در نظر انسان هزینه های اقتصادی reopenings, Cuomo خواستار

زسان | No comments

توسط مارینا وینو و MICHAEL HILL

آلبانی, n. y. (AP) — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو استدلال کرد که مقامات که در حال بازگشایی اقتصاد باید در صف مقابل در مورد هزینه های انسانی. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او با اضافه کردن کارکنان به این شهر deluged 311 تلفنی و پلیس آماده به صورت شبانه مترو تعطیلی.

Coronavirus تحولات در نیویورک:

___

انسان هزینه

کومو گفت: بحث ملی بیش از زمانی که برای بازگشایی شیوع زده اقتصاد در نهایت بستگی به این مقدار قرار داده شده در زندگی مردم است.

“چقدر است زندگی انسان ارزش دارد؟” کومو خواسته در اخبار روزانه توجیهی. “این بحث واقعی که هیچ کس اعتراف آشکارا و یا آزادانه. اما ما باید.”

این فرماندار دموکرات این استدلال به عنوان فشار سیاسی تشدید برای استراحت شیوع-مبارزه با محدودیت نگه داشتن مردم در خانه و خارج از کار. به کشورهای دیگر شروع به بلند کردن محدودیت های کومو تصمیم گرفتند برای کندتر رویکرد است که اجازه خواهد داد که بخش هایی از دولت به فاز در فعالیت های اقتصادی در اواخر این ماه اگر آنها دیدار و حفظ یک سری از معیار.

“سریع تر ما بازگشایی پایین تر از هزینه های اقتصادی — اما بالاتر هزینه انسانی به این دلیل که بیشتر زندگی از دست داد,” او گفت:. “که دوستان من تصمیم ما واقعا ساخت.”

کومو ادعاهای خود را طرح جلوگیری از تجارت کردن بین اقتصادی و انسانی و هزینه ها به دلیل آن را می توان توسط مقامات به طور مداوم نظارت بر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

این 230 جدید مرگ و میر گزارش شده توسط کومو شد تا کمی از روز گذشته اما به مراتب پایین تر از اوج روزانه از 799 در 8 آوریل. شده اند وجود دارد بیش از 19,000 مرگ و میر در نیویورک پس از آغاز شیوع.

دولت کل را شامل نمی شود بیش از 5,300 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

نیویورک بستری نرخ همچنان به رها کردن با 659 جدید پذیرش گزارش روز دوشنبه به کمترین تعداد از مارس. وجود دارد 9,600 بیماران بستری به طور کلی.

___

کمک به خط DELUGED

Coronavirus مورد خروش که غرق شهر نیویورک 911 خط اورژانس در ماه گذشته نیز deluged آن 311 کمک به خط و با تماس های سر به فلک کشیده از میانگین 55,000 در روز به حدود 200000 روزانه. صبر کنید بار بلند شد در برخی از موارد است.

برای مقابله با این مشکل این شهرستان دارای روت 285 جدید تماس داوطلبان و افزود: چهار مراکز تماس de Blasio روز سه شنبه گفت. او گفت: این شهرستان نیز در حال ایجاد 311 “بیان خطوط” برای COVID-19 مسائل و نیازهای غذایی و پس از آن تماس خواهد گرفته شود با حداقل زمان انتظار بیشتر از روز است.

به 311 کمک به خط طراحی شده برای رسیدگی به عروق کرونر از تماس اعم از سر و صدا شکایت به سوالات در مورد زندان بازدید داشته است.

د Blasio, یک دموکرات گفت: معمولی زمان انتظار را کاهش 75% در اوج حجم دوره.

در 911 سیستم, ویروس موجب شلوغ ترین روز برای همیشه در شهرستان های پزشکی اورژانس در عملیات. درخواست برای خدمات آمبولانس آمار یک رکورد 6,527 تماس در مارس 30, بیش از 50 درصد بیش از متوسط است. آنها پس از کاهش یافته است, هدف قرار دادن یک زیر متوسط 3,429 در روز دوشنبه.

__

مترو خاموش

شروع چهارشنبه شهر نیویورک به طور معمول 24/7 سیستم مترو را تعطیل از ساعت 1 صبح تا 5 صبح هر روز برای تمیز کردن قطار و ایستگاه و لگد کردن افراد بی خانمان شده اند که تا گرفتن اقامت در مترو اتومبیل.

اداره پلیس استقرار بیش از 1000 افسران به امن بسیاری از سیستم 472 ایستگاه. کمتر از 200 ایستگاه می تواند از لحاظ جسمی قفل شده است تا در زمان خاموش شدن.

بی خانمان کمک رسانی تیم متشکل از افسران و پرستاران فرستاده خواهد شد به 29 پایان خط ایستگاه برای بر انگیختن افراد بی خانمان از قطار که رهبری از خدمات برای تمیز کردن رئیس گروه ترنس موناهان روز سه شنبه گفت.

اداره پلیس شده است افزایش مترو گشت پیش از خاموش کردن و از بین بردن حدود 20 افراد بی خانمان در هر شب. بسیاری از آنها به پناهگاه گرفته شده اما به طور متوسط حدود دو هر شب در حال بستری برای سلامت روانی ارزیابی در توصیه از یک تیم توسعه ،

“این یک تعهد بزرگ,” موناهان گفت.

اگر چه تا به حال 24/7, سیستم مترو در حال کار بر روی یک برنامه کاهش از مارس 25. حتی در زمان عادی یک شبه خدمات مترو کاهش یافته است.

___

دوباره تصور مدارس

با مدارس از اتمام سال تحصیلی از راه دور آموزش کومو اعلام کرد دولت این است که همکاری با بنیاد بیل و ملیندا گیتس در یک برنامه را به استفاده از تکنولوژی برای re-تصور کنید که آموزش و پرورش.

“مدل های قدیمی از همه می رود و نشسته در کلاس درس و معلم است که در مقابل آن درس و می آموزد که کلاس و شما که در سراسر شهر در سراسر کشور, همه این ساختمان تمام این فیزیکی در کلاس های درس. چرا با این همه تکنولوژی دارید؟” کومو گفت.

منتقدان با احتیاط از دروازه نفوذ ملی و سیاست آموزش و پرورش به سرعت به عقب رانده و با یک نامه اصرار کومو به رها کردن این طرح است.

“از آنجا که مدارس تعطیل شد, در اواسط ماه مارس ما درک عمیقی کمبود صفحه نمایش مبتنی بر آموزش افزایش یافته است” گفت: نامه امضا شده توسط سه سازمان: ایالت نیویورک متحدان عمومی آموزش و پرورش کلاس اندازه مهم و پدر و مادر ائتلاف برای حفظ حریم خصوصی.

ایالت نیویورک, ایالات صنفی معلمان جمهور اندی Pallotta گفت: آموزش از راه دور هرگز جایگزین اتصالات ساخته شده در کلاس های درس در بین معلمان و دانش آموزان خود را.

___

خانه های پرستاری

ایالت نیویورک است گزارش بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات دولت به عنوان چهره موشکافی بیش از چگونه از آن محافظت ساکنان آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حداقل 4,813 اند از COVID-19 در دولت خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به شمارش منتشر شده توسط کومو دولت در اواخر روز دوشنبه که برای اولین بار شامل مردم بر این باور اند که توسط coronavirus قبل از خود را تشخیص داده و می تواند تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جنیفر Peltz and Michael R. سیساک در نیویورک و کارولین تامپسون در بوفالو, n. y. کمک این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>