جدا از ragi مخلوط را از ریشه و میوه کمک می کند تا توسعه ایمنی

میسور/Mysuru: اگر چه هیچ ابراز مخالفت با این واقعیت است که مصرف ragi مبتنی بر مواد غذایی کمک می کند تا در توسع

توسط ATSHNEWS در 26 فروردین 1399

میسور/Mysuru: اگر چه هیچ ابراز مخالفت با این واقعیت است که مصرف ragi مبتنی بر مواد غذایی کمک می کند تا در توسعه ایمنی در برابر بیماری های مختلف مواد غذایی کارشناسان پیشنهاد کرده اند که به همان اندازه مهم است برای نگاهی دیگر غذاهای طبیعی برای بهبود ایمنی بدن.

با COVID-19 همه گیر ایجاد ویرانی در سراسر جهان ragi یک غذای جنوبی کارناتاکا است به دست آوردن محبوبیت در میان مردم است.

حتی به عنوان کارشناسان پزشکی نشان می دهد که در حال توسعه ایمنی به رمان Coronavirus بسیار مهم است برای بهبود بیماران مبتلا به بیماری ragi به عنوان یک جزء اصلی مواد غذایی است که بسیار پس از دنبال. با این حال برخی کارشناسان بر این عقیده هستند که بسته به ragi به تنهایی کافی نیست و مصرف سایر غذاهای طبیعی به ویژه ریشه و الیاف بیش از حد حیاتی برای بهبود سطح ایمنی.

G. کریشنا Prasad, بنیانگذار 'Sahaja Samrudha,' ارگانیک کشاورزان شبکه در شهرستان گفت: که این مهم به مصرف غذاهای طبیعی مانند ریشه الیاف و سبزی برای بهبود سطح ایمنی.

اشاره کرد که در گذشته وجود ظرافت و تنوع در عادات غذایی مردم دهات گفت که با شهری تاثیر عادات غذایی را تغییر داده اند و مردم ساکن در مناطق روستایی به ویژه کسانی که متعلق به طبقه کارگر را محدود کرده اند خود را به فقط برنج و دال.

اشاره به این که با کمتر مصرف سبزیجات و میوه ها و عادات غذایی را نگه داشته در حال تغییر با اهمیت کمی داده شده برای غنی از مواد مغذی, مواد غذایی, انواع گذشته است.

Bemoaning افزایش استفاده از کود شیمیایی در کشاورزی, کریشنا پراساد گفت که استفاده از مواد شیمیایی تقریبا در تمام فرآیندهای کشاورزی مانند حفظ ذخیره انباشته و حمل و نقل شده است باعث نگرانی.

دفاع با استفاده از ریشه های فیبری غذا و سبزی به عنوان یک رژیم غذایی سالم او گفت که غذاهای طبیعی کمک خواهد کرد که در تصفیه خون. Ruing که جزء اصلی و مواد مغذی غنی از مواد غذایی از گذشته در مناطق روستایی رفته به فراموشی سپرده و با ظهور مدرن و روز دستور العمل های مواد غذایی, او گفت که millets را برای غنی از مواد مغذی, مواد غذایی است. پشیمان که ما تقریبا متوقف شده مصرف ریشه و الیاف او نگهداری می شود که گواوا است که بیشتر مغذی میوه از سیب.

او همچنین گفت که دیگر ارقام محلی مانند Coorg پرتقال و موز باید دوباره در مواد غذایی جداول و این غلط است که می گویند که ragi به تنهایی جزء اصلی مواد غذایی است که کمک می کند تا در ایجاد مصونیت در برابر بیماری است. K. C. Raghu یک متخصص تغذیه از بنگلور گفت که اگر چه Ragi قدرت به منظور توسعه ایمنی داشتن ragi به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی به آن را ندارد تمام مواد مغذی است.

تاکید بر نیاز به داشتن مواد مغذی-رژیم غذایی غنی از, او گفت که آن را بهتر است به عادت های غذایی است که می رود در برابر خواسته های طبیعت است. او در ادامه گفت که داشتن به آسانی قابل هضم غذاهای تاثیر نامطلوب در سیستم گوارشی ما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب