ما همه جیغ و برخی از آنها cussing برای بستنی

شما شنیده ام از بستنی های اجتماعی — یک رویداد در یک خانه و یا در جای دیگر با استفاده از بستنی به عنوان موضوع ا

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

شما شنیده ام از بستنی های اجتماعی — یک رویداد در یک خانه و یا در جای دیگر با استفاده از بستنی به عنوان موضوع اصلی و قدمت آن به قرن 18 در امریکا است.

توماس جفرسون اولین رئیس جمهور برای خدمت به بستنی در کاخ سفید در سال 1802. یک ادم خوش گذران و عیاش, Jefferson, تا به حال شخصی خود دستور بستنی وانیلی.

در حال حاضر در زمان COVID-19 و رئیس جمهور تهمت وجود دارد یخ کرم ضد اجتماعی است.

این حوادث از ویژگی های meltdowns توسط مشتریان در مغازه بستنی بیش از نیاز به پوشیدن ماسک صورت نیاز به ایستادن شش فوت از هم جدا انتظار در خط و یا حتی کمتر طعم گزینه در منو است. هیچ کره بادام زمینی کارامل کوکی خمیر ؟ آنچه که امریکا در آینده ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ممکن است صدای جیر جیر "خیلی وحشتناک است!"

آخرین گزارش بستنی ضد اجتماعی در انگلستان اتفاق افتاد در Brickley را از یک مغازه بستنی با مکان در نررگنست و ویکفیلد, Rhode Island. در اوایل ماه مه یکی در قطبی غار بستنی سالن در ماشپی شرح داده شده توسط مالک آن به عنوان "دیوانه" اخبار ملی.

این Brickley حوادث آینه یکی در کیپ کاد در ادب خام و اجتماعی رفتار غیر قابل قبول برخی از مشتریان.

استیو Brophy که صاحب و عمل Brickley را با همسر خود گفت: در 22 ژوئن Facebook پست "بیش از دو هفته گذشته در هر دو مکان های ما ما را تجربه کرده اند در موارد متعدد مشتریان که نمی خواهد به پوشیدن ماسک (درخواست ما به آنها نشان می دهد قانون) و یا عصبانی هستند و نمی توانند دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند با توجه به کاهش دهید. من شخصا تا به حال یک مرد فریاد زدن در من چه شما f—ing مشکل ؟ " از آنجا که من تا به حال به او گفت که او نیاز به حرکت اتومبیل خود را که مسدود کردن ترافیک. چند ناسزاهای پرتاب به سمت من و من (برای اولین بار در 26 سال) به او گفت کسب و کار خود را در جای دیگر.

"برخی از این مشتریان هستند که بطور شفاهی سوء استفاده به جوان ما کارکنان. که غیر قابل قبول است و تحمل نخواهد شد. من نمی بپرسید ما در دبیرستان و دانشگاه (سن) کارکنان به پلیس رفتار برخی که انتخاب می کنید به چشم پوشی از قوانین ما است."

اگر چه این boors گفت: کافی نبود Brophy همچنین گفت در این ارسال: "یکی دیگر از مشتریان که نمی تواند دقیقا همان چیزی است که او می خواست ما گفت, عضو هیات, 'شما در حال نوزادان است. شما در حال رفتن به اجازه دهید Gina دست خود را نگه دارید تمام تابستان?' و 'من امیدوارم که شما بیرون رفتن از f—ing کسب و کار.'"

توسط "Gina" مشتری بود با اشاره به جینا Raimondo, رود آیلند دموکراتیک فرماندار که صدور یک فرمان on May 8 نیاز به تمام ساکنان بیش از سن دو سالگی به سایش پوشش صورت یا ماسک در حالی که در تنظیمات عمومی چه در داخل خانه یا خارج از منزل. این قانون است.

لذت ساده از بیرون رفتن برای, بستنی, تمام تابستان در آمریکا فعالیت است که گرفته شده و دور از بزرگسالان و کودکان که بوده ام پناه در طول همه گیر توسط بیعار مردم حزبی یا نه.

اگر آنها می خواهند به سیگنال خود را پستی شاید مشاغل یکی از بسیاری خود را باید برای باز کردن یک مغازه بستنی: بدون ماسک طعم مانند COVID-19 کوکی ها و کرم و همه سوء استفاده-گردند و مشتریان خوش آمدید.

این بستنی ضد رویدادهای اجتماعی هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد در سراسر کشور به خصوص که تابستان و 2020 انتخاباتی حرارت بالا.

جولای ملی بستنی در ماه است. من پیشنهاد سرد کردن زمان برای آمریکایی ها به تأمل در سنت بستنی اجتماعی و بیرون رفتن برای یک بستنی.

نمی تواند یک حرکت تند و سریع. توقف پرتاب ناسزاهای و سیاست در مغازه داران و کارکنان: دبیرستان و دانشجویان که در حال تلاش برای ساختن یک جفتک انداختن با اهدای بستنی خود را ساخت زندگی خود را کمی شیرین تر است.

لیندا Gasparello تولید کننده و شرکت میزبان از "کاخ سفید کرونیکل" در PBS. ایمیل است lgasparello@kingpublishing.com. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب