Vanstone: لامپ کم مصرف شایسته است از دولت فدرال کمک

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

آن را نیز می توان استدلال کرد که لامپ کم مصرف مهم است که به Canadiana. ما می بینیم که هر سال در سراسر خاکستری جام حذفی زمان.

یک Roughriders بازی در هر نقطه بازی است همچنین جشن بزرگ بزرگ کانادا بازی.

مشکل این است که کسب و کارهای دیگر از ورزش فرانچایز (و یا ورزشی وابسته به موسسات) در حال حاضر imperilled.

زمانی که کانادایی ها در حال جذب پرداخت کاهش یا تاسف خوردن اخراج, کمک برای یک نهاد ورزشی است که ساده ترین فروش یا بالاترین اولویت است.

حتی در غیر pandemic دوره پول مالیات دهندگان را به خود اختصاص داده و با تمام سطوح دولت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود زیرساخت های اساسی و یا آدرس مسائل اجتماعی به عنوان مخالف می گویند بودجه گران ورزشی سازه.

در عین حال وجود یک درک — و نه همه اما قطعا در میان بسیاری از دلالان قدرت — که ما نمی توانیم اختصاص هر صد به تعمیر چاههای و…. هزینه در حال سرگرم.

همین دلیل است که سیاستمداران از ردیف های مختلف و وابستگی تصویب ساخت و ساز از امکانات ورزشی و سالن های کنسرت و یا پرش در هیئت مدیره با مناقصه برای رویدادهای برجسته مانند جایزه جونو یا خاکستری جام.

بنابراین در حال حاضر با جام در دست لامپ کم مصرف در خط برای بودجه فدرال.

[email protected]

twitter.com/robvanstone

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>