هیچ لوول ریسندگی بیس بال در سال 2020

لوول — وجود خواهد داشت هیچ فریاد "توپ بازی" در LeLacheur پارک این سال است.این لوول اسپینرها لوول تک-A وابسته ب

توسط ATSHNEWS در 11 تیر 1399

لوول — وجود خواهد داشت هیچ فریاد "توپ بازی" در LeLacheur پارک این سال است.

این لوول اسپینرها لوول تک-A وابسته به Boston Red Sox, اعلام انصراف از فصل خود را همراه با تمام جزئی لیگ فصل در تهیه بیانیه منتشر شده در وب سایت خود را و حساب های رسانه های اجتماعی شنبه بعد از ظهر.

"مانند بسیاری از ریسندگی طرفداران در سراسر Merrimack ولی من نا امید شد به یاد بگیرند که تصمیم به تعلیق جزئی لیگ فصل" در کنگره ایالات متحده لری Trahan که به تازگی مشغول به کار از نزدیک با اسپینرها گفت. "در حالی که این خبر می آید در یک زمان دشوار ما باید همه چیز را ما می توانیم اطمینان حاصل شود که جزئی لیگ باشگاه های زنده ماندن بدون نجومی بنابراین جوامع مانند لوول خواهد شد که یک تیم به تشویق در سال آینده است."

لغو می آید چرا که از لیگ اصلی بیس بال حرفه ای خود را به حالت تعلیق توافق با Minor League Baseball و منتخب برای ارسال به بازیکنان وابسته جزئی از تیم های لیگ برتر با توجه به اسپینرها.

"اگر ما نا امید شده توسط MLB تصمیم های ریسندگی باقی می ماند متعهد به ادامه کار با شهر لاول, Middlesex County, و مشترک المنافع ماساچوست مقامات برای اطمینان از ایمنی و رفاه شهروندان در تمام طول این بی سابقه COVID-19 همه گیر" این باشگاه گفت: در یک بیانیه آماده.

در حالی که بیس بال نمی خواهد به عقب بر روی پایگاه های این سال های ریسندگی می گویند در بیانیه خود که آن را با کار محلی و مقامات دولتی در تلاش برای توسعه "فرصت را به شادی و هیجان به LeLacheur پارک در زمان مناسب بعد از این سال است."

این باشگاه گفت: تمام بلیط سپرده و خرید برای سال 2020 فصل اعتبار خواهد شد به سمت 2021 فصل با هر کس گرفتن 10% اضافی بلیط مقدار در سال آینده.

"برای مثال اگر 200 دلار در بلیط های خریداری شده برای سال 2020 فصل خریدار دریافت خواهد کرد $220 در بلیط اعتبارات برای 2021" این باشگاه گفت: در یک بیانیه آماده. این باشگاه گفت: تمام بلیط هرگونه پرسش به کار گرفته خواهد شد از طریق ایمیل در info@lowellspinnners.com.

این باشگاه نیز اشاره کرد و آن را "افتخار" وابستگی با Red Sox.

لغو با توجه به COVID-19 خواستار ادامه مذاکرات از بین بردن برخی از جزئی لیگ توپ بیسبال به طور بالقوه از جمله ریسندگی با توجه به پیشنهادی که به بیرون درز کرده از مذاکرات سال گذشته است.

نشت باعث نگرانی جدی صورت محلی و در کنگره ایالات متحده لری Trahan و متعدد دیگر مقامات محلی و رهبران کسب و کار باید پیوست تلاش برای صرفه جویی در باشگاه.

هر دو باشگاه و مقامات محلی حال ابراز امیدواری کرد 2020 فصل ادامه می تواند در برخی از راه, به خصوص که این کشور بازگشایی و به دنبال شروع درمان.

"این است که دقیق زمان اشتباه از بین بردن امید و خوش بینی از رفتن به LeLacheur پارک" Trahan گفت: ماه گذشته زمانی که بحث در مورد لیگ اصلی بیس بال را در نظر گرفتن برش روابط با تیم های مانند ریسندگی.

اظهار نظر در اواخر سه شنبه شب پس از شنیدن خبر لغو Trahan تصریح کرد: حمایت از او برای مداخله فدرال برای اطمینان جزئی باشگاه های لیگ در سراسر آمریکا می تواند به زنده ماندن همه گیر و کاهش توسط MLB.

"من همچنان به حمایت در کنگره برای عبور از هر دو حزب قانون به گسترش اضافی فدرال coronavirus کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله کوچک لیگ بیس بال تیم که در صورت تشدید استرس های مالی به دلیل این بهداشت عمومی بحران" Trahan گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب