نامه های خود را برای 18 آوریل سال 2020

محتوای مقاله در ادامهمن همچنین فکر که ممکن است وجود دارد بکر موجودی منابع مستقر در خودرو مغازه های بدن, تا تو,

توسط ATSHNEWS در 30 فروردین 1399

محتوای مقاله در ادامه

من همچنین فکر که ممکن است وجود دارد بکر موجودی منابع مستقر در خودرو مغازه های بدن, تا تو, سرو زیبایی, مغازه ها و غیره. آن زمان ما شروع به نگاه در برخی از مناطق که هنوز به نگاه و جلوگیری از قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد یعنی بخش تولید است.

جان Tuchscherer, Regina

COVID-19 واکسن باید به آسانی در دسترس

واکسن و بیماری عفونی سازمان (VIDO) در ساسکاتون سخت در تلاش است همراه با بسیاری از موسسات در سراسر جهان به تولید یک واکسن برای COVID-19.

این پژوهش در VIDO شده است همچنان در حال افزایش سرمایه گذاری قابل توجهی از هر دو دولت فدرال ($23.3 میلیون نفر در آوریل 23) و ساسکاچوان دولت (3.6 میلیون در مارس 25). اما هنگامی که این واکسن تولید می شود, چگونه به طور گسترده ای آن را در دسترس خواهد بود و چه خواهد شد آن را هزینه ؟

اگر چه اکثر واکسن توسعه در سراسر جهان است که با بودجه عمومی عمومی ندارد می گویند که چگونه این واکسن قیمت هستند و یا تحویل داده شده است. شرکت های دارویی نباید به قیمت آن خارج از دسترس نیازمندان و آسیب پذیر کشور است. ضروری است که هر بودجه عمومی ابزار تشخیصی درمان و COVID-19 واکسن بود پایدار با قیمت مناسب در دسترس خواهد بود برای همه و به صورت رایگان در نقطه تحویل است. این یک هدف بلند پروازانه اما یک کمپین جهانی است که به خوبی در جریان است و با درست همکاری جهانی آن دست یافتنی است.

جنی نیل ساسکاتونtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن