خواهد خانه کشاورزی زنده ماندن یک واکسن?

مزرعه به جدول اشاره به تازه رشد تولید است که در میوه ها و سبزیجات نه حمل و نقل از برخی از زمان از راه دور منطق

توسط ATSHNEWS در 21 خرداد 1399

مزرعه به جدول اشاره به تازه رشد تولید است که در میوه ها و سبزیجات نه حمل و نقل از برخی از زمان از راه دور منطقه و یا حتی نیمکره اما به تازگی برداشت شده در بوتیک سطح زیرکشت فقط در خارج از شهر است. این foodie رسانه ترومپت فضائل محلی منابع غذایی و جهان وطنی مخاطبان تلاش می کند به افتخار آنها را زمانی که آنها بازدید کشاورز بازارهای یا خواندن منوها.

اما در ابتدا عذر خواهی به مردم کشور ایم که کاشت مواد غذایی خود را برای همیشه لطفا برای بدون هیاهو و یا روند متصل شده است. هیچ فاصله کوتاه به جدول نسبت به خود و اموال.

Coronavirus-تحمیل خانه حبس شده شهر و حومه آمریکایی ها زمان و دلیلی برای پیوستن به صفحه اصلی تولید کنندگان است. آنها انجام داده ایم و آن را در گلدان روی تاقچه و در هر باز کردن پچ از زمین است. این Burpee شرکت دانه می گوید فروش خود را افزایش یافت و در نرخ دو یا سه بار که از یک سال پیش.

آیا این شور و شوق زنده ماندن بازگشایی فعالیت های دیگر? و یا افرادی که بیش از تبدیل نوار تاکید چمن به سبزیجات دیده می شود از دیگر دلایل به رفتن نگه دارید? علاوه بر فوق العاده-تازه های مواد غذایی, صفحه اصلی در حال رشد را فراهم می کند و ورزش و هوای تازه و مدیتیشن در طبیعت است. برای ما زنجیر به کامپیوتر, چیدن علف هرز تبدیل به یک استراحت خوب ، affording فرصتی برای کنجکاوی ما چشم کردن صفحه نمایش — و توجه وجود دارد در خارج از منزل.

آه من برگشتم.

خوراکیهای زیبا می باشد. بادمجان و گوجه فرنگی در گلدان ارائه خط تیره از رنگ و اضافه کردن (hoo-ha) معماری علاقه. زمینی پر از قرمز چرد برگ باعث می شود برای یک عجیب و غریب "لهجه" کارخانه — حداقل تا زمانی که برداشت. (این قابل توجه کمی برگ چغندر باقی مانده پس از یک بغل از آن آشپز پایین.)

من به اشتراک گذاشتن برخی از ضربه زننده دوستان سوء ظن نسبت به کشاورزی صنعتی. کسانی که دوک-اندازه امپراتوری تمایل به تولید انبوه گوجه فرنگی و هویج که نیست طعم دوست دارم خیلی اما عمر مفید طولانی. که حیاط خلوت کشاورزی اجازه می دهد تا ما را امتحان کنید انواع منجر به کارخانه کشاورزی است مخفی نگه داشته است. فقط سعی کنید برای پیدا کردن یک Brandywine گوجه فرنگی گیاه در باغ خود را به فروشگاه های این روز است.

هنوز اجازه دهید صادقانه در مورد مدرن کشاورزی. زمانی که من کرفس محصول نتواند آن را به خوبی می دانم که من می توانید به فروشگاه بروید. و من قدردانی قادر به خرید کاهو و آوکادو در ماه ژانویه است.

به عنوان تابستان پیشرفت من همیشه تعجب چقدر غذا می توان در کسری از یک هکتار. و در ماه های اخیر که مستندات بسته کردن برخی از گران حرفه — غذا خوردن, کنسرت, سفر — ما گیر در خانه پخت و باغبانی کشف دلپذیر از مزایای جانبی: marvelously کم تعادل کارت اعتباری.

یکی دیگر از کشف اخیر: ایتالیایی و پرتغالی همسایگان را توسعه داده اند یک سلاح مخفی که آنها را قادر به کشت گوجه فرنگی رسیده یک ماه خوب قبل از اینکه من می توانم. زمانی که من بپرسید که چگونه آنها آن را انجام دهد آنها به من یک نگاه است که می گوید: "شما هرگز درک."

بسیاری از خانواده های آنها هرگز خود را رها انگور arbors و گوجه فرنگی قفس. آنقدر عمیق است که شور و شوق برای سبزیجات تازه حفر شده به فرهنگ خود. و پس از آن به طور کامل نمی شد جای تعجب به یاد بگیرند که پشت در ایتالیا افراد جوان تر از خود رستوران خانه مد یا خرده فروشی شغل در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه در مزارع محلی خود را به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ یا پدربزرگ و مادربزرگ یک بار انجام داد.

و آنها نوع از شهوت و میل آن است. در coronavirus سن آنها مشغول به کار در خارج در uncrowded زمینه به امن و ناخوشایند نه پیگیری. و یک چک خوش آمدید.

مانند کشاورزی در این کشور در مزارع ایتالیا مدتها پیش روشن به کارگران خارجی به عنوان محلی دوری از کار سخت است. ایتالیایی کشاورزان به نظر می رسد تقریبا سرگرم چقدر کوچک خود را شهرنشین هموطنان و زنان بدانید در مورد چیدن محصولات. آنها بنا به گزارش ها در ابتلا به, اگر چه.

دوباره چه کسی می داند که آیا این علاقه را در دست تولید مواد غذایی زنده خواهد ماند موثر واکسن ویروس. در یک saner جهانی آن خواهد بود.

دنبال Froma Harrop در توییتر @FromaHarrop. او را می توان در رسید fharrop@gmail.com. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Froma Harrop و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان در صفحه وب www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن