بیکر فایل های دیگر هزینه های ماهانه لایحه

بوستون – رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ظ دیگری یک ماه هزینه های لایحه در روز سه شنبه است که دولت بودجه را از طریق

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

بوستون – رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ظ دیگری یک ماه هزینه های لایحه در روز سه شنبه است که دولت بودجه را از طریق اوت با یک دلار اضافی 5.51 میلیارد دلار به عنوان دولت و قوه مقننه دموکرات ها منتظر دولت فازی بودجه تصویر را واضح تر تمرکز می کنند.

فرماندار همچنین گفت که در "هفته های آینده" او و رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان و سنا خواهد بود نهایی یک سال طرح ریزی محلی برای کمک و فصل 70 مدرسه کمک مالی از دولت برای ارائه "مهم وضوح" برای شهرداری رهبران.

بودجه نویسندگان شده اند در انتظار برای دیدن آنچه که دولت منابع مالی مانند پس از مقامات دولتی با تاخیر در مارس 15 مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده ژوئیه 15.

عدم اطمینان در مورد اینکه آیا کنگره ارائه خواهد شد در دور دیگری از برای کمک به دولت های ایالتی و محلی نیز ذکر شده است به عنوان دلیلی برای به تاخیر انداختن عمل در تمام سال بودجه دولت است.

آمریکا بازگشت این هفته از دو هفته تعطیلی و مقامات دولتی در حال تماشای از نزدیک در انتظار رهبری جمهوری خواه در سنا ارائه یک ضد پیشنهاد به 3 تریلیون لایحه در حال حاضر تصویب شده توسط آمریکا ،

یک ماه هزینه های لایحه دوم ثبت شده توسط بیکر پس از قوه مقننه در حال حاضر تصویب بیش از 5 میلیارد دلار در هزینه های به نگه داشتن دولت در حال اجرا برای ماه جولای. بیکر در پر کردن نامه گفت: این امر پوشش خدمات دولت از طریق Aug. 31.

"ما نیز مشتاقانه منتظر ادامه کار مهم است در حال حاضر در جریان است با شما در یک سال و محلی کمک و فصل 70 اعلام خواهد شد که هدایت اطلاعات اضافی انتظار از دولت فدرال در هفته های آینده," بیکر نوشت. "توافق بین دو شاخه و دولت بر پایه سال طرح ارائه خواهد شد مهم وضوح به مقامات محلی بودجه برای سال مالی 2020" فرماندار گفت.

این است که در حال توسعه داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب