جشن روز استقلال در دوران اعتراض

خواهد هفته از تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید را به سالانه استقلال بعد تعطیلات ؟ امروز — چهارم جولای — میلیون ها

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

خواهد هفته از تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید را به سالانه استقلال بعد تعطیلات ؟

امروز — چهارم جولای — میلیون ها نفر از آمریکایی ها را گشودن ستاره ها و خطوط در یک زمان هنگامی که بسیاری از شهروندان خود را در حال حاضر به ایستادن در افتخار خود را به جای در نظر گرفتن زانو در اعتراض به "جمهوری برای آن می ایستد."

می تواند آمریکایی ها بود معترضان و میهن پرستان در همان زمان ؟

برخی می گویند این تظاهرات اغلب به رهبری, سیاه, زندگی, ماده, در حال فرم خود را از میهن پرستی. اعتراض سابقه طولانی در آوردن در مورد تغییر اجتماعی.

دیگران, دیدن مجسمه در امریکا بنیانگذاران سقوط و می گویند معترضان هستند رادیکال در تلاش برای نابود کردن کشور خود.

با توجه به آخرین نظرسنجی گالوپ در غرور ملی و میهن پرستی به نظر می رسد افول. تعدادی از آمریکایی ها که می گویند آنها "بسیار" یا "بسیار مفتخر" به آمریکایی ها کمترین گالوپ پس از شروع به پرسیدن سوال در سال 2001. در حالی که دو سوم از جمهوری خواهان می گویند که آنها بسیار افتخار فقط 24 درصد از دموکرات ها به توافق برسند.

داوود الماسی معاون رئیس جمهور محافظه کار-متمایل به مرکز ملی تحقیقات سیاست عمومی می گوید: "در حال حاضر بیشتر از همیشه" است, زمان مناسب برای جشن تاسیس امریکا است.

"همه دولتها در جهان, تاریخ ما است که در واقع رشد و متناسب با شرایط" الماسی گفت InsideSources. "بله ما یک کشور که تاسیس شد (مقابله) با زمان واقعی حوادث که اتفاق می افتد در حال حاضر که در آن مردم در حال صحبت کردن در مورد برده داری صحبت کردن در مورد نژادی تحمل چرا که ما یک ملت بودند که در تاسیس ما.

"پدران موسس بودند به اندازه کافی هوشمند و علاقه مند به اندازه کافی در دیدن تغییر است که آنها زمینه گذاشته در یک سند نوشته شده است تقریبا 250 سال پیش بود که قادر به انطباق — به عنوان جامعه به عنوان یک کل بود قادر به درک مشکلات از برده داری و مشکلات نژادی و عدم تحمل" او گفت:.

الماسی که گروه نیز نشان دهنده محافظه کار آمریکایی های سیاه و سفید می گوید او معتقد است که اکثر Black Lives Matter معترضان وطن پرست هستند — هر چند او سوال انگیزه از رهبران. او همچنین گفت که او می داند مردم در این رتبه بندی-و-فایل و نظر آنها را بسیار وطن پرست.

ترنس هایس یک VFW سخنگوی گوید گروه او همچنین معتقد است اکثر معترضان مشروع در مورد برابری نژادی و نه مخرب به آمریکا تصویر.

"آنهایی که مسالمت آمیز در اعتراض به امید پایان نژادی و بی عدالتی که در این کشور هستند قطعا میهن پرستان بدون سوال گفت:" InsideSources.

اما پس از آن کسانی هستند که یک نقطه مخالف نظر.

رابرت نایت محافظه کار و نویسنده و مقاله نویس می گوید میهن پرستی در امریکا این روزها "به معنی دفاع از ایالات متحده در برابر بی جا حمله به شخصیت های ملی ما" و زندگی است "در واقع در جنگ با همه چیز خوب و مناسب و معقول در امریکا است."

"در دوران پایدار حملات بی امان من فکر می کنم ما وظیفه مقدس به مردم یادآوری کند که چرا امریکا آزادترین, مرفه ترین کشور در تاریخ" شوالیه گفت InsideSources. "این یک زمان از 'wokeness" زمانی که ما قرار است برای دیدن هر چیز کمتر از کامل دمیده پشتیبانی از هر رادیکال جنبش به عنوان یک مقدار کافی از تعصب و غیرت برای ثابت کردن چه چیزی اشتباه است."

و با توجه به سابق مجلس نیوت گینگریچ: "ما به عنوان سازمان دیده بان رادیکال پاره کردن مجسمه های, محو کردن آثار ارعاب مردم که می خواهند به ایستادن برای سرود ملی و تقاضا شلیک از افرادی که با نوشتن و یا گفتن چیزی نامناسب تلقی می شود به چپ ضد آمریکایی کلام آن است که کاملا روشن است که بسیاری از آمریکایی ها امروز نفرت از آمریکا است."

دیوید کانتون استادیار تاریخ و مدیر Africana Studies Program در کانکتیکات, کالج, قوی, نمایش در مورد میهن پرستی و مشروعیت سیاه زندگی مهم است.

"یک وطن پرست است که درگیر و اطلاع شهروند که خود را یک متفکر انتقادی به دیدگاه های دیگر غیر قضاوت," کانتون گفت InsideSources. "به عبارت دیگر خود را میهن پرستی است که بشود با ایده ها — ایده ها و اطلاعات و نه ریشه در اجی مجی نیست و ریشه در احساسات, از, پرچم, آتش بازی, نام."

کانتون معتقد است که در زندگی مهم هستند و میهن پرستان واقعی.

"اوه, بدون شک. اگر شما نگاهی به تاریخ دموکراسی آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که پایه و اساس ساخت این کشور به دموکراسی — اگر شما نگاهی به جنگ داخلی جنبش حقوق مدنی سیاه زندگی مهم نیست ، " او گفت:.

"از آنجا که خط پایین این است که اگر شما نگاهی به سلامتی اختلاف اقتصادی اختلاف — آن را در بازگشت از آمریکایی های آفریقایی تبار. تا زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار صحبت می کنند که زمانی که این کشور در نهایت گوش می دهد."

مشعر Reisner است تدوین سیاست برای InsideSources.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن