رودخانه شاهین reminisce رویای فصل

وجود گسترده ای لبخند می زند. مقدار زیادی از خنده.داستان از شوخی. خاطرات طولانی اتوبوس سواری. توصیف لحظات خنده

توسط ATSHNEWS در 16 اردیبهشت 1399

وجود گسترده ای لبخند می زند. مقدار زیادی از خنده.

داستان از شوخی. خاطرات طولانی اتوبوس سواری. توصیف لحظات خنده دار از تمرین. کلاس درس خاطرات.

اعضای 2012-13 UMass Lowell تیم هاکی جمع شده بودند بعد از ظهر دوشنبه به صورت مجازی مراسم و 70 دقیقه سفر کردن خط حافظه.

"آن را به خوبی برای دیدن این همه چهره های آشنا" سر مربی هنجار Bazin گفت.

این یک رویداد خاص برگزار شد در طول یک اجتماعی فاصله دوره برای یک تیم خاص مجموعه ای از unheralded بازیکنان که بسته کردن یک 2-5-1 شروع به رسیدن به منجمد چهار تنها زمانی در برنامه تاریخچه رودخانه Hawks تیم پیشرفته است که به دور.

"این گروه فوق العاده نزدیک به عنوان شما می توانید بگویید" Bazin گفت: در طول زوم sessopm. "من فکر می کنم آنها پایه و اساس است. ما شده اند به منجمد چهار پس, اما امیدوارم آن را در آینده."

دو فصل قبل UMass Lowell رفت یک کابوس 5-25-4. Bazin استخدام شد و پس از آن فصل و مهندسی بزرگترین واحد-فصل چرخش در NCAA Division 1 تاریخ است.

سپس 2012-13 فصل باز و UML تلاش در خارج از دروازه. رودخانه Hawks تا به حال تنها دو برد از طریق هشت بازی پس از یک 3-0 دست دادن به New Hampshire. هیچ یک از بازیکنان بودند پنج ستاره استخدام, اما این انعطاف پذیر دسته.

قبل از دیدار با دانشگاه هاروارد Bazin گفت: تیم خود را برای لذت بردن از underdog نقش. رودخانه Hawks خریداری شده به آن و خالی the Crimson 5-0.

"ما به آنجا رفت و دید آنها. که بازی واقعا تبدیل به اطراف بسیاری از مسائل" رو به جلو در درک آرنولد گفت.

"ما فقط برنده شدن است. ما می خواهم به بیرون بروید و لذت ببرید و سپس بازگشت به کار در روز دوشنبه. به نظر می رسید مانند آن نگهداری می شود اتفاق می افتد و اتفاق می افتد" defenseman چاد Ruhwedel گفت.

رودخانه Hawks بودند یقه آبی دسته. به جلو Josh james william ஜ رفت و در را به بازی هاکی طرفدار در برابر بسیاری از UML مخالفان از آن فصل. او نگه داشته شنیدن همان چیزی که بارها و بارها.

"تیم منفور بازی در مقابل ما" james william ஜ گفت: "از آنجا که ما خیلی دقیق در مورد چگونه ما ایفا کرده است. هیچ کس نمی خواست به بازی در برابر ما است. به شنیدن این که خیلی باحال بود."

Defenseman زاک Kamrass گفت: 2012-13 تیم در زمان غرور در سنگ زنی با تیم های پایین. او شروع به می گویند که هیچ یک از بازیکنان بودند "ستاره های بزرگ." سپس او متوقف شده خود را. که تیم, البته, تولید چهار لیگ ملی هاکی بازیکنان.

تمام چهار Ruhwedel (پیتسبورگ) جلو اسکات ویلسون (بوفالو), defenseman مسیحی Folin (مونترال) و goaltender کانر Hellebuyck (Winnipeg) — بازی NHL در این فصل قبل از بازی متوقف شد با توجه به کوروناویروس. Ruhwedel, Folin و Hellebuyck در مراسم; Wilson تجربه مسائل فنی و نبود قادر به.

Hellebuyck تبدیل به یکی از بهترین goalies در جهان است. او تولید یکی از کالج هاکی بزرگ فصل به عنوان یک دانشجوی سال اول که فصل.

او به پایان رسید با یک 1.37 گل در مقابل متوسط و .952 صرفه جویی در صد هر چند بسیاری از طرفداران فراموش نکنید که داگ Carr بازی خالص در 19 بازی در مقایسه با Hellebuyck را 24 حضور که در زمستان.

"ما در آن رول. هیچ کس فکر کردن بیش از حد در مورد آنچه ما انجام شد. ما فقط بازی گفت:" Hellebuyck.

در واقع رودخانه شاهین رفت و مسخره 22-4-1 پس از تعطیلات کریسمس. آنها برنده هاکی شرق فصل به طور منظم عنوان برای اولین بار و اسیر او حذفی قهرمانی برای اولین بار با یک ضربان دار 1-0 پیروزی بر دانشگاه بوستون در TD Garden در بوستون تنظیم کردن یک جشن.

آرنولد به ثمر رساند تنها هدف گسترده در اطراف BU خالص و backhanding یک شات به قفس با کمتر از 10 دقیقه در سمت چپ بازی. قبلا james william ஜ حال شوخی که هدف ناشی از "بدترین-اعدام سه بر دو در تاریخ هاکی" نقشه کشی می خندد.

آن را به عنوان بزرگترین هدف در برنامه تاریخ است.

"من فوق العاده خوش شانس" آرنولد گفت. "من فکر نمی کنم من تا به حال گل در یک شال شات در زندگی من است."

آرنولد شات منحرف کردن غواصی BU مدافع و سپس منحرف در خاموش BU goaltender. در طول شمع روی یخ Wilson فریاد زد به آرنولد گوش: "ما در حال رفتن به بسیار سرگرم کننده امشب!"

با وجود این واقعیت است که 8:51 باقی مانده در ساعت آرنولد گفت: رودخانه Hawks بودند بسیار با اعتماد به نفس خود را در یک هدف منجر خواهد نگه دارید تا. پس از همه Hellebuyck بين لوله ها.

رویای خود را خواهد شد بیش نیست.

ارسال به NCAA منطقه ای در منچستر رودخانه شاهین شمردن ویسکانسین در مسیر به یک پیروزی 6-1. روز بعد آنها ملاقات میزبان مدرسه, New Hampshire با یک نقطه در منجمد چهار در خط.

UML پشت Hellebuyck, خالی وحشی, 2-0 به پانچ بلیط های خود را به پیتسبورگ.

ملی در نیمه نهایی با وجود 44-ذخیره سنگ توسط Hellebuyck ییل غالب در وقت اضافه 3-2 قبل از 17,428 طرفداران و مخاطبان تلویزیون ملی.

چندین رودخانه شاهین گفت: آنها حیرت زده از دست دادن. که در آن نقطه برنده شدن در حال تبدیل به طبیعت دوم.

دستیار مربیان Jason Lammers و کم Ellsworth همچنین در بخشی از این مراسم. وجود دارد مقدار زیادی از خنده. مانند از زمان Bazin دستور داد همه بازیکنان در تلفن های همراه ضبط کردند برای اتوبوس سواری طولانی به Clarkson.

اما بحث جدی تبدیل نیز هست.

"من احساس می کنم مانند کارکنان انجام یک کار بسیار خوب نگه داشتن ما ریشه" رو به جلو ترنس Wallin گفت. "ما نمی کنید بیش از حد بالا است. ما فقط به کار رفت."

"من فکر کردم که ما به رهبری یک کاپیتان رایلی Wetmore," Ruhwedel گفت.

ویلمینگتون بومی جو Pendenza که بسته ویلسون برای این تیم به ثمر رساند سرب با 38 امتیاز و اعتبار UML کارکنان با آماده شدن او برای طرفدار هاکی و توصیه بازیکنان فعلی به "فقط از آن لذت ببرید. آن را سریع می رود. مگس زمان."

اما نکته خنده دار در مورد زمان است که آن نیز منجر به انعکاس به زمانی که یک underdog تیم گالوانیزه یک مدرسه و شهر و تولید جادویی که اجرا به پایان رسید و فقط یک هدف کوتاه از ظاهر ملی بازی های قهرمانی است.

مگس زمان. و 2012-13 رودخانه Hawks افزایش یافت. تمام راه را برای منجمد چهار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن