واشنگتن صاحب اسنایدر قول تغيير فرهنگ در میان اتهامات

توسط استفان stefanie marieواشنگتن NFL صاحب دن اسنایدر در این مورد گفت: او را متعهد به بهبود فرهنگ در داخل تیم

توسط ATSHNEWS در 28 تیر 1399

توسط استفان stefanie marie

واشنگتن NFL صاحب دن اسنایدر در این مورد گفت: او را متعهد به بهبود فرهنگ در داخل تیم پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی, در حالی که لیگ برتر خواهد شد صبر کنید برای یک شرکت حقوقی, نقد و بررسی قبل از اقدام.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که 15 زن سابق کارکنان گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در طول زمان خود را با این تیم است. اسنایدر گفت: رفتار توصیف شده در داستان "هیچ جایی در ما حق رای دادن و یا جامعه است."

او استخدام, ناحیه کلمبیا, قانون شرکت ویلکینسون و والش به انجام یک بررسی مستقل از تیم سیاست و فرهنگ و اتهامات از محل کار در آوریم. لیگ در بیانیه ای گفت: دیدار با وکلا پس از تحقیقات کامل است و عمل بر اساس يافته است.

اسنایدر نیز متعهد به ایجاد تغییرات سازمانی.

"بث ویلکینسون و شرکت او را در حال قدرت به انجام کامل و بی طرفانه بررسی و را هر و همه لازم توصیه" اسنایدر گفت. "پس از اتمام کار ما در موسسه سیاست های جدید و روش ها و تقویت منابع انسانی و زیرساخت ها نه تنها به جلوگیری از این مسائل در آینده اما مهمتر از همه ایجاد یک تیم فرهنگ است که با رعایت احترام و فراگیر از همه است."

او گفت: تعهد به ایجاد یک فرهنگ جدید و استاندارد بالاتر آغاز شد و با استخدام ران ریورا به عنوان مربی در این سال است. ریورا گفت: ورزشی او در آورده بود برای تغییر فرهنگ و ایجاد یک محیط شمول است."

NFL گفت که انتظار دارد این تیم و همه کارکنان به همکاری است اما هنوز ساخت آن را نقد و بررسی از این تیم است.

"این مسائل به عنوان گزارش در حال جدی و نگران کننده و برخلاف NFL ارزش های" لیگ گفت. "هر کس در NFL حق دارد به کار در یک محیط عاری از هر گونه و همه اشکال آزار و اذیت."

مدیر بازیکن پرسنل الکس سانتوس, دستیار Richard Mann دوم و دیرین پخش و معاون ارشد لری مایکل دیگر با این تیم است. مایکل چهارشنبه اعلام کرد او پس از بازنشستگی از 16 سال است.

سانتوس, مان, مایکل سابق و مدیران کسب و کار دنیس گرین و میچ Gershman ذکر شد در پست داستان.

این تیم روز جمعه به نام اریک استوکس جدید آن مدیر از بازیکن پرسنل و استخدام همین وارن به عنوان ارشد نرم افزار طلایه دار. استوکس و وارن دنبال ریورا از Carolina.

"اریک استوکس یکی از بهترین پیشاهنگی من شده اند در اطراف در طول زمان من به عنوان یک مربی در این لیگ" ریورا گفت. "او یک مرد است که می داند آنچه که من انتظار می رود و می داند که این فرهنگ است که من می خواهم برای القای اینجا در واشنگتن است. تجربه خود را به عنوان دستیار مدیر کل و آشنایی با انتظارات من او را ارزشمند علاوه بر این به سازمان ما است."

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب