عدم موفقیت: چگونه رد به من اجازه داد به رشد

همه ما در انتظار ما روز اول دانشگاه. در حال حرکت به خوابگاه ملاقات با افراد جدید و حضور در سخنرانی ها با اساتی

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

همه ما در انتظار ما روز اول دانشگاه. در حال حرکت به خوابگاه ملاقات با افراد جدید و حضور در سخنرانی ها با اساتید–من مشتاقانه منتظر همه این فعالیت ها در مدرسه بالا است.

زمانی که من شروع به کالج به دنبال شور و شوق من برای نوشتن و شروع زندگی حرفه ای من در روزنامه نگاری ساخته شده من بیشتر هیجان زده.

pexels.com

در طول ترم اول در دانشگاه فلوریدا من در زمان برخی از مقدماتی روزنامه نگاری کلاس و من آخرین کلی چند مورد نیاز آموزش و پرورش. در حالی که من باید اعتراف آشنایی با علوم زمین شد حداقل های مورد علاقه من کلاس من نگاه به جلو به رسانه های ورزشی و جامعه سخنرانی هر بار که من رفتم. من عاشق یادگیری در مورد صنعت رسانه به خصوص از یک ورزش چشم انداز. از آن ساخته شده من هیجان زده برای شروع کار بر روی نوشتن من ارتباط با مردم در این زمینه من و زندگی حرفه ای من به طور کلی. بیرون آمدن از مدرسه به رزومه من به سختی های موجود در هر روزنامه نگاری را تجربه کنند. نوشتن من منتشر نشده بود بر روی هر پلت فرم.

من فقط می تواند ارائه اشتیاق من برای نوشتن و رانندگی انگیزه به کار به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است.

در ترم اول دانشگاه. من برای یک روزنامه محلی و موقعیت. من را تکذیب کرد. من برای یک مجله. من تکذیب کرد دوباره. من برای نشریات آنلاین. هرگز حتی شنیده بازگشت.

من ویران شد. من به جلو نگاه به گذراندن ترم زندگی کردن رویاهای من از یک دانشجوی روزنامه نگار اما من رد هر موقعیت. در حالی که غمگین همچنین نبود تعجب آور است. به عنوان یکی از 37,000 دانشجویان در دانشگاه فلوریدااز آن ساخته شده حس به همین دلیل بسیار با تجربه تر دانش آموزان با دریافت این موقعیت من هم می خواستم. من رفتم به رزومه و مصاحبه با مربیگری; من به صحبت و اساتید برای مشاوره خواست. خوشبختانه من هم پیوست برخی از پیش حرفه ای باشگاه است که به من کمک کرد تا به دست آوردن اطلاعات و دوستان در عمده.

توصیه من به شما: آیا عجله به عجله خود را حرفه ای.

pexels.com

چهار سال در یک دانشگاه می تواند پرواز در یک گردش چشم, بنابراین اجازه می دهد خود را برای لذت بردن از زندگی دانشجویی. لذت بردن از تماشای Netflix و دارید به کسانی که تنبل روز که در آن شما می توانید شل کنید. بیرون رفتن با دوستان ماندن تا دیر وقت در کتابخانه ها و خوردن پیتزا در نیمه شب. در حالی که شما نیاز به مجموعه ای از پایه و اساس خود را حرفه ای حرفه ای فرصت را پیدا خواهد کرد شما اگر شما سخت کار می کنند.

هنوز از انتشار و یا باشگاه خاص? شما می توانید با استفاده از سال اول خود را به توسعه مهارت های است که می تواند کمک به شما دریافت پذیرش در سال آینده. برای مثال یادگیری مهارت های مربوط به زندگی حرفه ای خود را.

در روزنامه نگاری و یادگیری مهارت های SEO مزایای رزومه کاری خود را و skillset اگر شما امیدواریم که برای کار برای انتشار آنلاین. نگاه به مستقل برای کسب نشریات به عنوان یک کمک نویسنده اغلب کاغذ را به داستان خود را. شما باید خود را توسعه مهارت های زبان خارجی اگر شما امیدواریم که برای کار در سطح بین المللی و تمرین زبان عمومی برای پخش اخبار.

فقط کار بر روی هر مدرک تحصیلی که شما می توانید برای قرار دادن در رزومه کاری خود را و خود را بهتر و حرفه ای در زمینه شغلی است.

pexels.com

فقط یک بله شما می توانید آغاز شده است. پس از سال اول دانشگاه, من در حال حاضر زندگی دانشجویی و روزنامه نگار رویاهای. من برای نوشتن یک نشریه آنلاین (شما حدس زده آن کالج, مجله). من حضور در دانشگاه فلوریدا و من نوشتن برای نشریات محلی وجود دارد. این شامل یک مد و فعالیت مجله Rowdy مجله و همچنین تمساح خیابان که در آن من کمک خود را به عنوان مواد غذایی و نوشیدنی نویسنده است.

اگر من می تواند صحبت می کنند به خودم یک سال پیش وقتی که من احساس امید در پشت و از دستمن می خواهم یک چیز می گویند: بیمار باقی می ماند; همه چیز با این نسخهها کار در پایان, و آن را با این نسخهها کار حتی بهتر از شما می توانید طرح.

وقتی که من دریافت نگه داشته پس از رد رد گرفتم کلید موفقیت: شکست. در حالی که همیشه یک تجربه سخت شکست بخشی از فرآیند یادگیری است. عدم کمک می کند تا به شما در تنظیم برنامه های خود را بنابراین شما می توانید موفقیت در آینده است. در رد از نشریات و سازمان ها به من انگیزه به کار سخت تر به طوری که من می خواهم با برش دور بعدی. من آموخته مهارت های است که نمی تواند رد. از طریق تمام بالا و پایین گرفتم نه برای تعریف از خودم رد و شکست. در عوض من تعریف شده توسط من چگونه واکنش نشان می دهند در صورت شکست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب