وستفورد من-495 خط و سطح شیب دار تعطیلی برنامه ریزی شده یک شبه شروع یکشنبه

زسان | No comments

وستفورد — ماساچوست وزارت حمل و نقل اعلام کرد به طور موقت خط تعطیلی در بزرگراه بین ایالتی 495 عازم شمال و عازم جنوب بیش از کنکورد و بوستون جاده شروع یکشنبه و به مدت تا پنج شنبه.

برنامه ریزی کار که خواهد شد مورد استفاده برای عرشه پل تعمیرات برگزار خواهد شد هر شب از 6 بعد از ظهر تا 5:30 صبح خواهد بود وجود دارد متناوب در و خارج از سطح شیب دار بستن بر من-495 عازم شمال و عازم جنوب خروج 32 اجازه می دهد تا فرش را به محل.

علامت های اجرای قانون جزئیات و پیشرفته تابلوهای پیام خواهد شد در محل برای هدایت رانندگان از طریق کار منطقه با توجه به MassDOT. رانندگان که در حال سفر از طریق این منطقه باید به کاهش سرعت و احتیاط استفاده کنید.

همه برنامه ریزی کار است آب و هوا وابسته است و ممکن است نهفته باشد با توجه به موارد اضطراری.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ترافیک شماره 511 و انتخاب یک مسیر برای شنیدن زمان واقعی شرایط و یا بازدید mass511.com فراهم می کند که ترافیک و حادثه مشاوره اطلاعات و اجازه می دهد تا کاربران را به عضویت در متن و ایمیل هشدار برای شرایط ترافیک.

دنبال MassDOT در توییتر @MassDOT به روز رسانی به طور منظم در جاده ها و شرایط ترافیک. دانلود MassDOT را GoTime نرم افزار تلفن همراه و مشاهده شرایط ترافیک زمان واقعی قبل از تنظیم در جاده ها است.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>