آخرین: ممفیس پلیس برای جلوگیری از استفاده بدون دست کشیدن حکم

توسط آسوشیتد پرسبالای ساعت: — پلیس در ممفیس تنسی برای جلوگیری از استفاده بدون دست کشیدن حکم. — اعتراض به پاره

توسط ATSHNEWS در 30 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— پلیس در ممفیس تنسی برای جلوگیری از استفاده بدون دست کشیدن حکم.

— اعتراض به پاره کردن جورج واشنگتن مجسمه در پورتلند اورگان است.

— بوستون برای اولین بار, سیاه, کمیسر پلیس در دفاع از دیدن AG Barr.

— دوقلوها مینه سوتا حذف مجسمه سابق صاحب Calvin گریفیث.

___

MEMPHIS, Tenn. — اداره پلیس در ممفیس تنسی تصمیم به توقف استفاده از "بدون دست کشیدن از" حکم در پی تیراندازی منجر به مرگ یک سیاه کنتاکی زن بود که به ضرب گلوله توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که پشت سر هم به خانه اش.

ممفیس سخنگوی پلیس کارن رودلف گفت: این حرکت برای از بین بردن بدون دست کشیدن حکم شده بود یک منبع بحث پس از مرگ 26 ساله Breonna تیلور که کشته شد در ماه مارس پس از کارآگاه پلیس شکست از طریق درب جلو او در حالی که خدمت به مواد مخدر حکم در لوییویل.

تغییر در ممفیس اعلام شد در دیدار این هفته با فعالان محلی به دنبال تغییر در سیاست های مربوط به استفاده از زور توسط پلیس, رودلف روز جمعه گفت.

بدون دست کشیدن حکم جستجو اجازه می دهد تا ماموران برای ورود به یک خانه بدون حضور خود را اعلام و اغلب در موارد دارو برای جلوگیری از مظنون از خلاص شدن از ذخیره کردن.

ممفیس نیز به روز کرده و سیاست های مربوط به افسران وظایف هنگامی که آنها را ببینید رفتار نامناسب توسط یک همکار.

سیاست های قبلی به نام برای افسران صرفا گزارش سیاست نقض و رفتار نامناسب به بخش. این سیاست بود که به تازگی اصلاح شده به منظور افسران به "معقول و منطقی اقدام به مداخله" اگر خطرناک و یا رفتار مجرمانه یا سوء استفاده از یک موضوع مشاهده شده است.

___

پراویدنس, R. I. — مشیت شهردار دستور داد که کلمه "مزارع" پاک از رود آیلند رسمی دولت نام در شهر رسمی اسناد و مدارک در روز جمعه به معترضان برنامه ریزی شده به علامت Juneteenth با مرکز شهر مارس.

دموکراتیک شهردار Jorge الرزا اعلام کرد پیش از این تظاهرات که او می خواهم یک فرمان اجرایی را امضا قابل توجه این کلمه از "ایالت رود آیلند و مشیت مزارع" دولت نام رسمی پس از آن اعلام استقلال در سال 1790.

"هر چند این درست نیست نسل درد و خشونت علیه سیاه و سفید ما و ساکنان بومی این Juneteenth ما می توانیم از این مرحله برای ساخت یک آینده بهتر هم" الرزا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

اشاره به "مشیت مزارع" است که اشاره مستقیم به برده داری اما "به عنوان مضر یادآوری" چگونه دولت بهره مند از تجارت برده در آن سال های اولیه رئیس شورای شهر سابینا Matos گفت: در یک بیانیه نوشته شده است در پشتیبانی از حرکت می کند.

فعالان باید تجدید فشار به هیچ کس کشت و زرع مرجع از دولت نام در پی قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس است. رای دهندگان در سال 2010 به شدت رد رای گیری همه پرسی برای کوتاه کردن دولت رسمی نام به سادگی به "رود آیلند."

___

اورلاندو فلوریدا. — یک حقوق مدنی وکیل گفت که او را در پر کردن کت و شلوار در برابر اداره پلیس فلوریدا در مرگ 36 ساله مرد سفید که فرو ریخت با یک افسر را به زانو در گردن او.

تیموتی Coffman درگذشت, چهار روز پس از چهار ساوت دیتونا افسران پلیس در تلاش برای کنترل او در طول بازداشت در ماه جولای 2018 وکیل بنیامین Crump گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری که در آن او به نظر می رسد با Coffman مادر.

"آن زانو از ساوت دیتونا اداره پلیس که به کشته شدن تیموتی کافمن" گفت: Crump, که همچنین نشان دهنده جورج فلوید خانواده. "مانند جورج فلوید تیموتی Coffman یک افسر پلیس را به زانو در پشت خود را تا زمانی که او از دست داده آگاهی."

در ساوت دیتونا اداره پلیس کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار اقدام قانونی.

Coffman شد و خشونت را به عنوان افسران سعی در به زانو در آوردن او با توجه به بدن کم ویدیو. او کالبد شکافی ذکر شده علت مرگ به عنوان "عوارض ناشی از مسمومیت با متامفتامین" و کمک کننده وضعیت به عنوان "خویشتن داری فیزیکی." این سم شناسی گزارش همچنین ذکر شده آمفتامین, مورفین, فنتانيل و norfentanyl در سیستم خود را.

هیچ اتهامات عنوان شده علیه افسران. یک دادستان در بر داشت بررسی "هیچ اقدام دیگری موجه است." Crump در حال حاضر می خواهد وزارت فلوریدا اجرای قانون به بررسی.

___

دنور — کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس است امضا و به قانون گسترده پلیس پاسخگویی لایحه اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید.

این فرماندار دموکرات امضا اندازه گیری در روز جمعه. قانون جدید خلاص می شود واجد شرایط ایمنی دفاعی محافظت می کند که افسران پلیس از پرونده های حقوقی و اجازه می دهد تا آنها را به شکایت کرد برای سوء. این ممنوعیت chokeholds و محدودیت های دیگر با استفاده از زور.

آن را نیز نیاز به محلی و ایالتی کلرادو افسران گشت که در تماس با عمومی باید مجهز به دوربین بدن در ماه جولای 1, 2023. Unedited فیلم دوربین باید به عموم مردم منتشر شد در عرض 21 روز از سوء شکایات واصل شده بودن.

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — مقامات شهرستان و اعضای جامعه در سنت پترزبورگ فلوریدا جشن Juneteenth با رونمایی از یک بلوک بلند, رنگارنگ, نقاشی دیواری است که گفت: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

آن نقاشی شده بود 16 توسط هنرمندان مختلف — یکی برای هر حرف در خیابان در مقابل دکتر کارتر G. Woodson آفریقایی موزه در این شهر تاریخی سیاه و سفید محله.

آلو Howlett, یک هنرمند تاتو و muralist که تزئین شده حرف T با الهام از کالین Kapernick گفت: "ما می دانیم که زندگی ما مهم است. شما لازم نیست به ما بگویید که. ما در حال تلاش برای گفتن در جهان است که. جهان نمی کنید برای دیدن این بخش از سنت پترزبورگ."

جامعه ای جشن نقاشی دیواری لغو شد با توجه به افزایش coronavirus موارد در شهرستان اما هنوز هم حدود یک صد نفر جمع شده بودند برای این رویداد. به عنوان یک مرد بازی ویولن نام خدا در دست پلیس بودند با صدای بلند بخوانید. اعضای جامعه هر کدام با یک رنگ زرد یا قرمز گل رز در دست راه می رفت به یک گلدان قرار داده و گل داخل. چند بلندگو دنبال کرد و از ذکر مرگ جورج فلوید اخیر تظاهرات برای عدالت نژادی و صدها سال از نابرابری برای مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

___

پرتلند سنگ. — معترضان که به خیابان ها ریختند در پورتلند اورگان برای 22nd متوالی شب دوشنبه پاره کردن یک مجسمه جورج واشنگتن که بنا بود در 1920s.

تظاهر کنندگان قرار می گیرد یک برچسب بر روی سر مجسمه که به عنوان خوانده شده "شما در سرزمین مادری" و همچنین اسپری-رنگ آمیزی مجسمه را پایه.

پورتلند اداره پلیس روز جمعه گفت که یک گروه کوچکتر تقسیم از چند صد صلح آمیز معترضان اواخر روز پنجشنبه و انداخت سگ داغ در پلیس و برش نرده های اطراف مرکز عدالت است که یک flashpoint در شبانه تظاهرات قتل جورج فلوید.

یکی دیگر از گروه یک آتش سوزی در اطراف واشنگتن مجسمه قبل از پاره شدن آن. هیچ کس دستگیر شد.

پیش از آن در هفته به معترضان در دانشگاه اورگان در یوجین تخریب دو مجسمه به نمایندگی از سفید پیشگامان.

___

NEW ORLEANS — جامعه و گروه های زیست محیطی را برنده دادگاه تصویب Juneteenth مراسم در لوئیزیانا سایت باستان شناسان به عنوان احتمالا یک گورستان برای بردگی گرفته شده آمریکایی های آفریقایی تبار که شد زمین کشت و زرع.

حالت دادگاه تجدید نظر را رد کرد و درخواست تجدید نظر در محلی فورموسا پلاستیک عضو گروه است که در حال ساخت یک $9.4 میلیارد شیمیایی پیچیده وجود دارد.

FG لا LLC است که ساخت این کارخانه را نمی خواهد رفتن به دادگاه عالی ایالت سخنگوی جیم هریس روز جمعه گفت.

"ما آماده خواهد شد با آب و ماسک در صورتی که به آنها نیاز دارید و همه چیز را ما می توانیم خود را جشن موفق و راحت," او گفت:.

___

بوستون — Boston, سیاه کمیسر پلیس در دفاع از دیدار اخیر خود با ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار پس از شهردار مطرح کردند.

کمیسر ویلیام ناخالص می گوید: این نشست روز پنج شنبه در مقر پلیس بود یک "فرصت برای آموزش" رئیس وزارت دادگستری در مورد پلیس, آموزش روابط اجتماعی و نیاز به ملی تغییر میکند.

بر دفتر توییتی یک عکس از بر و درشت با هم خندان و تشکر کمیسر برای "مهمان نوازی فوق العاده و ارزشمند بینش و مشاوره." عنوان می گوید این اولین بار نشسته دادستان کل ایالات متحده سفر کرده بود ،

شهردار مارتی والش دموکرات توییتی بر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "آیا به اشتراک گذاری بوستون ارزش یا ارزش من" و "به طور کلی عدم احترام به مردم و حقوق آنها خطری برای شهرستان ما و آینده کشور ما است."

شهردار پیشنهاد کرده است برش 12 میلیون دلار از بودجه پلیس برای استفاده از خدمات اجتماعی و برنامه های.

ناخالص دفاع از این جلسه در روز پنج شنبه: "شما هرگز اجرا و پنهان کردن از یک مکالمه است. من صحبت می کرد برای مردم در بوستون امروز به طور رسمی در سی که من فکر کردم نیاز به شنیدن این پیام از یک مرد سیاه و سفید — از افتخار کمیسر پلیس."

___

پیر, S. D. — رژیم صهیونیستی. کریستی Noem اعلام کرده است روز جمعه به عنوان Juneteenth روز در داکوتای جنوبی به علامت سنتی بزرگداشت تاریخ رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

اعلام نمی کند و آن را یک دولت به رسمیت شناخته شده تعطیلات به عنوان آن را در بسیاری از کشورهای دیگر. ایان خشم سخنگوی جمهوری خواه فرماندار می گوید تنها یک عمل قوه مقننه می توانید انجام دهید که.

دبورا Evans, سخنگوی ملی Juneteenth رعایت بنیاد گفت: او را خوشحال داکوتای جنوبی است در نظر گرفتن یک گام با اعلام.

دموکراتیک بهداشت ، Reynold Nesiba از Sioux Falls قصد دارد به پیشنهاد قانون در 2021 جلسه به اضافه کردن Juneteenth به لیست دولت به رسمیت شناخته شده تعطیلات.

جشن Juneteenth نیست محدود به افرادی است که فرزندان رهایی بردگان Nesiba گفت: آرگوس رهبر. روز جشن "را شامل مقادیر یک اتحاد کامل تر" و آوردن این کشور نزدیک به "آزادی و عدالت برای همه است."

___

آتلانتا — هزاران نفر از مردم بسته بندی شده گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در مرکز شهر آتلانتا برای یک تجمع مذهبی که در آن سخنرانان و شرکت کنندگان التماس پایان دادن به نژاد پرستی.

حدود 6,000 مردم در زمان OneRace رویداد در داخل پارک در حالی که دیگران در خارج از منتظر برای یک برنامه ریزی مارس به دولت سرمایه چند بلوک دور.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر ریاست جمهوری پیام Juneteenth که در آن او اشاره کرد "این غیر قابل تصور و بی عدالتی از برده داری و بی نظیر شادی است که باید با حضور رهایی."

"این است که هر دو یاد از سوختگی در تاریخ ما و یک جشن ملت ما بینظیر توانایی پیروزی بر تاریکی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام: "در این روز 155 سال پیش آفریقایی آمریکایی در تگزاس برای اولین بار شنیده صالح و طولانی سر رسیده کلمات از کلی سفارش شماره 3: "همه بردگان آزاد هستند." این کلمات برای تایید هنوز به بردگی کشانده مردم در تگزاس که ارتش اتحادیه خواهد اجرا و دفاع از آزادی خود اعلام کرد نزدیک به 3 سال قبل توسط رئیس جمهور آبراهام لینکلن در رهایی ا ...

Juneteenth ما را به یاد هر دو غیر قابل تصور و بی عدالتی از برده داری و بی نظیر شادی است که باید با حضور رهایی. آن است که هر دو یاد از سوختگی در تاریخ ما و یک جشن ملت ما بینظیر توانایی پیروزی بر تاریکی است. که توانایی ریشه در بنیادی خوبی از امریکا — در حقایق که بر اساس آن ما به عنوان یک ملت اعلام کرد برای پایان دادن به وضعیت ما به عنوان افراد یک پادشاه و ظهور به عنوان یک آزاد و مستقل مردم: که همه انسان ها برابر خلق شده توسط دست خدا وقف توسط خالق ما با حق زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی. این کلمات به شکل قلب از آنچه کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به نام "سفته که هر آمریکایی بود که به سقوط وارث." جشن Juneteenth علائم یک نقطه عطف مهم در جنگ سخت سفر را خوب است که وعده برای همه آمریکایی ها است.

این Juneteenth ما متعهد به عنوان یک ملت برای زندگی واقعی به ما بالاترین آرمان و ساخت همیشه به سمت آزادتر و قوی تر از کشور است که ارزش و کرامت و پتانسیل بی حد و حصر از همه آمریکایی ها."

___

NASHVILLE, Tenn. — حدود دو دوجین مردان سیاه پوست بیشتر با پوشیدن لباس بی سر و صدا ایستاده بود و دست در دست صبح روز جمعه در مقابل ساختمان که خانه های این شهر کیفری دادگاه ها.

پشت سر آنها یک مجسمه عدالت Adolpho توس اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان رئیس دادگستری تنسی دیوان عالی کشور است.

"اگر شما ناراحت کننده ایستاده در اینجا در یک دست کت و شلوار تصور کنید که چگونه شما احساس می کنید با یک زانوی خود را به گردن" گفت: فیلیپ مک گی یکی از تظاهر کنندگان است. "ما فقط می خواهم به رنگ بهتر روایت برای هر برادر اینجا که می بینید, و هر برادر اینجا که شما نمی بینید."

___

مینیاپولیس مینه سوتا دوقلوها را برداشته و یک مجسمه از مالک سابق Calvin گریفیث در هدف زمینه با استناد به اظهارات نژادپرستانه او در سال 1978 ساخته شده.

گریفیث را مجسمه یکی از چندین نصب زمانی که تیم باز جدید خود را در ballpark را در سال 2010.

این تیم گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را "نمی تواند سکوت و ادامه نادیده گرفتن نظرات نژادپرستانه او در وسکا ... (که) نمایش داده می شود آشکار تحمل و بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید جامعه هستند که نقطه مقابل آنچه دوقلوها مینه سوتا برای ایستادن و ارزش است."

گریفیث نقل مکان کرد و این تیم به مینه سوتا در سال 1961 از واشنگتن دی سی در سال 1978 در یک سخنرانی به وسکا Lions club, او گفت که او تصمیم به انجام این کار "زمانی که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا" مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد در آن زمان است.

دوقلوها می گویند آنها می خواستند به پرداخت دائم ادای احترام به چهره های مهم در تیم گذشته, اما تصمیم به افتخار گریفیث "نشان دهنده جهل در ما بخشی از نژادپرستی نظاممند."

سخنگوی داستین مورس می گوید حذف شد داخلی تصمیم اما این تیم تا به حال "قطعا شنیده ها از خارج از طرفداران و جامعه در طول سال" گریفیث در مورد اظهارات.

___

بیشتر اخبار در مورد مرگ جورج فلوید در https://apnews.com/GeorgeFloydtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب