خط مقدم قهرمانان: MCC را Abhaya تیم مبارزه با کروناویروس

میسور/Mysuru: به عنوان Mysuru دعوا گسترش COVID-19 ویروس آن است که به طور فزاینده ای روشن است که بدترین هنوز تم

توسط ATSHNEWS در 30 فروردین 1399

میسور/Mysuru: به عنوان Mysuru دعوا گسترش COVID-19 ویروس آن است که به طور فزاینده ای روشن است که بدترین هنوز تمام نشده است. یک بار دیگر دوره طولانی از بحران خواهد شد درخشش نور در ظرفیت ما برای مقاومت در برابر گسترش قاتل بیماری همه گیر.

جدا از نخبگان اداری و اجرای قانون بوروکراسی IAS و IPS Mysuru منحصر به فرد قرار به اعزام سطح محلی خود-نظارتی برای رسیدگی به این چالش است. مانند استفاده از Abhaya تیم Mysuru شهرستان شرکت (MCC).

وجود دارد سه Abhaya تیم مشغول به کار در شیفت شبانه در شهر و در همه وجود دارد 54 عضو دارد. این Abhaya تیم تشکیل شد و هشت سال به عقب در درجه اول برای حضور در باران خسارت و سیل شکایات مربوط به.

آنها در این کار تنها در باران های موسمی و تیم تشکیل شد از سفت مردان از تیم Pourakarmikas و بهداشت کارگران است. در ابتدا تنها یک گروه استفاده می شود به عنوان Abhaya تیم و در حال حاضر وجود دارد سه Abhaya گروه پوشیدن نقش های مختلف تحت شرایط مختلف.

در حال حاضر با COVID-19 نقش Abhaya تیم های است که برای کمک به دولت های منطقه و پلیس برای به اجرا درآوردن مستند و انجام وظایف در K. R. بیمارستان COVID-19 بیمارستان در KRS جاده شهر بازار و همچنین اماکن عمومی.

به عنوان صدها نفر از مردم در خانه قرنطینه این Abhaya اعضای تیم انجام ضد عفونی کننده سمپاشی در این مناطق و همچنین کمک به دولت های منطقه در ارائه لوازم ضروری به قرنطینه خانه.

آنها همچنین کمک در وظیفه مهم مانند حفظ پاکیزگی در تعیین COVID-19 بیمارستان دفع زباله های تولید شده وجود دارد و نیز خلاصی از شخصی با استفاده از تجهیزات حفاظتی.

صدها نفر از بی خانمان و مهاجر کارگران شده اند قرار دارد در Nanjaraja بهادر Choultry و Abhaya اعضای تیم و همچنین مراقبت از خود مواد غذایی و بهداشت نیاز دارد. خدمات Abhaya تیم های مورد استفاده توسط Mysuru شهرستان, شرکت, منطقه دولت و وزارت بهداشت و درمان. MCC ارشد بهداشت افسر دکتر Jayanth و سلامت افسر Dr. D. G. Nagaraju مسئول از Abhaya تیم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب