را وارد کنید در کتابخانه خود و اطلاعات کارت خود را از محلی شهرستان کتابخانه و voila. “به لیبی برنامه شده است به خوبی طراحی شده با کاربر نهایی در ذهن و کمک می کند تا کاربران در سراسر جهان دسترسی به کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی از کتابخانه محلی خود را,” ساکرامنتو کتابخانه های عمومی در کتابخانه متی هیل گفت. این برنامه به عنوان درس خوان و بی وقفه بسته بندی قفسه های که در آن شما چک کردن کتاب PDF و کتاب صوتی به فرمت های. آن را مانند یک کتابخانه کوچک در جیب شما. “در این زمان که در آن ما در کتابخانه ها تا به حال به درهای بسته خود را به طور موقت اوردرایو و لیبی برنامه شده اند ضروری است در حفظ محلی ما دانش آموزان و خوانندگان در اسلحه-به کتاب” تپه گفت. درست مثل هر فیزیکی کتابخانه این کتاب انتظار می رود به بازگشت و دو هفته پس از تاریخ پرداخت. اگر که نیست به اندازه کافی زمان نگران نباشید. شما می توانید یک کتاب یک مقدار نامحدودی از بار.

3. گتی انتشارات

گتی کتابخانه مجازی

هنری, میز قهوه, کتاب همه ما می خواهید مخفیانه در حال حاضر می تواند در زندگی مجازی خود را در میز قهوه به شکل قابل دانلود Pdf است. بدون نیاز به نگرانی در مورد اندازه بزرگ خود را کوچک خوابگاه و یا در پایان ترم حرکت کردن. برای کسانی که پرشور در مورد استادان قدیمی مانند ون گوگ پیتر پل روبنس و سزان مجازی کتابخانه از موزه گتی ایماژ اجازه می دهد تا دسترسی خوانندگان به دانلود و مرور گذشته کاتالوگ نمایشگاه. “من لذت بردن از با استفاده از گتی جستجو ابزار و پایگاه داده به عنوان یک نقطه شروع برای تحقیق. فیلتر بسیار مفید است, اما آن را نیز سرگرم کننده برای پیدا کردن غیر منتظره و با کیفیت بالا منبع مواد در حالی که در حال مشاهده از طریق پایگاه داده های مختلف” دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ارشد Ana Laura پاویا گفت. “این تحقیقات می تواند تبدیل به یک بازی سرگرم کننده و هیجان از شکار تجربه بنابراین بهتر است قطعا به صرفه جویی در صفحات وب سایت ها و به خصوص منابع.” کتاب معماری, عکاسی, حفاظت هنر و نقاشی می تواند به راحتی اضافه شده به هر دستگاه هوشمند. “شما می توانید به عنوان خوانده شده آنلاین; سایت سازمان یافته است و دارای یک تنوع از آنچه شما دنبال آن هستید. وب سایت خود را تمیز ساخت جستجو برای کتاب ساده ترین” دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ارشد یاس مورفی گفت. همان سرویس قابل استفاده برای موسسات دیگر اجرا شده توسط گتی مانند J. Paul Getty موزه گتی موسسه تحقیقات و Getty Conservation Institute همه در همان سایت.

4. Free-ebooks.net

pxfuel.com

بدون نیاز به وارد یک کتابفروشی برای پیدا کردن یک کتاب جدید به گرفتن چشم خود را. طراحی شده برای خوانندگان که مایل به کشف جدید و مستقل نویسندگان Free-ebooks.net به شما می دهد دسترسی به پنج افزار رایگان برای ژانرهای مانند داستانی و غیر داستانی, کلاسیک, سکس کلاسیک دانشگاهی و کتاب های درسی. اما اگر به شما پرداخت یک هزینه از $24.99 شما طول عمر V. I. P عضویت خود را با دسترسی به فایلهای Pdf TXTs, EPUB, MOBI, برای هر eReader, قرص و یا دستگاه برای همیشه لطفا برای. این در مفید آمده است به عنوان شما همچنان به یادگیری مهارت های جدید در نشر قانون و تکنولوژی در زندگی شخصی و حرفه ای.

5. موزه متروپولیتن

ملاقات انتشارات

اگر ترکیبی از عکاسی, هنر های تزئینی, جهانی, هنر, لباس های طراحی و هنر معاصر را پر می کند حافظه بصری خود را MetPublications تمام محتوای خود را به عنوان PDF کتاب برای دانلود رایگان برای نگه داشتن آب های خلاقانه خود را جریان. سایت خود را با این نسخهها کار مانند یک دانشگاه پایگاه داده که در آن شما جستجو بر اساس کلمه کلیدی, دوره, منطقه, نویسنده و عنوان کتاب است که از ویژگی های ملاقات را به مجموعه. اگر شما از دست رفته یک نمایشگاه و یا زندگی می کنند بیش از حد دور از اپل بزرگ, ملاقات پایگاه داده کامل شامل کاتالوگ نمایشگاه آنلاین. هنر و علوم انسانی رشته خود را پیدا کنید بهترین منابع تحقیق در دستی. برای کسانی که با استفاده از اشیاء هنری در تحقیقات خود سمپوزیوم مقالات در دسترس هستند به صورت رایگان دانلود. در کلیک یک دکمه از طریق مسنجر تحقیقات الگو است در نوک انگشتان خود را.

6. اینترنت بایگانی کتاب

commons.wikimedia.org

کتاب هایی که رفته اند از چاپ و یا کتاب های کمیاب که شما را در پیدا کردن حلقه در انبار کاه و یا هر غیر ممکن است کتاب به پیدا کردن در فرمت PDF می آید به زندگی بر روی اینترنت بایگانی کتاب. کتاب های موجود در مجموعه های خاص و یا در مجموعه نادر معمولا در بر داشت در کتابخانه ها و دانشگاه ها. در حال حاضر بدون خدمات خود را در دسترس آنها قابل دسترس در اینترنت بایگانی کتاب. “من استفاده می شود به کار برای اینترنت بایگانی! آنها یک گروه بزرگ از مردم و ماموریت خود را برای اسکن هر کتاب در دسترس انسان است که قطعا قابل تحسین” لس آنجلس کتابدار چارلز فیشر گفت. “که گفت: خود را رابط پیچیده و گیج کننده است و آن را دشوار است برای پیدا کردن یک عنوان خاص.” Archive.org فراهم می کند هزاران نفر از کتاب های PDF, روشن شدن فرمت های TXT به صورت رایگان. این سایت همچنین به عنوان یک کتابخانه محلی با دسترسی به, فیلم, موسیقی, تصاویر و نرم افزار به صورت رایگان دانلود. مطمئن شوید که برای حرکت از طریق archive “سال” tab; کتاب اثری به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1000 ساخت این مجتمع منبع برای پیدا کردن محتوای رایگان.

7. PDFdrive.com

Giphy.com
giphy.com

ماندن در خانه و با کمی تعامل اجتماعی و تلویزیون به طور مداوم به گزارش خبر بد همه ما احساس گیر کرده در یک حلقه بی پایان از vibes منفی. جای منفی با PDFdrive.com خود را برای بهبود طرز فکر و مهارت و رشد در خانه با کتاب های کسب و کار و حرفه ای, محیط زیست, دین, بهداشت و تناسب اندام, شیوه زندگی, سیاست و قوانین دین و تکنولوژی. اگر دوست دارید یک کتاب شما می توانید ارسال می شود برای خرید کاغذ کپی کتاب را از طریق لینک ذکر شده در یک کتاب خاص را در صفحه سایت. شما حتی می توانید ایمیل پی دی اف به اچ. “چه گوهر پنهان! معمولا آن را برای من سخت برای پیدا کردن و دانلود فایل های pdf کتاب. من در بر داشت یک تعداد انگشت شماری از کتاب هایی که من برای جستجو…من کتاب های من شده است که مایل به خرید در کتابفروشی اینجا” دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس فارغ التحصیلان کلودیا Bobadilla گفت. دیگر از زبان انگلیسی در این سایت ارائه می دهد گزینه های اسپانیایی و روسی و ترکی برای polyglots در خارج وجود دارد و یا کسانی که مایل به تیز کردن افق دید خود را در فرهنگ های دیگر.

8. OpenLibrary.org

commons.wikimedia.org

یک کتابخانه با ثابت ویرایش و لیست ایجاد این کتابخانه شامل بیش از یک میلیون دانلود رایگان کتاب الکترونیکی و رسانه ها برای ساعت مطالعه کنید. زیر مجموعه مانند پخش موسیقی, پزشکی و دستور ادویه آن را برای کسانی که می خواهند به فراتر از خواندن یک کتاب کلاسیک. “کتابخانه باز است و بسیاری از منابع که من عشق نكن از دوران کودکی با این نسخهها کار من نیاز به پژوهش و مسائل من نگاه به جلو به مرور در آینده” دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید ارشد توماس چن گفت. نیز وجود دارد یک تصادفی کتاب برگه که در آن سایت خواهد شد به طور تصادفی انتخاب یک کتاب از هر نوع به عنوان یک کتاب پیشنهاد برای روز. اگر شما می خواهید برای ادامه دانلود و محتوای عالی وجود دارد یک دکمه اهدا در بالا سمت راست برای حفظ سایت زنده است.

9. کتاب های رایگان کامپیوتر

pixabay.com

یادگیری چگونه به درک ماهیت پیچیده ای از کامپیوتر از طریق Python, C++ یا جاوا اسکریپت , کتاب های رایگان کامپیوتر تجدید نظر به تمام فن آوری و علم عاشقان به دنبال بهبود مهارت های خود را در برنامه نویسی و ریاضیات و مهندسی نرم افزار. این سایت فراهم می کند بهترین ویژگی های کتاب در فرمت PDF عناوین شامل شما نمی دانید که JS: در حال شروع – 2nd Edition توسط Kyle سیمپسون و ساختمان مهارت در Python: A programmer’s Introduction to Python by Steven F. Lott. این goldmine کامپیوتر منابع شما را چسب به خود را به عنوان شما یاد بگیرند که برای تیز کردن کامپیوتر شما مهارت های فنی. پس از این قرنطینه, شما باید خود و همسالان و کارفرمایان تعجب کنید که چگونه شما را به دست آورد خود را در مهارت های کامپیوتری بسیار سریع است.

10. ManyBooks.net

libreshot.com

برای کسانی که به دنبال یک روانی تازه از همه سخت مشغول به تحصیل پایانی هفته مستلزم در ManyBoooks.net بیش از 33000 رایگان و سرگرم کننده داستانی فایلهای Pdf قابل دانلود هستند برای کسانی که بسیار مورد نیاز مغز را می شکند. “مقدار زیادی از سرگرم کننده است و به نظر می رسد آنها به انجام همه چیز ممکن است برای رعایت کپی رایت. بسیاری از دامنه های عمومی عناوین در بسیاری از نسخه های و بزرگترین انتخاب از پالپ داستان های علمی تخیلی در دسترس بشر است. بزرگ برای مقاصد سرگرمی” LA County Library کتابخانه چارلز فیشر گفت. قابل دانلود بر روی هر دستگاه چه چیزی باعث این سایت منحصر به فرد است که زبانهای مختلف برای خوانندگان یادگیری یک زبان دیگر و یا می خواهید برای بهبود درک مطلب در زبان دیگر. زبان اروپا بر اساس هر چند مانند چک, ایرلندی, رومانیایی, فرانسوی, هلندی, سوئدی, ایتالیایی, لاتین, ایسلندی و بسیاری دیگر.

11. FreeMagazinepdf.com

pixabay.com

ولع مصرف آخرین اخبار اما هیچ اشتراک مجله? FreeMagazinePDF.com ویژگی های جهانی در طیف وسیعی از موضوعات مانند بافندگی, شیوه, فراغت, فرزند, سیاست, عروسی, اتومبیل, معماری, کسب و کار و طراحی. هر نشریه شما می توانید از فکر می کنم ذکر شده است منطقه به ترتیب حروف الفبا از A-Z. یا اگر شما در حال جستجو برای یک نشریه است که شما از دست رفته در خواندن سال پیشاسکرول به پایین که در آن یک لیست از ماه ها و سال های انتظار را برای شما به دسترسی out-of-print مسائل. زرق و برق, براق, صفحات از بین رفته است اما به دست آوردن زمانی که شما می توانید دسترسی به محتوای مجله را در سطح جهانی بدون سفر به خارج از کشور. شاید شما می توانید با استفاده از این به عنوان یک منبع برای ایجاد جدید خود را خلق و خوی هیئت مدیره و نگه داشتن شما را در چک در قرنطینه.

12. گوگل E-کتابفروشی

giphy.com

به عنوان ساده به عنوان ساخت جستجو در مرورگر گوگل, کتابفروشی خود را ارائه می دهد انواع رایگان کتاب با انواع فرمت های قابل دانلود. “گوگل برنامه رایگان است اما شما هنوز هم باید برای خرید کتاب از گوگل است که در دسترس هستند… اگر چه گوگل ارائه می دهد برخی از چیزهای رایگان اگر شما یک حساب گوگل اما کسانی که کتاب از تقاضای کم و یا بسیار قدیمی” دانشگاه فارغ التحصیلان Nargiza لوتز گفت. از سوی دیگر خوانندگان دسترسی به رتبه بندی و بررسی است. کسانی که خواندن این کتاب قبلا ترک یک امتیاز ستاره با یک نظر در مورد این کتاب تجدید نظر شود. گوگل طول می کشد کل رتبه بندی می کند و یک رتبه بر اساس میانگین پاسخ خوانندگان خود را به سمت چپ. این سیستم باعث می شود چیدن یک کتاب جدید را به عنوان استرس آزاد به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im