توکسبری کهنه سرباز جنگ ویتنام پرداخت نهایی قربانی تنها چند ماه پس از اینکه بخشی از تاریخ

توکسبری – هزار و نهصد و هفتاد و زمانی بود که تلفات از جنگ ویتنام گزارش شد شبانه در اخبار توسط Walter Cronkite.

توسط ATSHNEWS در 6 خرداد 1399

توکسبری – هزار و نهصد و هفتاد و زمانی بود که تلفات از جنگ ویتنام گزارش شد شبانه در اخبار توسط Walter Cronkite. به عنوان یک 13 ساله تعداد جوان زندگی می کند از دست من غمگین من.

به زودی این آمار نزدیک به خانه. Luco پالما که زندگی در اطراف گوشه در جنوب توکسبری کشته شد در سپتامبر. 18 و 1970 توسط یک معدن زمین بر روی یک داوطلب ماموریت در Quang Nam, ویتنام.

هفت سال ارشد من, من نمی دانم پالما. هنوز خوب به یاد دارم باور نکردنی غم و اندوه است که احاطه محله ما. ما گریه در آغوش گرفت و صحبت در مورد آن را برای هفته ها.

پس از آن من می دانستم که کمی در مورد که ملوان Luco پالما واقعا بود. پنجاه سال بعد خود قابل توجه و قهرمانانه داستان طنین انداز به خصوص در روز یادبود.

در تاریخ 17 آوریل 1970 فرمان ماژول آپولو 13 پخش پایین با خیال راحت در جنوب اقیانوس آرام پس از یک مخزن اکسیژن شکست که سقط ماموریت خود به زمین بر روی ماه. داستان محبوب شناخته شده و از سال 1995 در فیلم "آپولو 13" با بازی تام هنکس به تصویر کشیدن فضانورد Jim Lovell.

هنک کلمات "هوستون ما یک مشکل" هستند و بارها تکرار در فرهنگ آمریکایی در دهه های بعد.

سه نفر از فضانوردان در ادیسه در واقع یک مشکل; اما بر خود tensely انتظار چلپ چلوپ پایین دیده می شود زندگی می کنند در تلویزیون در سراسر کشور — آنها در دست توانمند. سه مهر و موم نیروی دریایی (نیروی دریایی دریایی و هوایی و نیروهای زمینی) شنا به ادیسه برداشته کلاه امن فضاپیما و استقبال فضانوردان.

در میان است که "شنا یک" تیم پالما نیروی دریایی مهر و موم غواص ' عضو توکسبری یادبود دبیرستان کلاس 68 دبیرستان varsity بیس بال و پیگیری standout و فرزند از پنج فرزند از Frieda و فرانک پالما.

Patty (شاهزاده) Zube از هادسون, N. H. بود نزدیک محله دوست پالما است. او برادر او خوانده شده را علامت بهترین دوست او می گوید:. Zube به یاد می آورد که یک تازه وارد در توکسبری یادبود دبیرستان و ادیسه چلپ چلوپ کردن در سالن کوچک سیاه و سفید تلویزیون.

"Luco برادر فرانک بود تماشای آن با ما. زمانی که آنها نشان داد که مهر و موم می رسند کپسول او شروع به پریدن کرد و فریاد زد: "این برادر من!'" به یاد می آورد Zube.

Luco پالما در ویتنام است.

پالما بعد از توصیف به Zube "احساس سرد با عجله به خارج از کپسول آن را به عنوان باز شد," او می گوید.

فیلم واقعی از پالما و دو همکار مهر و موم و frogmen در طول بازیابی ماموریت ویژه در سال 1995 در فیلم است.

چگونه یک مرد جوان متولد در آلمان در حالی که پدر او در این سرویس که در شرق بوستون نقل مکان کرد و به شهر کوچک توکسبری در سن 15 سالگی تبدیل به یک معتبر مهر و موم نیروی دریایی و در نهایت در سال 1995 فیلم نمایش باور نکردنی, مهارت, ورزشی و قهرمانی – همه در عرض دو سال از خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده?

"او شناخته شده برای عزم خود را برای موفقیت در هر کاری که او انجام داد" پاسخ Zube. "او توانایی های ورزشی شد و فراتر از آن و همچنین تمام دستاوردهای خود را و همه آنها در ابتدا او به عنوان یک مهر و موم است."

پالما تعیین رهبری او را به نیروی دریایی در وهله اول او گفت: با هدف رفتن به دانشگاه پس از روی GI Bill.

از سال 1969 تا سال 1970 پالما خدمت در USN رودخانه گشت Force (نیروی کار 166) فرمانده نیروهای دریایی Vietman (COMNAVFORV) زیر آب تخریب تیم (UDT 13), ناسا, کمک, عملیات و جنگ ویتنام/ضد حمله مرحله هفتم مبارزه است.

هر چند کسانی که دستاوردهای به تنهایی قابل توجه هستند به اندازه کافی Zube می گوید که پالما سرآمد در زندگی به طور کلی.

"او متفکر ترین و شیرین و دوست داشتن کسی که شما همیشه می تواند می دانم" او می گوید. "او عاشق زندگی است و او واقعا عاشق طبیعت است. پس از آن او می خواست به یک اقیانوس شناس."

او در خود منعکس آخرین ترک از نیروی دریایی اوت 1970.

"او در زمان من تا به همتون ساحل و من به تماشای او گشت و گذار," او می گوید. "او از آن ترک و 18 روز بعد او کشته شد."

Zube می گوید که پالما تدریس همه آنها را چگونه به مردم بهتر و کمک به القای خود او میهن پرستی.

به عنوان یک معلم اول و دوم دانش آموزان کلاس برای 35 سال Zube هرگز موفق به شامل میهن پرستی به عنوان بخشی از برنامه درسی و تضمین دانش آموزان خود را درک قربانی از کسانی که در خدمت کشور از جمله نوشتن نامه به محلی جانبازان.

"هنگامی که آن را به شما بازدید راست در این صورت شما همیشه دور آمده با درک عمیق تر و قدردانی," او می گوید.

پالما او می افزاید: می توان به تبدیل 70 در 27 ژوئن این سال است.

"من فکر می کنم از زندگی او از دست رفته و آنچه می شده اند."

اما برای Zube و دیگران که او را دوست داشتم, پالما "است که برای همیشه لطفا برای جوان و, که یک هدیه در زندگی من — قادر به یاد داشته باشید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن