چرا Ed Markey می خواهید را به دور رایگان خود را HBO حداکثر?

چرا ماساچوست ایالت Ed Markey تا دیوانه در مورد شما HBO Max به صورت رایگان?

Markey و همکار خود را دموکراتیک سنسور. ریچارد بلومنتال (کانکتیکات) و Ron Wyden (اورگان) با ارسال نامه ای به AT&T خواستار توضیح در مورد طرح خود را به اجازه دهید مشتریان بی سیم جریان جدید خود را HBO حداکثر خدمات را بدون شمارش آن را در برابر داده های خود را کلاه, یک عمل شناخته شده به عنوان “صفر امتیاز.”

حتی بدتر سناتور شکایت برخی از AT&T قصد دارد در واقع شامل HBO Max به صورت رایگان.

و این با توجه به سناتورها یک بی حرمتی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن FCC ممکن است سوخته بحرانی بی طرفی خالص حمایت اما AT&T با این وجود مسئولیت برای جلوگیری از هر گونه سیاست ها یا روش ها است که مصرف کنندگان آسیب و سرکوب رقابت” آنها نوشت. “ما می خواهیم شما را به ما ارائه توضیح برای رفتار توصیف شده در بالا توسط 25 ژوئن سال 2020 است.”

چگونه است که اجازه دادن به مشتریان جریان Mad Men بدون فشار زیاد از حد اطلاعات خود را با طرح یک مشکل ؟

“این سیاست به نظر می رسد به اجرا در تضاد با اصل ضروری است که در یک باز و رایگان اینترنت, ارائه دهندگان خدمات ممکن است به نفع محتوا است که در آن آنها منافع مالی بیش از رقبای مطالب” سناتور نوشت. AT&T صاحب HBO حداکثر.

تحت بی طرفی خالص نظریه های پشتیبانی شده توسط Markey و دیگران اگر یک ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) مانند AT&T می تواند “نرخ صفر” خود را در محتوای رقبا مانند Netflix بکشد و یا دیزنی به همراه خواهد در یک نقطه ضعف رقابتی.

تنها مشکل این نظریه این است که آن را آشکارا درست نیست. پس از اوباما-دوران بی طرفی خالص مقررات معکوس شد توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در سال 2018, اینترنت, سرویس برای مصرف کننده به طور متوسط تنها بدست بهتر است.

Netflix و دیزنی به علاوه پیشرو ارائه دهندگان ویدئو در سراسر جهان و AT&T ارائه می دهد شرایط یکسان به آنها را باید به آنها مایل به ارائه این را به مشتریان خود. در واقع این است که هیچ تفاوتی از آمازون ارائه نخست اعضای رایگان جریان ویدئو.

و با توجه به تست سرعت شرکت Ookla پهنای باند سرعت دانلود افزایش 36 درصد و سرعت آپلود 22 درصد افزایش در 12 ماه اول پس از کمیسر Ajit Pai و FCC برداشته net neutrality rules. بی سیم قیمت هر گیگابایت کاهش یافته است بیش از حد.

در سال 2020 این مقرراتزدایی اینترنت مواجه نهایی آن trial by fire زمانی که COVID-19 مستندات سوار ترافیک اینترنت 20 درصد. به جای آن از یک تصادف, اینترنت, سرعت, کیفیت و قابلیت اطمینان تمام cruised همراه با وجود پیش بینی قبلی با بی طرفی خالص حامیان که پایان دادن به این سیاست منجر به کنترل سرویس اینترنت.

“این بوده است که 100-سال-سطح استرس تست برای ایالات متحده خدمات اینترنت و به نظر می رسد به انجام این کار خوب” گفت: Daniel A. لیون, کالج بوستون دانشکده حقوق استاد و همکار مدعو در آمریکا سازمانی موسسه. “من امیدوارم که این به پایان می رسد این استدلال که ما نیاز به یک بی طرفی خالص رژیم برای اینترنت برای زنده ماندن در یک بحران است.”

در واقع وجود دارد قابل توجه اینترنت به دلیل مشکلات به کروناویروس بحران — نه فقط در امریکا است.

در اروپا که در آن آنها باید یک نظارتی مدل نزدیک به سن. Markey چشم انداز خروش در اینترنت تقاضا در طول COVID-19 shutdown ایجاد ظرفیت مشکلات. کمیسیون اروپا خواسته Netflix و یوتیوب و دیزنی به طور داوطلبانه تنزل کیفیت خود را در جریان خدمات به مشتریان برای جلوگیری از شبکه های محلی از سقوط است.

در یک بیانیه AT&T گفت: “ما بی سیم مشترکین می توانند جریان HBO Max تصویری بدون تحمیل هزینه داده خواهد شد که صرفه جویی در پول برای میلیون ها نفر از مصرف کنندگان است. این است که بر اساس یک اسپانسر ترتیب داده است و برنامه ما در همان شرایط به گونه اشخاص که مایل به حمایت از داده ها را برای مشتریان خود. این شبیه به ترتیبات برخی از رقبای ما داشته باشد. ما همچنان به حمایت از یک اینترنت باز و انجام داده اند و برای بیش از یک دهه.”

لیون concurs. “چه AT&T در حال انجام است که واقعا متفاوت از Verizon ارائه رایگان یک سال از دیزنی+ به مشتریان خود,” او گفت: InsideSources. “مشکل این سناتور کرده است که آن را سخت به بگویید که مردم به آنها چیزهای رایگان است که برای آنها بد.”

لیون نیز رد Markey استدلال که صفر امتیاز محتوا نقض اوباما-دوران بی طرفی خالص سفارش.

“FCC را باز اینترنت به منظور به طور خاص کاهش یافته است به موضوع روشن-خط قانون برابر صفر امتیاز” لیون یادداشت ها. “امضا کنندگان استدلال می کنند که همه صفر امتیاز ذاتا ضد مصرف کننده. اما باز اینترنت سفارش را رد کرد که نتیجه به نفع یک مورد به مورد تعیین این ابتکاری جدید در زمینه رقابت است.”

آن را نیز کمک نمی کند Markey مورد که Isp ها مانند AT&T, Comcast و T-Mobile در پاسخ به زوم جدید-اقتصاد اینترنت تقاضا در طول COVID-19 مستندات با گسترش خدمات خود را به مشتریان: تعلیق اطلاعات کلاه, افزایش سرعت اینترنت پایین-هزینه های طرح و ارائه اینترنت رایگان به واجد شرایط کم درآمد کاربران برای مدت زمان محدود.

“گزارش مصرف کننده است که با تشویق این اقدامات به موقع گفت:” جاناتان Schwantes ارشد سیاست مشاور در CR واشنگتن دی سی ، “نه تنها این حرکت pro-مصرف کننده آنها بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

زمانی که امریکا نیاز به اینترنت آن وجود دارد. در تحت اللفظی عنوان مثال “اگر آن نمی باشد شکست نمی, رفع آن:” چرا سیاستمداران می خواهند به دخالت با این موفقیت است ؟

مایکل گراهام سیاسی است سردبیر در InsideSources. شما می توانید او را در رسیدن به michael@insidesources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید