وقت آن است که برای ما ترس فرماندار چارلز Duane بیکر را از خواب بیدار و متوجه است که وجود دارد بیشتر به زندگی در سال 2020 روزانه از coronavirus جلسات. از آن زمان به تمرکز بیشتر بر روی اثرات نامطلوب coronavirus خاموش شدن ناگهانی به مالیات دهندگان کسب و کار و بله جانبازان.

در حالی که شما با بهره گیری شده اند تابستانی خود را در ساحل با ماسک و برخی اجتماعی فاصله در شن و ماسه رادیکال و مترقی دموکرات ها در چراغ تپه در حال هل دادن شدید قانونی که تمدید زمان مهلت قانونی برای اجاره اخراج برای عدم پرداخت اجاره توسط حداقل یک سال. جدید توقف خواهد لگد در پس از کشورهای مشترک المنافع در حال حاضر همه گیر مرتبط با اورژانس جهت برداشته شده است.

پیشنهاد دیگری نامرد مثال از دموکراتها تلاش بیشتر برای تنبیه کردن, ماساچوست, مالیات دهندگان و صاحبان املاک اقلیت متعلق به کسب و کارهای تجاری املاک و مستغلات مدیران و صاحبخانه. این پیشنهاد را نیز از بین ببرد در حال حاضر وضعیتی وخیم تجاری املاک و مستغلات صنعت و بازیابی نزدیک به غیر ممکن است. خواهد بیکر در مرحله قبل از آن خیلی دیر شده و یا خواهد شد بازار املاک و مستغلات سقوط خود چشم خود را به واقعیت کسب و کار ؟

مسکن ارائه دهندگان که موفق شده اند به حرکت از طریق همه گیر هنوز هم تحمل هزینه های خود را در حالی که ارائه خدمات ضروری است که یک محل برای ساکنان به زندگی می کنند.

بانک ها در حال حاضر سفت کردن معیارهای وام. صاحبان املاک را نمی خواهد بود قادر به دریافت خطوط اعتباری و یا تشکیلات جدید بکار تجاری. برجسته بوستون جامعه بانک در حال حاضر تحت فشار قرار دادند مورد نیاز خود را درخواست برای شش ماه از escrowed پرداخت از وام با نرخ بهره گزاف. خط پایین آنها نه وام. ما می توانیم اضافه کردن یک پتانسیل بحران بانکی به تاثیر این قوانین هستند. خواهد شد که اجرای خدمات تعمیر و نگهداری هنگامی که صاحبخانه خود را از دست خواص ؟ چه کسی خواهد خرید این خواص که صاحبان آنها از دست دادن? که در آن ساکنان به زمانی که خواص فروخته شده از ورشکستگی است ؟ که در آن شما چارلی?

در حال حاضر در اینجا این است یکی دیگر از قبر موضوع است که تأثیر جانبازان که کاهش رادار: Veteran خدمات. به عنوان شهرداری در تلاش برای حرکت تاثیر coronavirus کمتر وجود دارد مالیات بر درآمد آینده به شهرداری به عنوان هر دو ساکنان و کسب و کار نبرد را به بهبود می یابند; و از آن تأثیر جانبازان خدمات در این جوامع است. مانند بسیاری از کوچک و اواسط اندازه جوامع شهر تاینسبرو است و با توجه به کاهش تعداد ساعت را فراهم می کند به جانبازان. جانباز افسران سرویس در این جوامع به طور بالقوه خواسته شده برای کاهش ساعت خود را در یک زمان که در آن جانبازان هستند و نیاز به خدمات بیشتر از همیشه. بیکر و ما مقننه نیاز به اطمینان از جانبازان که خدمات و دسترسی به جانبازان خدمات افسر حداقل از 40 ساعت در هفته است.

پس از صحبت با مت هانسون شهر تاینسبرو شهر مدیر او معتقد است که تقاضا برای veteran خدمات کاهش یافته است در حالی که یک شهر selectman رد این اطلاعات را می بیند و افزایش تقاضا برای نه تنها تاینسبرو اما از جوامع اطراف است.

به عنوان مسن جانبازان که به خدمت در کره و جنگ ویتنام خرد شدن یک موج جدید از جانبازان از طوفان صحرا به عراق و افغانستان جنگ در حال شروع برای دسترسی به مزایای آنها به دست آورده اند. نیاز به شهرداری veteran خدمات مهم است و تقاضا افزایش خواهد یافت که این کهنه گروه مسن تر رشد می کنند.

آیا پاسخ این است که مشترک منطقه veteran خدمات کوچکتر شهرداریها یا تغییر در حداقل ساعت ارائه شده به جانبازان بیکر نیاز به تبدیل شدن به بیشتر درگیر با جهان خارج از روزانه را افزایش می دهد و باعث کاهش از coronavirus. صاحبخانه و جانبازان نیاز به طرفداران اطمینان داد که سرمایه گذاری های خود را و نیازهای برآورده خواهد شد.

وقت آن است که برای بیکر به دفاع از ماساچوست مالیات دهندگان جامعه کسب و کار و جانبازان از رادیکال مترقی قانون گذاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im