بله محتاط homebuyers می توانید با استفاده از coronavirus

بهار است که در اینجا است که به طور سنتی به ارمغان می آورد با آن خرید و فروش خانه و دیوانگی. مه, ژوئن, ژوئیه, ا

توسط ATSHNEWS در 7 اردیبهشت 1399

بهار است که در اینجا است که به طور سنتی به ارمغان می آورد با آن خرید و فروش خانه و دیوانگی. مه, ژوئن, ژوئیه, اوت را تا 40 درصد سالانه صفحه اصلی حجم فروش.

البته 2020 است و بر خلاف هر سال که تا کنون دیده ایم. Coronavirus دندانه دار اعتماد به نفس از homebuyers آمریکایی بسیاری از آنها تجدید نظر خرید در دسترس نباشد.

بیش از یک سوم از خریداران به دنبال خرید یک خانه در شش ماه آینده هستند و به تعویق انداختن خرید خود را به دلیل همه گیر منجر به شش در 10 فروشندگان کمتر احساس خوش بینانه در مورد تکمیل فروش خود را.

این به خوبی جواب نمی دهد اقتصاد ایالات متحده. هیچ بهتر وجود دارد شاخص سلامت اقتصادی نسبت به خرید و فروش خانه و, به عنوان آن را فراتر از وضعیت اجتماعی و اقتصادی و صنعت از اشتغال ریختن نور را در ضریب اطمینان مصرف کننده حکم ، در هنگام خرید خانه, قطره, اضطراب و ترس که قطعا بالا رفته است.

اما لزوما دلیلی برای اضطراب یا ترس. محتاط homebuyers می تواند و باید با استفاده از coronavirus.

اول, مهم است به درک چشم انداز. نرخ وام مسکن در حال نزدیکی پایین ترین سطح خود ، 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به تازگی کاهش یافته است به طور متوسط 3.33% به پایین از 4.12% یک سال پیش. 15 سال ثابت نرخ وام مسکن, در ضمن کاهش یافته است به طور متوسط از 2.77%.

نرخ وام مسکن کم ترجمه به افزایش قدرت خرید. برای مثال استقراض 250.000 دلار در 3.5% در حال حاضر هزینه های $144 کمتر در هر ماه بیش از 4.5% یک سال پیش. تامین وام مسکن در حال حاضر می توانید ذخیره کنید homebuyers ده ها هزار دلار در طول سال.

که یکی صعودی به یک افسرده بازار املاک و مستغلات. دیگری افزایش یافته است خریدار اهرم: با اکثر فروشندگان کمتر احساس خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را متوسط فروشنده بیشتر از جان گذشته به فروش برساند.

از یک فروشنده چشم انداز آن را یک کابوس است. به عنوان یک کارگزار املاک و مستغلات و من شاهد این کابوس دست اول: به دلیل coronavirus دیده ایم متعدد خریداران خروج از یک توافق خرید. اهرم در سمت فروشنده تکاپوی پیدا کردن تقاضا.

در سمت تلنگر, اهرم در سمت خریدار که برخوردهای تکاپوی فروشندگان. Homebuyers فرصتی برای مذاکره زیر-بازار خرید یک خانه است که $25,000 یا حتی $100,000 در حال حاضر ارزان تر از یک سال پیش.

اما آنها باید آج با احتیاط. حتی به عنوان نرخ وام مسکن رویکرد رکورد پایین ترین نرخ وام گیرندگان در حال تلاش برای پیدا کردن وام دهندگان که ارائه وام در زمان اقتصادی نامشخص. این به این معنی است که بیشتر به علت سعی و کوشش لازم است: Homebuyers نیاز به انجام تحقیقات خود را در رقابت دهندگان و رویکرد گزینه های مختلف. در حالی که رفتن به یک یا دو ممکن است به اندازه کافی از یک سال پیش از آن است که در حال حاضر زمان برای پرس و جو در مورد چهار یا پنج وام دهندگان مختلف.

هنگامی که شما پیدا کردن یکی از سمت راست آماده برای تاخیر در تامین امنیت است که وام مسکن. مانند صنایع دیگر وام دهندگان وام مسکن روبرو هستند و تحول با توجه به همه گیر — از مطابق با سیاست های دولت برای تنظیم به کار از راه دور.

وجود دارد همچنین ملاحظات دیگر. مثلا "نیروی majeure" بند (به عنوان مثال "قانون خدا" بند) اعمال نمی شود به همه وام دهندگان. چون coronavirus بی سابقه است بسیاری از وام گیرندگان که از نظر مالی تحت تاثیر این بیماری همه گیر را ببینید "قانون خدا" را به عنوان یک فرصت برای خارج شدن از پرداخت وام مسکن به طور موقت یا دائم.

فکر می کنم دوباره. "نیروی majeure" اغلب صدق نمی کند, پس از آن نیاز به قابل اجرا حزب را به "تمام مراحل منطقی" برای جلوگیری از عدم عملکرد (به عنوان مثال ناتوانی در پرداخت). به طور مشابه, آن باید به وضوح ثابت شده است که coronavirus چیزی است که باعث عدم عملکرد, و یک میزبان از دیگر عوامل است.

دوباره بادقت. اگر شما امن وام مسکن نه کورکورانه فرض کنیم که شما آزاد شود بازپرداخت تعهدات به دلیل coronavirus. امن است که وام مسکن با این فرض که شما باید به آن پرداخت ، خرید درآمده است.

اما خط پایین این است: آمریکا homebuyers می تواند و باید هنوز هم به دنبال خانه. وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای پیدا کردن که مناسب قیمت — از خرید به وام و کمک های مالی آن است. اقتصاد ایالات متحده بستگی دارد به خانه-خرید و homebuyers باید تشویق به کشف گزینه های خود را.

در حال حاضر زمان برای اضطراب و ترس است. در حال حاضر زمان را به استفاده از این وضعیت است.

یوسف Semprevivo مالک و مدیر جوزف برتر املاک و مستغلات در فلوریدا. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im