8 دلیل برای UF ضربه FSU برای بالا فلوریدا دانشگاه

کالج مگزین | No comments

هر کس می داند آبی و نارنجی را با یک ترکیب استثنایی. منظورم این اجازه می دهد تا واقعی در اینجا–وقتی گارنت و طلا همیشه صدای جذاب? شما احتمالا در حال حاضر تشخیص این راه بیش از حد آشنا رقابت–رقابت بین UF و FSU. به افتخار ما Gator غرور و افتخار ما به شما در حال حاضر فقط تعداد کمی از این هرگز پایان دادن به دلایل که چرا دانشگاه فلوریدا همچنان برتر مدرسه. از ورزش و دانشگاهیان و مدرسه را روح و بیشتر Gators بهتر انجام دهد.

اجازه دهید همه گینسویل می دانم که چگونه شما واقعا احساس می کنید در مورد دوستان خود را از چوب خط حساب کردن.

Florida's Shittiest University

خرید در حال حاضر!

نگه داشتن خواندن برای دیدن چرا واقعا عالی بود یک فلوریدا Gator.

1. رتبه بندی در 10 صفحه به صورت عمومی دانشگاه

University of Florida
giphy.com

آیا می دانید UF در رتبه هیچ. 7 در میان همه دانشگاههای? شما احتمالا انجام داد و آن را شنیده چند بار به خاطر چه کسی می تواند انکار این واقعیت است که ما در رتبه بندی است ، (به عنوان یک مقدمه فقط می دانم که مدرسه شما به نمایندگی نمی کند, هوش خود را, بلکه نشان دهنده هوش به عنوان یک فرد عامل است.) در حال حاضر که ما پاک هوا بیایید پایین به کسب و کار. UF حمل یک استاندارد بالاتر برای پذیرش دانش آموزان در وهله اول. از شنبه عمل و extracurriculars رقابت بین متقاضیان بداند اجتناب ناپذیر است. “UF پذیرش میزان 43 درصد در حالی که FSU است 49%” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم مکنزی Kurth. “دانش آموزان در UF مراقبت بیشتری در مورد موفقیت تحصیلی از کسانی که در FSU چرا که اکثر دانش آموزان وجود دارد و تنها رفتن به FSU چرا که آنها به احتمال زیاد نمی توانید به UF (من متاسفم اما کسی تا به حال به آن می گویند).” همه جوک ها به کنار از تجربه من می توانم بگویم که از یک دانشگاه به UF من تحت فشار قرار دادند خودم سعی 150% سخت تر از قبل است. “UF دارای کلاس ها و اساتید است که چالش دانشجویان’ ذهن را به فکر می کنم در خارج از جعبهآنها ما را به چالش برای مطالعه بیشتر از ما همیشه می تواند درک و آنها را به چالش دانش آموزان را به کاوش و کشف بیش از دیگران می خواهم که به طور معمول گفت:” دانشگاه فلوریدا junior توماس بوش. من قطعا احساس یک تغییر شدید در حجم کار و اخلاق کار یک بار من به UF اما بدون شک یاد گرفتم خیلی بیشتر از نسبت به جایی که من قبلا حضور داشتند.

2. یادگیری از اخرین اساتید

University of Florida
giphy.com

صرف نظر از عمده UF استخدام اساتید و مشاوران که می دانید مسائل خود را. “UF بسیاری از اساتید مشهور جهان در موضوعات مختلف مانند شیمی و جرم شناسی, اساتید که نه تنها آموخت اما انجام شده خود را در تحقیقات تجربی بیشتر به دانش آنها در زمینه های” بوش گفت. از برندگان پولیتزر به اقتصاددانان به داروخانه ها و مهندسین UF اعضای هیات علمی بررسی تمام جعبه. در بسیار خود ما روزنامه نگاری بخش تد Bridis می آموزد گزارش های تحقیقی. Bridis نه تنها با این نسخهها کار برای آسوشیتد پرس بود اما ویرایشگر برای یک تیم است که برنده جایزه پولیتزر در سال 2012. تبدیل تجربه یادگیری خود را به عنوان متخصص اساتید راهنمای شما در طول راه.

3. برنده شدن در همه چیز اما به خصوص فوتبال

twitter.com

Gators هرگز موفق به خانه آوردن طلا به خصوص از نظر ورزشی. “فلوریدا شده است تنها دانشگاهی برنامه ورزشی رتبه در ده بالا در ایالات متحده برای آخرین سی و دو سال متوالی در این مقام همه-ورزشی رتبه بندی” بوش گفت. “نه به ذکر است مجموع 41 ملی قهرمانی در مقایسه با FSU 19.” من حدس می زنم ما می توانیم FSU برخی از اعتباری برای چند تیم خود را, اما UF فوتبال هنوز هم در رتبه بالاتر است و همه ما می دانیم هیچ چیز نشان دهنده کالج ورزشی بیشتر از فوتبال است. “صادقانه بگویم ما تیم بسکتبال بی بدیل است اما تیم فوتبال نیست که خوب در همه,” گفت: دانشگاه ایالتی فلوریدا دانشجوی سال دوم تایلر Ince-اینگرام. آیا می شنوید ؟ ما به شما اجازه می گرفتن اما خوب سعی کنید FSU. بیایید متوقف نمی وجود دارد–ما ادعا چند دیگر ورزشی پیروزی. “فلوریدا همچنین بازار سیاهی یک 36-26-2 ضبط تمام وقت در برابر FSU فوتبال و 43-18 رکورد برابر FSU والیبال” بوش گفت. نقطه ساخته شده است. Gator Chomp کردن!

4. پر کردن قلب ما با چیزی جز غرور

gifer.com

از فارغ التحصیلان دانشکده و دانش آموزان همه با افتخار برخوردار بودن gator. “Gator به کشور بسیار قوی است چرا که هر فرد مفتخر است به نمایندگی از آبی و نارنجی” Kurth گفت. “در آن زمان بسیاری از کار سخت برای رسیدن به UF و موفق در #7 [عمومی,] مدرسه در ایالات متحده از این رو همه ما بسیار افتخار به نمایندگی برای ما مدرسه است.” برای UF دانش آموزان افتخار ما نمی آید از رقابت, اما نه به شادی ساده بودن Gator. “بسیاری از FSU دانش آموزان احساس نیاز به ایجاد همه چیز بحث و تجمع آنها در اطراف این واقعیت است که آنها نیاز به استدلال می کنند برای مدرسه خود را. UF دانش آموزان فقط به عشق مدرسه آنها به گفت:” دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم ایرلند قهوه ای است. یک بار Gator همیشه یک Gator. بودن Gator فقط به شما می دهد این احساس گرم در قلب خود دانستن اینکه شما را در انتخاب برتر فلوریدا مدرسه.

5. مقایسه باتلاق به سرمایه

facebook.com

فقط به همه چیز روشن نه FSU یا UF می ایستد در یک مکان ایده آل. با این که من را انتخاب کنید باتلاق بیش از هر چیزی در هر روز است. هنگام آمدن به UF, شما فورا احساس می کنید که کالج های معتبر احساس. “ما نیاز نداریم کاپیتول سمت راست درب بعدی را به یک نام برای خودمان” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم جوزف Elkasch. برخی می تواند مخالفم که UF نمی توانست شادی را به دلیل آب و هوا ، “تالاهاسی فقط یک احساس بهتر با محیط زیست, و آن را بسیار شادتر و روشن تر تا اینجا” Ince-اینگرام گفت. عادلانه است. عادلانه است. نقطه FSU. به طوری که 4-1 تا کنون ؟ بدون ما باران هر چند ما نمی سرد مستعار مانند Rainesville. شما شنیده ام آن را به درستی. ما را در آغوش ما باران و همچنين ما را در آغوش دانشگاه ما. چه احساس بهتر از پیاده روی در خارج از کلاس در 4 بعد از ظهر روز یک شنبه تماشای آسمان باز و احساس سطل آب موسمی کردن به شما به عنوان اجرا خود را در سراسر محوطه دانشگاه به ریتز اتحادیه برای پوشش? “ما بسیاری از ساختمان های آجری و زیبا از درخت و بوته در میان دیگر مناظر. ما چند دریاچه در پردیس نیز که اضافه کردن به تعجب. داشتن یک استادیوم برای همه 21 ورزشی در پردیس نیز یک مزیت بزرگ به عنوان” بوش گفت. این که آیا شما نیاز به یک فضای صلح آمیز مطالعه نقطه یا محل را به اویختن, UF فراهم می کند از آن همه است.

6. نمایندگی نارنجی و آبی برای همیشه لطفا برای

twitter.com

نارنجی و آبی برای همیشه لطفا برای! FSU طول می کشد L بلافاصله هنگامی که در تلاش برای مقایسه نارنجی و آبی به لعل و طلا. چه ممکن است عجیب به نظر می رسد روشن و تصادفی در ابتدا مخفف خیلی بیشتر از فقط رنگ یک فوتبال نیوجرسی–احساسات آن رنگ را به دانش آموزان است. “راستش گرمای نارنجی را فراهم می کند به راحتی و خنکی آبی ثابت می کند ما یخ” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم Brianna کریم. “بسیاری از مردم فکر می کنم رنگ clash اما آن را بسیار عمیق تر از آن فرض است. نارنجی و آبی یینگ یانگ, تفاوت چیست ؟ این یک تعادل کامل از همه چیز ما در بر گرفتن است.” شما راه رفتن پایین خیابان و دیدن نارنجی و آبی است ؟ به طور خودکار شما را پر کنید با Gator غرور و افتخار است. پیدا کنم آن را سخت به تصور کنید که گارنت طلا و همان را برای شما انجام. از سپر تابلوچسبها, پرچم, لباس keychains تسمه یا طناب و بیشتر نارنجی و آبی نشان دهنده قهرمانان.

7. تجربه بهترین بازی سال

UF فوتبال می رود ، UF tailgating می رود حتی سخت تر است. Gator بازی روز را فارغ التحصیلان, فارغ التحصیلان و دانش آموزان بسیاری در مجموع در میان 90 درجه آفتاب را قادر می سازد عرق به چکه خود را از طریق نارنجی و آبی دست ساز تی شرت. “این tailgating تجربه بر خلاف هر گونه دیگر طرفداران از سراسر کشور در هر آخر هفته حتی برای بازی هایی که به نظر می رسد آسان” بوش گفت. زمانی که بازی روز باعث می شود راه خود را به دانشگاه آن را تبدیل به یک معامله بزرگ است. “UF است تا روحیه که من شنیده ام آنها فقط در مورد همه چیز را در بازی روز” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم Kalia ریچاردسون. نه دور از این واقعیت است. از swaying به “ما پسران” به حوله Tom Petty “در won’t Back Down” پس از سه ماهه سوم, Florida Gators معمولا ترک باتلاق و روحیه بالا.

8. متعلق به Gator ملت برای همیشه و همیشه

flickr.com

این که آیا شما فقط آغاز شده در UF فقط فارغ التحصیل شده اند و یا یک Gator برای سال ها و سال ها در حال حاضر Gator کشور زندگی می کند. “شعارهای ما در هر بازی بسیار وحدت و شما احساس می کنید مثل شما یک عضو از چیزی بزرگتر از خودتان آن را مانند یک دین,” بوش گفت. بدون توجه به جایی که شما می آیند از زمانی که Gators شما اتصال. “من فقط به عشق مردم. هر کس خوب است و فقط خوشحال می شود در اینجا. وجود دارد یک محل برای همه شما می توانید به خودتان پیدا کنید و خود را به نزدیک ترین دوستان در اینجا. من احساس می کنم مانند دانش آموزان در FSU هستند بنابراین تقسیم میان هر یک از دیگر, و من فکر می کنم بسیاری از آنها دارای یک تراشه بر روی شانه خود را در مورد آنچه در مدرسه آنها را به. نه هر کس بدیهی است اما بسیاری از آنها” براون گفت. UF باعث می شود یک مکان شما می توانید تماس بگیرید که در آن شما در دیدار با مردم شما می توانید تماس بگیرید ،

دفعه بعد که شما ایجاد خود را رتبه بندی بالا فلوریدا مدارس و من فکر می کنم شما می دانید که برای قرار دادن در است که #1 نقطه. در نهایت UF سزاوار به عنوان برتر مدرسه. شما در حال حاضر زمانی خیلی با گرفتن و در حال حاضر شما می توانید امتیاز اضافی برای ساخت هر کالج به خصوص FSU حسود. مهم نیست که چقدر شما مخالفم و آبی و نارنجی همیشه پاپ کمی بیشتر و درخشش کمی روشن تر از لعل و طلا. “FSU است به نام Tallanasty به یک دلیل” گفت: Alex Clouser یک دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم. یک “Gator Hater” همه شما می خواهید, اما که نمی خواهد متوقف Gator ملت از ایستاده به عنوان برترین دانشگاه دولتی در فلوریدا. با شدت رتبه بندی ورزشی دانشگاهیان و مدرسه غرور من می توانید ببینید که چرا متنفر است اجتناب ناپذیر. به من گفت: آن را به یک فلوریدا Gator.

هنوز هم در از دست دادن برای یک تصمیم ؟ پیدا کردن در اینجا اگر شما تعلق در دانشگاه فلوریدا و یا دانشگاه ایالتی فلوریدا.

FSUvsUF

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>