در جاده: اجتماعی فاصله ماجراهای گرجستان دانش آموزان

احساس به طور فزاینده ای نا امید کننده به عنوان شما گیر در خانه به دلیل قرنطینه طبیعی است. روال خسته کننده تبدی

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

احساس به طور فزاینده ای نا امید کننده به عنوان شما گیر در خانه به دلیل قرنطینه طبیعی است. روال خسته کننده تبدیل شدهو معمولا متعادل کار/برنامه زندگی رشد می کند بیشتر و بیشتر بی ثبات است. در حالی که ما همچنان به حفظ خودمان و دیگران امن ما هنوز هم می تواند یک طعم و مزه است که گرجستان در خارج از منزل! دولت پر است از مهم تاریخی و نمایش خیره کننده همه به یک کمی سرگرم کننده سفر جاده ای دور از آتلانتا.

در ادامه به 10 COVID امن فعالیت در فضای باز مناسب برای cooped-تا اقامت گرجستان.

1. پیاده روی سنگ کوه در سپیده دم (و یا هوای گرگ و میش)

georgia
flickr.com

سنگ کوهستان پارک جاذبه های معروف ممکن است به طور موقت در خود نگه دارد به همین دلیل خوب است اما مشهور آن پیاده روی تا دنباله باز می ماند روزانه از صبح تا غروب. مسیر زیر را دنبال و لذت بردن از نمایش ها در طول راه برای اینکه مطمئن شوید که به ماندن فاصله از دیگر کوهنورد. شما به زودی خواهید به خودتان پیدا کنید 1,686 فوت بالاتر از سطح دریا و در بالای صفحه که در آن شما می توانید در مرکز شهر آتلانتا شمال کوه گرجستان و مناطق اطراف آن. "پیاده روی یک ترکیب بزرگ از مشکل است اما همچنین بسیار شدنی و در پایان است که همیشه ارزش آن" جورج واشنگتن دانشگاه ارشد Inara Valliani گفت. "من احساس می کنم یک مقدار بسیار زیاد از آتلانتا غرور به من نگاه کردن در نقاط مختلف شهر را تقریبا باعث می شود آن را آسان برای فراموش فاسد سابقه در پشت کوه سنگ خود را." پوشیدن کفش مناسب و یک بطری آب!

2. فاصله اجتماعی پیک نیک

georgia
giphy.com

البته شما نمی نیاز به یک نقطه خاص در گرجستان است. حیاط جلویی خود را انجام خواهد داد. بسیاری از دانش آموزان که به خانه زود از کالج پیدا کردن حلق آویز کردن با دوستان زادگاه خارج از منزل با خیال راحت به شدت درمانی و ارزشمند است. "بساط پیک نیک با یک دوست و یا دو بازی با یک توپ و یا حتی چت در پیک نیک است که همیشه سرگرم کننده است!" دانشگاه junior, Maddie, کیم گفت. "بدیهی است که ما می تواند اجتماعی فاصله. وجود دارد Suwannee مرکز شهر هنگامی که آن را کمتر بسته بندی شده و یا Chattahoochee پوینت پارک." بسته ناهار خود را یک پلاروید یک سخنران و معاشرت قلب خود را با افراد مورد علاقه خود را در سمت خود (هر چند نه به معنای واقعی کلمه). شش پا از فاصله لطفا!

3. بود متعجب نمایش در هند صندلی

georgia
flickr.com

Sawnee کوه خود شامل تعدادی از مسیرهای خوش منظره و زیبا اما هند صندلی دنباله ثابت می کند محبوب ترین. در اینجا شما می توانید views قادر به نا امید. دنباله فراهم می کند یک نفس چشم پوشی از گسترده تر از شمال کوه گرجستان. "این دیدگاه از بالای کوه زیبا هستند و ارائه یک نگاه اجمالی از خط الراس آبی در دامنه کوه و همچنین گسترده زمین سبز زیر" دانشگاه پرینستون تاریخ و سیما گوپتا گفت. "گاهی اوقات ما حتی بسته پیک نیک برای لذت بردن از در بالا!" انتظار زمین می شود طولانی تر و کمی شدیدتر برای آغاز کوهنورد. 900 هکتار کشش از جنگل را می توان در حدود 40 مایلی شمال آتلانتا. از لحاظ تاریخی این منطقه به عنوان یک سایت مقدس برای بومی محلی آمریکا چروکی و نهر قبایل. هند صندلی می شود نام خود را از این; گرانیت صندلی-مانند افسردگی در بالای کوه.

4. شناور پایین Chattahoochee در هلن

georgia
giphy.com

لوله ماجراجویی واقع در هلن ویترین زیبایی از جنوب آپالاچی در خارج از منزل و همچنین این شهر در استقبال از جذابیت. در اینجا شما می توانید خنک کردن و استراحت با خیال راحت از دیگران و لذت بردن از یک فرصت شناور در گرجستان معروف Chattahoochee رودخانه با سرد رودخانه لوله یک خانواده متعلق به شرکت آوردن خانواده ها به Hellen از سال 1990. لوله در دسترس است از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر 7 روز هفته و بسته بندی طیف وسیعی از 1 ساعت به 2 ساعت سفر. با توجه به COVID-19 سرد رودخانه را ارائه نمی شود تمام روز لوله در این فصل است. خرید بلیط در Chattahoochee پاسگاه Headwaters پاسگاه یا Mainstreet غرفه. این شرکت توصیه می کند شما را به یک فشار چوب کمک به شما در حفظ کردن سنگ و به دور از بانک پوشیدن کفش ترک اشیاء با ارزش در خودرو و یک بطری آب. کتاب خود را در شکاف زمان در حال حاضر هم برای خودتان و یا کسانی که شما را اجتماعی فاصله با!

5. سوار بر اسب در Dahlonega

georgia
giphy.com

وجود مکان های مختلف برای اسب سواری در گرجستان (با توجه به این گرجستان) اما من یک حامی قوی برای Dahlonega طلا در شهرستان کررل. حدود 60 مایلی شمال آتلانتا در کررل nestles حق در کوه های بلو ریج و فراهم می کند یک ماجراجویی فراموش نشدنی. نزدیک ترین چیز در زندگی شما به تماس با خواهد بود اسب. هرگز زده یکی قبل از ؟ بدون مشکل! فقط نگاه به در نظر گرفتن یک ساعته دنباله سواری طراحی شده برای مبتدیان.

آنها همچنین پیشنهاد دو ساعت سوار دنباله برای اعتماد به نفس بیشتری سواران شما با دادن آزادی بیشتر به یاد بگیرند که چگونه به صدای یورتمه رفتن اسب و چهار نعل پایین دنباله جنگلs. همچنین در دسترس هستند نیم روز سواری برای نهایی ماجراجو که در آن شما می توانید سفر بیشتر از طریق مسیرهای خوش منظره و زیبا در کنار کوه زمین. طلا در شهرستان کررل نیز ارائه می دهد حمل و نقل سواری کابین ورود به سیستم و خانه های کلیسای عروسی (فقط در مورد). همچنین نقدی دهندگان دریافت 5 دلار برای هر سوار بنابراین در نظر گرفتن توقف توسط دستگاه خودپرداز در راه خود را وجود دارد. پیش تماس بگیرید برای رزرو خود را در حال حاضر و دریافت یک طعم و مزه از طبیعت خارج از منزل!

6. آب سفید قایق در اوکوئی

georgia
giphy.com

بطور دنج قرار گرفتن در گرجستان-تنسی مرز نورد تندر رودخانه شرکت ارائه می دهد ماجراجویان یک سفر هیجان در Nantahala, اوکوئی و کمبلی رودخانه. بازدید کنندگان به دنبال کایاک یا لوله باید نگاه به خانواده پسند کمبلی رودخانه در حالی که کسانی که ولع مصرف یک قایق سواری تجربه باید نگاه هیچ بیشتر از رودخانه اوکوئی ، جای تعجب نیست که چرا این دره زیبا از آپالاچیا همراه با عجله رپیدز تاریخی رودخانه نگه داشتن رسم مردم بازگشت. ماجراجویی احساس هیجان انگیز و پر جنب و جوش و سورئال.

در واقع المپیک 1996 whitewater حوادث در محل رودخانه اوکوئی دادن رودخانه به رسمیت شناختن بین المللی. مباهات ترین مستمر کلاس III و IV رپیدز از هر رودخانه در کشور اوکوئی به شما یک اجرا برای پول خود را از طریق دره ها و تنگه. قایق سواری با تندر نورد در دسترس است به عنوان نیمی از روز یا تمام روز سفر با قیمت گذاری های مختلف در اندازه و بسته بندی تنظیمات (فقط مطمئن شوید که برای رفتن با گروه شما quarantining با).

7. یکی با طبیعت در Greenway

georgia
عکس هیلی بنسون

برای کسانی که به دنبال یک بیشتر گذاشته پشت قدم زدن Forsyth County بزرگ نهر Greenway کامل, هوای آزاد, مقصد برای شما. "در آغاز اقامت در خانه سفارش خانواده ام را ملاقات در greenway و سوار دوچرخه ما! آن را تبدیل به یک کمی خوب آخر هفته سنت" دانشگاه تنسی دانشجو هیلی بنسون گفت. اقدام به عنوان یک عمدتا خطی دنباله Greenway ارائه می دهد تلاش های حفاظت محیط زیست آموزش و پرورش و حمل و نقل جایگزین. ترکیب فضاهای طبیعی برای گیاهان و جانوران سبز با این نسخهها کار برای هر کسی که به دنبال فرار از شهر و یا به سادگی آمپر تا روال تمرین خود را.

