Khezri به حمایت بیشتر در حال حاضر هنوز هم راه طولانی برای رفتن

توسط Rob MaaddiAP طرفدار فوتبال نویسنده زمانی که khezri در زمان زانو طول سرود ملی برای ایستادگی در برابر خشونت

توسط ATSHNEWS در 17 خرداد 1399

توسط Rob Maaddi

AP طرفدار فوتبال نویسنده

زمانی که khezri در زمان زانو طول سرود ملی برای ایستادگی در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در سال 2016 او بیشتر بود به تنهایی.

سیاستمداران صاحبان تیم و بازیکنان دیگر از او انتقاد طرفداران خود سوخته نیوجرسی و او هو شد حتی در خانه. چهار سال بعد اعتراض خود را به طور گسترده ای به عنوان prescient. جهانی در نظر منتقل شده به طوری که بیشتر مردم در حال حاضر بدنام کردن کسانی که حمله Kaepernick یا غلط موضع خود را.

New Orleans Saints ستاره کارفرمایی Drew Brees صادر عمومی عذرخواهی پنج شنبه پس از او excoriated توسط هم تیمی های دیگر از ورزشکاران و علاقمندان به گفته او "هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده است."

که تمایلات شده است ابراز با صدای بلند توسط Kaepernick منتقدان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد: آن روز جمعه گفت در توییتر: "من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا... ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!"

هنوز هم جورج فلوید مرگ که مشتعل در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس بیدار بسیاری از مردم به ریشه مسائل که منجر به Kaepernick صلح آمیز تظاهرات — بیان منظور بالا بردن آگاهی از مسائل نه رفتار پرچم یا سرود. 32-در سال Kaepernick نشده در بازی NFL پس از سال 2016.

"اعتراض واقعا در تلاش برای نگه داشتن ما پاسخگو برای چیزهایی که ما می گویند که ما به آن اعتقاد داریم. آن را در مورد برابری و عدالت برای همه" گفت: Houston Texans گسترده گیرنده کنی ثابت شده است که مصرف زانو در طول 1 هفته از 2016 فصل است.

این هفته در سان فرانسیسکو 49ers مربی Kyle Shanahan گفت Kaepernick سزاوار احترام و تحسین برای شروع کردند. Seattle Seahawks پیت کارول مربی ستایش شجاعت و فدا کردن زندگی حرفه ای او. سالن از شهرت مربی تونی Dungy در مقایسه Kaepernick به محمد علی.

"در بسیاری از تشابه بین کالین و پدر من" گفت: علی (ع) پدر Khaliah. "او می ایستد 100 درصد با صداقت و بدون توجه به هزینه. او ساخته شده یک تعهد تزلزل ناپذیر برای بهبود مردم خود و در زمان unapologetic موضع در برابر بی عدالتی است. من تا به حال بسیاری از مردم در تلاش برای تضعیف حمایت ما از کالین که غیر قابل تصور است به من. او یک دوست به خانواده ما او را دوست داشت و افتخار."

یعقوب علی-Wertheimer 21 ساله و نوه بوکس افسانه ای است که یک بشر و رهبر جنبش حقوق مدنی در دانشگاه هاروارد دانشگاه. او را تشویق کرد چرا که بیشتر مردمی حمایت Kaepernick جنبش اما متوجه می شود وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

"بسیاری از مردم نمی خواهید به آدرس نژاد در این کشور است. ما لازم نیست که یک گفت و گو در مورد مسئله" علی-Wertheimer گفت. "این چیزی است که ما سعی در پنهان کردن و فشار دور و از آنجا که ما نمی مقابله با آن, من فکر می کنم که چرا هر دو از آنها را طرد در ابتدا و من فکر می کنم این فوق العاده است که مردم می آیند همراه در حال حاضر به چه کالین گفت.

"اما ما باید برای رسیدن به یک نقطه که در آن مردم می توانند درک و گوش دادن و درک پیام خود را از آغاز حرکت رو به جلو است."

NFL و آن تیم را ابراز حمایت خود را برای برابری و خواهان تغییر است. بازیکنان می خواهم برای دیدن بیشتر. در یک ویدئو منتشر شده از پنج شنبه شب 2018 NFL MVP پاتریک Mahomes و چند تن از هم سن و سالان خود خواست لیگ را به "محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید" و "اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان از مسالمت آمیز اعتراض کنند."

لیگ با صدور بیانیه ای قبل از این ویدئو گفت: "ما ایستاده با جامعه سیاه پوستان به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. از طریق تغییر الهام بخش, NFL, بازیکنان و همکاران ما حمایت کرده اند برنامه ها و طرح ها در سراسر کشور به آدرس سیستمیک نژاد پرستی. ما ادامه خواهد داد تا با استفاده از پلت فرم ما برای به چالش کشیدن بی عدالتی در اطراف ما است."

Shanahan که شد مربی 49ers پس از Kaepernick فصل گذشته با این تیم تا به حال کلمات قوی در این موضوع است.

"من فکر می کنم مردم درک آن خیلی بیشتر در حال حاضر از آنها سه سال پیش و من همه برای تظاهرات. من همه برای تغییر" Shanahan گفت. "آنچه در حال حاضر متفاوت و سپس آن را شرم آور می گویند احتمالا اما من فکر می کنم سفید بیشتر مردم پرشور در مورد آن در حال حاضر از آن. که جهل ما و این که چه ناراحتی مردم سیاه و سفید. آنها حق دارند ناراحت شود چرا که آنها نه فقط گفتن است ما در این چند هفته گذشته. آنها بوده ام گفتن ما این پس ما پدربزرگ و مادربزرگ و من با شنیدن آن از هر یک از دوستان من از من بود 14. سپس من می شنوم Champ Bailey صحبت کردن در مورد آن را در سالن از شهرت گفتار. آن را در همه زمان ها و آن را بیش از حد طولانی است. هر چه کردم به تغییر بیایید آن را انجام دهد."

Chicago Bears linebacker دنی Trevathan گفت: جهانی همه گیر شده مردم زمان بیشتری را به فکر کردن در مورد مسابقه مسائل.

"سپس آن را فقط در مورد یک وضعیت, در مورد, نظامی, و این چیزی است که همه تمرکز بر روی" Trevathan گفت. "من افراد در خانواده است که مبارزه برای امریکا در شاخه های مختلف. پس از آن نبود که در مورد. آن را در مورد چیزی بزرگتر از این مسئله است. آن را در مورد خشونت پلیس و راه درمان مردم است. در حال حاضر من احساس می کنم که ما در حال گرفتن یک متفاوت ایستاده زیرا افراد بیمار از آن."

Kaepernick هنوز هم می خواهد یک فرصت را به بازی. یک تمرین در آتلانتا در ماه نوامبر گذشته برگزار شد NFL تبدیل به هرج و مرج و منجر به هیچ کار ارائه می دهد.

"کالین با استعداد است بازیکن فوتبال" Seahawks ستاره راسل ویلسون گفت: در این هفته. "من به یاد داشته باشید بازی در برابر او; مرد می تواند برخی از بازی فوتبال است. اما او ایستاده بود تا برای چیزی به مراتب بیشتر از فوتبال است. و این که زندگی مردم است. او ایستاده بود تا برای افرادی که آمده اند و رفته اند و برای هر کس که آمریکایی های آفریقایی تبار و ظلم و ستم که در جریان بوده است."

عکسهای سابق Carolina Panthers ایمنی اریک رید و میامی دلفین ها wideout آلبرت Wilson ادامه داد: حمایت از Kaepernick مبارزه با در نظر گرفتن زانو در طول سرود فصل گذشته.

"این بوس در ورزشگاه مردم فریاد به ایستادن من گفتن به ترک این کشور تهدید به مرگ پست نفرت, نفرت در رسانه های اجتماعی شد و هشدار دهنده" عکسهای گوید در مورد مقاومت مواجه او مواجه شده است. "هنوز هم نمی تواند درک میزان نفرت نسبت به کسی اساسا همه درخواست برای احساس و مهربان در مورد دیگران است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن