به دنبال بازگشت: آدامز یک شخصیت واقعی با استعداد واقعی

یادداشت سردبیر: این اولین بار است که قسط در یکشنبه سری است که اجرا خواهد شد در طول COVID-19 همه گیر است که در

توسط ATSHNEWS در 24 فروردین 1399

یادداشت سردبیر: این اولین بار است که قسط در یکشنبه سری است که اجرا خواهد شد در طول COVID-19 همه گیر است که در آن ما ورزش وزارت طول می کشد نگاهی به برخی از به یاد ماندنی لحظات ورزشی و شخصیت است که ما تحت پوشش در طول سال.

ورود در فیچبرگ برای یک ترم دبستان مدرسه بسکتبال در فصل 2011-12, Steven Adams تا به حال مقدار زیادی به رقابت با.

یک خانه جدید در طرف دیگر از جهان از بومی نیوزیلند است. تفاوت های فرهنگی. با ابتلا به یک استعداد نوتردام آمادگی تیم و پیدا کردن نقش خود را. اعتیاد به مواد مخدره که وارد ماه قبل از آدامز همیشه پا در خاک آمریکا.

اگر آن را به شدت وزن در 7 پا, مرکز او هرگز اجازه دهید در.

در واقع در طول زمان خود را در خیابان در فیچبرگ هر کسی که مواجه می شوند در حال حاضر-Oklahoma City Thunder مرکز خواهد بود را فکر می کنم هر بار که یک اخم کردن به طول انجامید بیش از یک لحظه Adams' چهره. بیشتر از هر کسی نزدیک او شد و با استقبال گسترده ای لبخند و اغلب خروشان خنده.

پوشش صلیبیون برای چند فصل همه چیز شد کمی ادواری. بازیکنان با استعداد خواهد آمد در زمینه های مختلف نیاز به یک بیت از راهنمایی قبل از خروج برای برنامه های دانشگاهی در هر سطح. اغلب داشتن استفاده شده است و خیانت در سراسر بسکتبال خود را زندگی آن زمان در حالی که برای ورودی بازیکنان به باز کردن به هر کسی غیر از کادر مربیگری.

حتی که یک چالش در زمان.

اما آدامز وارد مدرسه آماده به بازی بسکتبال و سرگرم. او غیر معمول در استخدام.

و او را به راحتی در میان بازیکنان مورد علاقه پوشش داده اند در زمان من در روزنامه نگاری.

او از رفتن به دانشگاه پیتسبورگ اما تماشای بازی او را از آن آشکار بود او نمی خواهد ماندن وجود دارد بسیار طولانی است. او NBA-آماده بدن; مخروط و ورزشی با نیاز بسیار کمی برای ساعت ها در اتاق وزن و یا صنایع غذایی.

سر مربی Ryan هرد و کارکنان خود را می دانستم که آنها تا به حال چیزی خاص در Adams. و در حالی که خود بازی بود خام و پوست وجود دارد چشمک می زند از درخشش. و در 7-فوت قد و 250 پوند واضح بود که آدامز به مقصد NBA.

در زمان رعد و برق بزرگ مرد می تواند انفجار در برابر هر کسی در رنگ و شروع به توسعه یک بیت از جرم دور از سبد خرید. یک هیولا بر روی تخته, Adams, یک مدافع و اغلب به زور رد عکس.

"من به خودم افتخار داشتن یک بازی کامل" او به من گفت که مدت کوتاهی پس از ورود خود را.

این یک روحیۀ مربی خود را تکرار.

"او یک کمی از همه چیز و این که چرا مردم شیفته او" هرد گفت. "او نه فقط او می تواند گام به گام و shoot dunk با بچه ها حلق آویز بیش از همه به او. ... او آن را تمام کند."

اندازه خود و توانایی های خود بودند به اندازه کافی به او را به یاد ماندنی. آدامز نمی نیاز به بیرون رفتن از راه خود را به گپ زدن با بچه ها بازی ها به شرح زیر در سنت برنارد فعالیت مرکز. او فقط آن را انجام داد.

آدامز شخصیت و توانایی هر کس احساس گنجانده شده است زمانی که او در دادگاه در کانون توجه بود و آنچه او را مجموعه جدا از سایر بازیکنان با استعداد که بخشی از این برنامه است.

این جای تعجب نیست که OKC طرفداران کاهش یافته است در عشق با Adams. او سخت کار بازیکن با مقدار زیادی از شخصیت.

پیش نویس 12th, 2013 توسط تندر, Adams, بازی های برگزار شده است در 525 بازی NBA به طور متوسط 9.8 امتیاز و 7.6 ریباند در هر بازی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب