میزان بیکاری در آمریکا قطره به طور غیر منتظره به یک هنوز بالا 13.3%

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — نرخ بیکاری در ایالات متحده به طور غیر منتظره در ماه مه به 13.3% — هنوز هم

توسط ATSHNEWS در 16 خرداد 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — نرخ بیکاری در ایالات متحده به طور غیر منتظره در ماه مه به 13.3% — هنوز هم در تاریخ همتراز با آنچه در ملت شاهد در طول رکود بزرگ — به عنوان متحده سست خود را coronavirus مستندات و کسب و کار شروع به یادآوری کارگران سریعتر از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود.

دولت روز جمعه گفت که اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته, رانندگی, نرخ بیکاری از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

برای هفته اقتصاددانان بوده است و هشدار داد که نرخ بیکاری در ماه مه می تواند آمار 20 درصد یا بیشتر rivaling آنچه که دیده بود در اعماق افسردگی در 1930s.

یک بار دیگر وزارت کار اذعان کرد ساخت اشتباهات در, چگونه آن را طبقه بندی شده مردم به عنوان شاغل و گفت: ممکن است نرخ بدتر از این اعداد نشان می دهد. اما دولت ساخته شده در مارس و هم آمار و ارقام هنوز هم نشان می دهد که بازار کار رو به بهبود است.

این ممکن است کار دست آوردن که سر در گم اقتصاددانان انتظارات از دور دیگری از تلفات شدید نشان می دهد که هزاران نفر از فروشگاه ها رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر شرکت ها بازگشایی شد و rehired سریع تر از بسیاری از پیش بینی تحلیلگران بود.

سهام رسید در وال استریت در اخبار با S&P 500 به دست آوردن 2.2% در عرض 15 دقیقه.

"ما شاهد ساده ترین مرحله از رشد به عنوان مردم می آیند به طور موقت اخراج و بازگشت به کارفرمایان خود گفت:" دانشگاه هاروارد و اقتصاددان جیسون فورمن که به رهبری کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. "و هنگامی که کارفرمایان انجام می شود یادآوری مردم بسیار سخت تر و طولانی تر کار بازیابی را مجبور به ادامه است."

اکثر اقتصاددانان انتظار rehiring به پا زدن در آتن شد به طور فزاینده ای برداشته و مردم به تدریج از سر گرفته شد, خرید و غذا خوردن.

"نکته تعجب آور در اینجا است که زمان و که در آن اتفاق افتاده است به عنوان به سرعت به عنوان آن را" گفت: آدم Kamins ارشد منطقه ای اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

اقتصاددانان انتظار داشتند دولت که به گزارش کارفرمایان ریختن 8.5 میلیون شغل در ماه گذشته در بالای 21.4 میلیون دلار از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

در عوض تقریبا همه صنایع اضافه شده شغل تیز برگشت از زمانی که تقریبا همه آنها را کاهش دهد. هتل ها و رستوران ها اضافه شده 1.2 میلیون شغل در ماه مه پس از ریختن 7.5 میلیون. خرده فروشان به دست آورد 368,000 پس از از دست دادن نزدیک به 2.3 میلیون دلار در ماه گذشته. شرکت های ساخت و ساز اضافه شده 464,000 پس از برش 995,000.

نرخ بیکاری هنوز هم در بالاترین سطح خود از سال 1930 دوران نان خطوط و آشپزخانه سوپ.

روز جمعه آمار و ارقام جمع آوری یک سوال کلیدی برای کسب و کار و کارگران بیکار: با چه سرعتی تک به تک ادامه دهید ؟ برای استخدام به ادامه در یک جامد سرعت کسب و کار احتمالا نیاز به دیدن نشانه هایی است که مصرف کنندگان شروع به رزومه کاری خود را قبل از شیوع عادات خرید و ناهار خوری.

بحران نیز در معرض گسترده و نابرابری: در حالی که نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 12.4 درصد ممکن است آن را 17.6 درصد اسپانیایی ها و 16.8 درصد آفریقایی-آمریکایی است.

حتی با تعجب به دست آوردن در, ممکن است, ممکن است ماه برای تمام کسانی که از دست رفته کار در مارس و آوریل برای پیدا کردن شغل. برخی از اقتصاددانان پیش بینی نرخ باقی می ماند در دو رقم از طریق انتخابات نوامبر و به سال آینده.

تظاهرات خیابانی بیش از جورج فلوید را کشتن که منجر به خرابکاری و غارت در ده ها تن از شهرستانها تاثیر نمی گذارد جمعه ارقام که وارد شده بودند در اواسط ماه مه. اما کسب و کار بسته شدن مربوط به ناآرامی ها می تواند نشان می دهد تا در گزارش ماه ژوئن.

چند کسب و کار به گزارش نشانه هایی از پیشرفت حتی در سخت ضربه صنایع. خطوط هوایی آمریکا, به عنوان مثال گفت: در این هفته که آن را به پرواز 55 درصد از آن ایالات متحده مسیرهای در ماه جولای فقط 20 درصد است.

و Cheesecake Factory گفت: یک چهارم از آن نزدیک به 300 رستوران بازگشایی هر چند با ظرفیت محدود. فروش در حدود 75 درصد از سطح رسیده و یک سال پیش این شرکت اعلام کرد.

روز جمعه گزارش روشن ساخته است دولت همچنان به مبارزه با چگونه آن را طبقه بندی میلیون ها نفر از کارگران موقت اخراج. وزارت کار ایالات متحده اعتراف کرد که دولت در مطالعه خانواده-داوطلبان به اشتباه شمارش حدود 4.9 میلیون به طور موقت گذاشته و مردم به عنوان شاغل.

دولت نیست و صحیح آن بررسی نتایج جستجو برای ترس از ظاهر سیاسی دستکاری.

تا به حال این اشتباه تصحیح شده و نرخ بیکاری را افزایش یافته است به 16.1 درصد در ماه مه. اما اصلاح مارس کشف شده اند که بیش از 19 درصد به جای 14.7%.

اریکا Groshen یک کار اقتصاددان در دانشگاه کرنل و کمیسر سابق از نیروی کار بخش اداره آمار نیروی کار گفت استخدام می تواند تا سطح شیب دار نسبتا به سرعت در ماه های آینده و کاهش نرخ بیکاری به پایین دو رقم تا پایان سال.

"سپس من تمایل است که از آن خواهد شد یک, کند, تقلا," او گفت:.

تا زمانی که اکثر آمریکایی ها اعتماد به نفس آنها می توانید فروشگاه, سفر خوردن و به طور کامل بازگشت به خود و دیگر عادات خرج کردن بدون ترس از ابتلا به این ویروس در اقتصاد است به احتمال زیاد باقی می ماند تنبل.

Gwyneth Duesbery, 22 بازگشت این هفته به کار خود را به عنوان یک رستوران میزبان در Grand Rapids, Michigan به عنوان Bowdie را ریز ریز خانه آماده بازگشایی با جداول 6 فوت از هم جدا و صندلی ظرفیت کاهش می یابد و به حدود یک چهارم.

"من نگران هستم که آن را افشا مرا به پتانسیل بیماری و در معرض دیگران بدون توجه به اقدامات احتیاطی است که ما را," او گفت:. "این نوع از بازی uncharted waters."

___

AP اقتصاد نویسنده جاش Boak کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن