جانبازان جنگ جهانی دوم علامت V-E بعد در واشنگتن با مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط DARLENE SUPERVILLE و کوین FREKINGواشنگتن (AP) — آنها یورش برده و فرانسوی در سواحل D-Day, کمک آزادسازی ارد

توسط ATSHNEWS در 20 اردیبهشت 1399

توسط DARLENE SUPERVILLE و کوین FREKING

واشنگتن (AP) — آنها یورش برده و فرانسوی در سواحل D-Day, کمک آزادسازی اردوگاه کار اجباری و مبارزه در نبرد Bulge. و هفت سالمندان جانبازان جنگ جهانی دوم نیست در مورد به اجازه coronavirus همه گیر نگه داشتن آنها را از برگزاری مراسم سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا است.

در محدوده سنی 96 تا 100 جانبازان برگزار شد درود می فرستم به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها پیوست در یک بزرگداشت در جنگ جهانی دوم یادبود پر باد صبح جمعه.

استیون Melnikoff در حال حاضر 100 شد یک سرباز ارتش که واحد مسئول گرفتن بیش از 10000 سرباز آلمانی.

"این یک نبرد سخت," Melnikoff که زندگی در نزدیکی بالتیمور گفت: با تلفن روز بعد از مراسم. صحبت از واحد خود گفت: "من با آنها به طور مداوم به مدت 11 ماه به جز هفته و ماه که من صرف در بیمارستان است." او به ضرب گلوله کشته شده بود در گردن.

Melnikoff گفت که او نگران نیست در مورد سفر از مریلند در طول همه گیر به پرداخت خود را احترام به همه کسانی که از دست داده بودند در جنگ "که بزرگترین نسل است."

"ما با استفاده از حفاظت مناسب," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته و فاصله خود را به عنوان او راه می رفت توسط جانبازان از جمله یکی در یک صندلی چرخدار که تا به حال به انتظارنشسته بودند تا به او خوش آمد می گوید. Melnikoff گفت که او قبلا ملاقات کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

"من فقط گفت:" خوب برای دیدن شما دوباره آقای رئیس جمهور' و او اذعان کرد که" Melnikoff گفت.

رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump شرکت در یک تاج گل-تخمگذار مراسم و تور یادبود. آنها متوقف شده در مقابل یک دیوار با ستاره ها با عبارت "در اینجا ما خوانده شده را علامت قیمت آزادی" قبل از بازگشت آنها به کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این بزرگداشت بود "باد می وزد و زیبا."

مقامات کاخ سفید توصیف کرده بود جانبازان به عنوان "انتخاب ملت بر خود" تصمیم گیری برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم.

"این قهرمانان زندگی پارازیت به روح آمریکایی از پشتکار و پیروزی به ویژه در میان تیره روز" گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

تیموتی دیویس مدیر بزرگترین نسل بنیاد کمک می کند که جانبازان بازگشت به کشورهایی که آنها جنگیدند گفت: سربازان ایالات متحده در اصل برنامه ریزی شده برای سفر به مسکو برای بزرگداشت رویداد. اما با مسافرت های بین المللی از این سوال در طول همه گیر دیویس گفت: آنها او را به صحبت در مورد تلاش برای بزرگداشت این روز در واشنگتن است.

"البته ما به آنها ارائه شده این خطر مواجه هستیم," دیویس گفت:. "گفتند: مهم نیست که تیم,'" او در ادامه گفت: آنها مشاهده بزرگداشت به عنوان "یک برکت و رحمت برای همه کسانی که جنگیدند درگذشت و خدمت در جنگ جهانی دوم است."

دیگر جانبازان پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن بودند گرگوری Melikian, 97, ققنوس که ارسال پیام رمزی به جهان است که آلمانی ها تا به حال بدون قید و شرط تسلیم شد.

دونالد Halverson, 97, از, مینه سوتا, دیدم برخی از جنگ شدیدترین جنگ در ایتالیا. John Coates, 96, از, مریلند, مبارزه در نبرد Bulge. جک مایرز 97 از Hagerstown, مریلند, بخشی از یک واحد است که آزادسازی اردوگاه کار اجباری داخائو.

Melnikoff; مرد Whidden 97 نفر از Braddock ارتفاعات مریلند; و هارولد زاویه 97 از چمبرسبورگ پنسیلوانیا شرکت در D-روز تهاجم است که تبدیل جزر و مد در جنگ.

Melnikoff توصیف خود را به عنوان تلاش به سوی اهداف جدید از جمله گلف.

"ماموریت من در حال حاضر که من 100 سال است به مطمئن شوید که بسیاری از مردم می دانند که این داستان از آنچه اتفاق افتاده 75 سال پیش," او گفت:. "من می خواهم مردم را به یاد داشته باشید پس از این هرگز دوباره اتفاق می افتد."

او همچنین به دنبال به جلو به یک بازی گلف در روز شنبه. Melnikoff نقش سه بار در هفته و با توجه به پس زمینه ارائه شده توسط کاخ سفید برنامه ریزی شده است برای تنظیم یک رکورد جهانی در تابستان به عنوان قدیمی ترین گلف باز به بازی در یک دوره در اسکاتلند است.

"گلف است که بیشترین بازی و شما می توانید آن را تا به شما 100 سال" Melnikoff گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن