MCC امنا رای را به خودداری از پرداخت نهایی به بررسی شرکت

لوول — نسبت به یک گزارش ارزیابی خروجی میدلسکس کالج رئیس جمهور جیمز Mabry کالج امنا باید تصمیم به خودداری از پر

توسط ATSHNEWS در 22 خرداد 1399

لوول — نسبت به یک گزارش ارزیابی خروجی میدلسکس کالج رئیس جمهور جیمز Mabry کالج امنا باید تصمیم به خودداری از پرداخت نهایی به مشاور مسئول گزارش و ارسال مشاور یک نامه توضیح نارضایتی خود را.

امنا ساخته شده است این تصمیم به اتفاق آرا صبح روز پنجشنبه در یک نشست مجازی.

هیئت امنا استخدام انجمن حاکم بر تخته مشاوران (AGB) برای انجام یک "360 درجه" بررسی Mabry پس از دانشکده اتحادیه رای اعتماد در رئیس جمهور و رئیس جیمز کمپبل در بهار گذشته.

Mabry اعلام کرد در ماه مه که او بازنشسته خواهد شد در ماه ژوئن 2021 در 70 سالگی به طوری که او می تواند تمرکز بیشتری بر خانواده است.

Mabry اعلام درست پیش از AGB انتشار آن ارزیابی است. در آن زمان Mabry گفت: "نمی دانم چه شد در ارزیابی و که آن را نمی کند نقش مهمی در تصمیم گیری خود را.

زمانی که AGB بعد را منتشر کرد, گزارش یک نگرانی اصلی برای اعضای هیئت مدیره بود که در این گزارش نمی تمرکز بر Mabry به عنوان آنها می خواستند.

چند تن از اعضاء نا امید شدند این گزارش نمی شیرجه رفتن به Mabry نقاط قوت و ضعف است.

"من شخصا نمی یاد هر چیزی از این گزارش من فکر نمی کنم آن را به ارزش پول نبود آنچه که ما انتظار می رود و من فکر نمی کنم آنها باید پرداخت نهایی" امانت آنی اوکانر گفت.

متولی لیندا بانک-Santilli گفت: این گزارش از دست رفته بود کمی داده ها و پیدا شش صفحه از این گزارش به تواند مفید باشد.

قبلا انتقاد AGB مشاوران برای تمرکز در هیئت امنا و دیگران تا آنجا که آنها Mabry متولی جیم Campanini خواستم بدونم چرا AGB تغییر دامنه خود را گزارش.

کمپبل گفت که او و امانت Cheryl Howard آخرین صحبت به AGB در هر دو اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل.

در آخرین مکالمه کمپبل گفت: AGB آگاهانه آنها را گزارش نکرده است و نوشته شده است که آنها تا به حال بیشتر سوالات برای Mabry و تجربه مشکلات با این بیماری همه گیر.

ناراضی با گزارش هوارد نیز ناامیدی با AGB را در مراحل پس از این گزارش نوشته شده بود. با توجه به هوارد قرارداد با AGB گفت: مشاوران خواهد ارائه یک ارائه شفاهی علاوه بر گزارش کتبی. اگر خواسته شود به ارائه شفاهی ارائه یافته های خود را AGB هرگز هوارد گفت.

در این گزارش هزینه این کالج در مورد $75,000 پرداخت در اقساط.

در طول یک نظر بخش از جلسه MCC دانشکده اتحادیه رئیس جمهور جوانا DelMonaco که در تقابل با Mabry پرسید که آیا پرداخت نهایی ساخته شده بود.

خدمات کسب و کار معاون رئیس جمهور فرانک Nocella توضیح داد پرداخت نهایی در مجموع $24,000 بود پرداخت می شود اگر امنا رای به قبول این گزارش در طول پنج شنبه نشست.

در طول بحث تمام اعضای هیئت مدیره صحبت کرد که گفت: آنها پشتیبانی خودداری از پرداخت منجر امنا به اتفاق آرا رای به قبول این گزارش.

متولی کاتلین پلات توصیه می شود با ارسال نامه ای به AGB ترسیم امنا' ناامیدی و در نتیجه تصمیم به قبول این گزارش به عنوان آن می ایستد و به خودداری از پرداخت نهایی.

"هر زمان که شما انجام کسب و کار با کسی و چیزی درست نیست من همیشه دوست دارم که کسب و کار یک فرصت برای اصلاح کارها و ملاقات در وسط" پلات گفت.

موافقت با پلات توصیه کمپبل گفت: مشاور عمومی نیز توصیه می شود با ارسال یک نامه.

اگر ناراضی با AGB گزارش امنای آیا موافق است که Mabry ملاقات کرد و خود را بیش از حد اهداف تاسیس سال گذشته است. رای آمد و به توصیه رهبری ارزیابی فرعی.

با توجه به هوارد Mabry توانایی برای کمک به MCC حرکت همه گیر و ایجاد آموزش از راه دور به معنای Mabry بیش از اهداف گذاشته برای او امنا.

هوارد با اشاره به شرایط به عنوان یک "زمان فوق العاده ای."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب