با مته سوراخ کردن مراحل گذشته به عنوان اطلاعات مجلس سنا صندلی در میان FBI پروب

توسط اریک تاکر, MICHAEL بالسامو و مری کلر JALONICK

مهر — یک سناتور جمهوری خواه با دسترسی به برخی از ملت اسرار شد بیشتر گرفتار در تعمیق FBI تحقیقات به عنوان عوامل بررسی بهنگام فروش سهام در طول شیوع کروناویروس نشان داد تا در خانه اش با یک حکم برای جستجوی تلفن همراه خود را.

ساعت بعد بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی از قدرت کناره پنج شنبه به عنوان رئیس قدرتمند کمیته اطلاعات مجلس سنا خواستار آن را “بهترین چیزی که به انجام است.” با مته سوراخ کردن تخلف را رد کرده است.

“این یک حواس پرتی به سخت کار کمیته و اعضای, و من فکر می کنم که امنیت کشور خیلی مهم است که یک حواس پرتی” با مته سوراخ کردن گفت. او گفت: او را خدمت کردن باقی مانده از مدت خود را به پایان می رسد که در سال 2023. او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

جستجو حکم مشخص چشمگیر تنش ها در وزارت دادگستری بررسی این که آیا بهره برداری با مته سوراخ کردن اطلاعات مربوط به پیشرفت زمانی که او تخلیه آنجا که $1.7 میلیون سهام در روز قبل از coronavirus ناشی از بازار به نازل شدن. این حکم نیاز محققان به ایجاد یک قاضی که علت احتمالی وجود دارد به این باور یک جنایت رخ داده است.

حکم تایید شد توسط دو نفر آشنا با این موضوع از جمله یک مقام ارشد بخش رسمی. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث مداوم بررسی است.

با مته سوراخ کردن چهره هیچ اتهام توسط دولت که از او بهره برداری در داخل اطلاعات دریافت شده در طول جلسات. اما جستجو در حکم بلافاصله تحت تاثیر ایستاده در داخل کنگره از نفوذ جمهوری خواه که به دست آورده از حمایت هر دو حزب برای رهبری یک بررسی کنگره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — کار که گاهی اوقات rankled جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.

اخبار از حکم همچنین بر نظارت عمومی در اطراف بازار سهام فعالیت های چندین سناتور و خانواده خود را در اطراف همان زمان.

روز پنج شنبه سخنگوی ایالت سناتور کالیفرنیا گفت: او خواسته شده بود که “برخی از پرسش های اساسی” با اجرای قانون در مورد فروش شوهر او ساخته شده بود و به طور داوطلبانه در پاسخ به سوالات.

سخنگوی جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler جدید مجلس از گرجستان که سوابق نشان می دهد به فروش می رسد صدها هزار دلار ارزش سهام در اواخر ماه ژانویه و فوریه گفت: هیچ حکم جستجو شده خدمت او که Loeffler “دنبال کرده است و هر دو متن و روح قانون و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

در بورر را مورد جستجو در حکم خدمت کرده بود در یک وکیل برای او و ماموران اف بی آی رفت و به سناتور خانه در منطقه واشنگتن برای بازیابی تلفن همراه وزارت دادگستری رسمی گفت. تصمیم برای به دست آوردن حکم مورد تایید قرار گرفت در بالاترین سطح از بخش رسمی گفت.

آلیس فیشر یک وکیل برای بورر اشاره کرد که با مته سوراخ کردن نامیده می شود برای یک اخلاق پرس و جو به فروش سهام هنگامی که آنها فاش شد. او گفت: با مته سوراخ کردن پا گذشته به عنوان رئیس “اجازه می دهد تا این کمیته به ادامه آن کار ضروری رایگان خارجی حواس او را پرت” و گفت: سناتور دهکدهای “شده است به طور فعال همکاری با دولت را پرس و جو و به او گفت که او خواهد بود.”

“از ابتدا سناتور با مته سوراخ کردن متمرکز شده مناسب و بررسی دقیق از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که با اقدامات مناسب” فیشر در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید قبل از سفر به پنسیلوانیا در روز پنج شنبه گفت که او غافل است که با مته سوراخ کردن ترک هوش خود را ارسال.

“من می دانم که هیچ چیز در مورد آن — هرگز در مورد آن با کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این خیلی بد است.”

سنا سوابق نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به شیرجه رفتن دولت و مقامات بهداشت شروع به صدا هشدار در مورد ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

با مته سوراخ کردن است اذعان فروش سهام به دلیل coronavirus اما گفت که او با اتکا “تنها در اخبار و گزارش” به طور خاص CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آسیا را به تصمیم گیری های مالی.

سناتور آیا دریافت یک بسته-درب توجیهی در, ویروس, on Jan. 24 بود که دانش عمومی. جداگانه جلسه برگزار شد Feb. 12 توسط سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته که با مته سوراخ کردن یک عضو. معلوم نیست اگر او با حضور در دو جلسه.

او برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 2004 و به ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا آن را به عنوان انجام تحقیقات خود را به انتخابات روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. این کمیته در ماه گذشته ماه با انتشار گزارشی در حمایت از استنتاج توسط آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که روسیه تا به حال دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

به عنوان رئیس با مته سوراخ کردن دسترسی به حساس ترین اطلاعات طبقه بندی شده است که ارائه شده به کنگره است. همراه با حزب جمهوری خواه و دموکرات رهبری و نمایندگان مجلس هوش کمیته با مته سوراخ کردن بخشی از گروه هشت قانونگذاران در کنگره که برای دریافت بالاترین سطح طبقه بندی جلسات.

او تصمیم به ترک رئیس موقعیت تعجب اعضای کمیته.

سناتور. John Cornyn R-تگزاس گفت: به او احترام با مته سوراخ کردن تصمیم, و اضافه کرد که “او را به عنوان یک برائت درست مثل هر کس دیگری.”

“بهترین من می توانم بگویم او در تلاش برای انجام کار درست توسط سنا و من آن را درک” Cornyn گفت.

این معلوم نیست چه کسی را با مته سوراخ کردن محل. بعد از چند جمهوری خواه و اعضای ارشد در حال حاضر رؤسای سایر کمیته ها هر چند آنها می تواند انتخاب کنید به سوئیچ.

بعد در ارشد است آیداهو ایالت جیمز Risch که خبرنگاران در روز شنبه که او نمی دانست که آیا او خود را نگه دارید در زمان قرار گرفتن به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی سنا و یا حرکت به هوش پنل. پس او را فلوریدا ایالت و سناتور ” مارکو روبیو که سران سنا کسب و کار کوچک کمیته. او گفت که او بود آگاه که با مته سوراخ کردن بود کنار پله و تصمیم گیری در که طول می کشد بیش از بورر شد تا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

مین سناتور. سوزان کالینز رئیس مجلس سنا پیری کمیته سوم است در خط.

لس آنجلس تایمز اولین گزارش حکم جستجو.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لیزا Mascaro بور بلند و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im