چهار نقاط دسترسی هستند Bethelview Trailhead مرغ گیر پارک Trailhead اتحادیه هیل Trailhead و Halcyon Trailhead. Greenway می توان با استفاده از آوریل تا اکتبر از ساعت 6 صبح تا 9:30 p. m. و ماه های نوامبر تا فوریه 6 صبح تا 7 بعد از ظهر بدون نیاز به نگرانی در مورد تماس نزدیک با دیگران; 12-پا گسترده ای بتن (و گاهی اوقات مرور) را تا دنباله راه مناسب برای اجتماعی فاصله از دیگر واکر. فقط بسته یک بطری آب خود را آشنا با قوانین و تجربه خود را در فورسیت زیبایی!

8. نوک درخت تلاش در دانوودی یا Gwinnett

georgia
giphy.com

با مکان در دانوودی و Gwinnett, Treetop تلاش واقعا خواهد بود یک تجربه منحصر به فرد. نوک درخت تلاش برای دوره های اساسا منطق پازل در درختان. ماموریت خود را به چالش ماجراجویان برای رسیدن به ارتفاعات جدید, ارتباط با محیط خود و کاوش در محیط طبیعی خود را. "این به شما می دهد یک بازی واقعا سرگرم کننده و تجربه منحصر به فرد در طبیعت آن شما را تشویق می کند برای به چالش کشیدن خودتان" دانشگاه جورج واشنگتن ارشد Meral Barlas گفت. "در یک زمان مثل این را فراهم می کند بسیار مورد نیاز, هوای آزاد, امداد." هوایی پارک ماجراجویی ویژگی های zip-line دوره ها و نوک درخت موانع برای همه سطوح اعم از مبتدی و به چالش کشیدن. هنگامی که شما در حال مجهز شده و با توجه به مقدماتی درس شما قادر خواهید بود به نوسان از طریق هر دوره به عنوان چند بار که شما می خواهید برای 2.5 ساعت است. در دانوودی محل عمل در داخل بروک اجرای پارک دو دقیقه از آتلانتا محیط. فعالیت آثار خود هدایت! رزرو و خرید بلیط در حال حاضر.

9. استراحت در دلوت فضای سبز

georgia
flickr.com

بسیاری از شهرهای کوچکتر در اطراف hustling و شلوغ آتلانتا به رخ کشیدن شهر مربع. مرکز شهر دولوت فضای سبز احساس می کند مانند یک چنین مرکز شهر نیاز به توجه بیشتر است. این منطقه شامل گسترده و باز کردن زمینه دعوت چمن با یک چشمه آب در وسط و جداول پیک نیک و نزدیک به شهرستان سالن. شما به راحتی قادر به پیدا کردن یک نقطه دور از دیگران به منظور حفظ و اجتماعی فاصله به دلیل فضای به وسعت. بسیاری از رستوران ها در مرکز شهر نیز بازگشایی برای بایگانی اطلاعات. چه بهتر نقطه به غذا خوردن خود را در شام و دسر از روی یک پتو پیک نیک به عنوان شما را در یک زیبایی بازسازی تاریخی شهر ؟ آوردن یک پتو یک کتاب و شما خودتان را کامل بعد از ظهر! فهرست کامل خود را از لیست از کسب و کار به حمایت در طول این بیماری همه گیر.

10. وانمود شما در یک فیلم در Currahee کوه

georgia
giphy.com

آخرین قله خط الراس آبی زنجیره ای Currahee نام به معنی "تنهایی" داده شده توسط Cherokee مردم بومی است. جالب آن انتخاب شد یکی از ویژگی های برجسته کارگردان فیلم استیون اسپیلبرگ برای فیلمبرداری محل. "آن را برای یک مینی سریال در اوایل 2000s به نام" گروه برادران.' آن را به دنبال اولین چتربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم گفت:" Nik Havanur دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس junior. "آنها فیلم برداری و آموزش دیده در Currahee کوه و پیاده روی خود را واقعا سرگرم کننده است. این هم واقعا سرد است که می دانیم که آنها در واقع آموزش دیده وجود دارد." Currahee قد می ایستد و نوبل نیز شده است یک نبرد سایت و سابق چتر پیاده نظام مرکز ارتش ایالات متحده. تند طرف اثبات چالش برانگیز است اما کشنده, به عنوان شما ممکن است افراط در کاوش در آن غار و سنگ لبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن