Dunham نام پسران بسکتبال مربی در مرکزی کاتولیک

علامت Dunham رشد در نیوهمپشایر و در Pinkerton آکادمی, اما او تا به حال یک احترام عمیق برای مرکزی کاتولیک.او به

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

علامت Dunham رشد در نیوهمپشایر و در Pinkerton آکادمی, اما او تا به حال یک احترام عمیق برای مرکزی کاتولیک.

او به دست اورد بزرگ برای قدردانی از مدرسه بیش از دو سال گذشته به عنوان دستیار پسران بسکتبال مربی وجود دارد. زمانی که سر مربی جان والش سمت چپ را به یک کار مشابه در مادر آلما Malden کاتولیک Dunham تصمیم به پرتاب کلاه خود را در حلقه برای خالی باز.

رویا متوجه شد بعد از ظهر دوشنبه در هنگام مرکزی کاتولیک مدیر ورزشی موبایل DiFiore اعلام کرد که Dunham استخدام شد و به عنوان پسر های جدید حلقه مربی. حتی اگر Dunham هرگز سر مربی DiFiore احساس بسیار راحت توزیع کلید به او.

"من فقط دوست داشتم که چگونه او مربوط به کودکان و نوجوانان" DiFiore گفت. "من او را تماشا ارتباط برقرار کردن با بچه ها برای دو سال گذشته و من دوست داشتم رویکرد خود را. او می تواند بسیار پرورش اما می توانید نقطه خود را در سراسر زمانی که او نیاز به. من باور دارم که خطوط با ارزش های اصلی و آنچه ما می خواهیم."

والش احساس مرکزی کاتولیک ضربه اجرا خانه خود را با آخرین استخدام. او raved مورد Dunham کیفیت و بدون شک او را آماده برای این کار است.

"او یک انتخاب بزرگ است زیرا او می داند که بچه ها" والش گفت. "او یکی از باهوش ترین بسکتبال مردم من تا کنون بوده است. آنها یک تن از استعداد های آینده و داشتن علامت منجر به راه بود و یک تصمیم بزرگ در نظر من است."

دو سال گذشته در اظهارات حاشیه تنها به تقویت Dunham اصلی باورهای مرکزی کاتولیک.

"من همیشه به حال یک درک آنچه مرکزی کاتولیک است همه چیز در مورد" Dunham گفت. "من می دانم که آنها همیشه خوب بوده است در دادگاه و در کلاس درس. این یک کلاس اول سازمان و من هیجان زده می شود بخشی از آن است."

برادران شیردل با حضور Pinkerton آکادمی از 1996-1999 جایی که او اندکی 1,025 امتیاز. او رفت و به بازی در جنوب نیوهمپشایر (1999-2001) و پلیموث دولت (2004-2006). او نمی تواند صبر کنید برای قرار دادن مهر در برنامه و نگه داشتن آنها را در میان دولت و نخبگان است.

"من می دانم که ما در حال رفتن به بازی بسیار سخت و بازی بازی راه حق" Dunham گفت. "در جرم, ما در حال رفتن به فضای کف و بازی های هوشمند. ما قصد داریم به خوبی آماده شده و ما باید به دلیل Merrimack دره کنفرانس است که چنین رقابتی لیگ است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im