وزوز Boti بازار می بیند رکود در کسب و کار

میسور | No comments

توسط M. B. Pavan Murthy

میسور/Mysuru: با همه معاملات و فعالیت های تجاری از آمدن به توقف سنگ زنی با توجه به COVID-19 مستندتجارت موز در Boti بازار (گوشت گوسفند در بازار) در منطقه Aane Sarot جاده در قلب شهر می آیند به شدت بسیار به ناامیدی از ناف بازرگانان.

این Boti بازار واقع در مجاورت Devaraja بازار بسیاری از موز Mandis و سایر میوه فروشی ها ، در حالی که بسیاری از موز گران باید معطوف به RMC بازار حیاط در سال 2015 برخی دیگر ادامه تجارت خود را در مغازه های قدیمی در Boti بازار منطقه بود که تا چند سال پیش معروف بود برای موز عمده فروشی تجارت.

اما همه چیز باید به طور کامل تغییر برای معامله گران پس از COVID-19 مستند که می گویند که کسب و کار خود گردش می آیند بیش از 70 درصد در گذشته یک ماه. بسیاری از موز گران می گویند که تعداد بسیار کمی از خریداران آینده پس از مستند است که باعث نگرانی بزرگ برای آنها است.

موز تجار آمار

صحبت به ‘ستاره میسور’, R. Prakash صاحب Sapthagiri Balemandi در Boti بازار منطقه گفت که او صاحب سه مغازه در این منطقه است که عرضه موز از انواع مختلف مانند Yelakki کاوندیش و ننجنگود rasabale به مغازه های خرده فروشی در محلات سراسر شهرستان در نرخ عمده فروشی. اما همه چیز تغییر کرده در مجموع در یکی از آخرین ماه از مستند, وجود دارد تعداد کمی از خریداران.

در گذشته کسب و کار استفاده می شود برای شروع در 7 هستم اما در حال حاضر با توجه به مستند مقررات معاملاتی آغاز و در 5 هستم. قبلا فروشندگان خرده فروشی استفاده می شود به خرید 5 خوشه های موز که در حال حاضر پایین آمده فقط به 2 دلیل خرده فروشان بزرگ مواجه رها کردن در تقاضا, او گفت:, و اضافه کرد که این قیمت باید پایین بیاید پست مستند.

حفظ بوده است که شاهد چنین وضعیتی در گذشته Prakash گفت که Boti بازار موز معامله گران خرید میوه از کشاورزان در قیمت یک روپیه بالاتر از آن است که ارائه شده توسط HOPCOMS و اضافه شده است که اکثر تولید کنندگان آمده به Boti بازار آن را به عنوان برجسته ترین منطقه برای موز تجارت.

80 درصد کاهش در کسب و کار

Naushad دیگری موز فروشی معامله گر در Boti بازار گفت که او شاهد 80 درصد کاهش در کسب و کار پست مستند. او گفت که با توجه به ضعیف کسب و کار بسیاری از مغازه ها بسته اند و تنها چهار نفر از آنها باز هستند از جمله خود. اگر چه قیمت میوه پایین آمده اند و مغازه ها مجاز به باز کردن قوانین و مقررات در محل تنها تعداد کمی از مشتریان می آیند.

در ضمن کره میوه (Benne Hannu) که یکی دیگر از میوه های است که به فروش می رسد در Boti بازار منطقه است پوسیدن در مغازه ها به سختی و با هر خریداران. آب فروشندگان اصلی مشتریان برای کره, میوه های که استفاده می شود برای فروش در Rs.100 تا 120 کیلوگرم قبل از مستند. اما با اکثر مغازه ها بسته و به سختی چند خریداران این میوه فاسد. حتی اگر این میوه به فروش می رسد در نیمی از قیمت معمول وجود ندارد و خریداران rues Naushad که در آن است برای او دردناک برای دیدن میوه پوسیدگی.

ارابه دستی فروشندگان تحت تاثیر قرار

Boti بازار منطقه که شناخته شده است برای عمده فروشی میوه ها را نیز فراهم می کند برخی از فضا برای فشار سبد میوه فروشندگان. این سبد فشار فروشندگان بیش از حد خیره در آینده نامشخص به عنوان کسب و کار خود را به شدت پایین آمده پس از مستند.

Mahadeva فشار سبد خرید فروشنده گفت که او انجام شده است کسب و کار در Boti بازار منطقه و در نزدیکی Dufferin برج ساعت (کوچک برج ساعت) برای 15 سال گذشته و وجود دارد بیش از یک صد ارابه دستی فروشندگان مانند او. در حال حاضر با توجه به این مستند تنها تعداد انگشت شماری از مشتریان به بازار آمده و به این ترتیب کسب و کار خود را گرفته و یک ضربه شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>