توسط جفری COLLINS

کلمبیا, S. C. (AP) — طوفان گرمسیری برتا تعجب کارولینای جنوبی سواحل شنبه تشکیل و ساخت ریزش زمین در عرض دو ساعت آوردن یک فقیر ساحل بعد از باران و توفانی بادها اما هیچ مشکل عمده است.

پیش بینی انتظار می رود بد آب و هوا, اما نمی, پیش بینی آن برای سازماندهی به سرعت و تبدیل شدن به دومین به نام طوفان قبل از شروع رسمی این سال کومودو ،

برتا نامگذاری شد حدود ساعت 8 صبح روز شنبه بود و خشکی شرق چارلستون 9:30 صبح وزارت امور خارجه از منابع طبیعی آن را به نام “طلوع آفتاب تعجب.”

مانند تقریبا همه طوفان با بارش شدید باران چند خیابان آب گرفتگی در چارلستون ترک مچ پا به گوساله بالا پوست قهوه ای آب مخلوط با زباله از زدم قوطی چهار شنبه. دریای ظهور و کهنه سیستم زهکشی به معنی شهر سیل به طور متوسط بیش از یک بار در هفته. باران های سنگین از ناشناس طوفان هفته گذشته باعث مشکلات بیشتر است.

کمتر از 1000 قطع برق و پراکنده درختان ازسوی گزارش شد که برتا و آن 50 مایل (80 کیلومتر) حداکثر پایدار باد خشکی منتقل و به شرق کارولینای جنوبی است.

برتا بود و انتظار می رود به تضعیف به افسردگی گرمسیری آن را به عنوان حرکت داخلی به سرعت در حال گسترش تا 4 اینچ (10 سانتیمتر) از باران به بخش های کارولینای شمالی و ویرجینیا است. سیل ساعتهای صادر شد که منطقه در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از باران است.

طوفان محور حدود 40 مایل (65 کیلومتر) شمال چارلستون کارولینای جنوبی و شمال در حال حرکت بود در نزدیکی 15 مایل (24 کیلومتر).

اوان وودبری در زمان ویدئوها از طوفان قبل از شروع آنچه که او انتظار می رود آهسته در oceanfront رستوران او با این نسخهها کار در باغ شهر در جنوب مرتل بیچ.

قوی وزش باد بارش باران وری. بسته چتر شلاق در سر و صدا از باد خالی ساحل.

“من دیده ام خیلی بدتر از این. این فقط تعجب عنصر از طوفان است.” وودبری گفت. “آن را قطعا نگه داشتن گردشگران در.”

برتا شد آخرین — و در تقویم اولین سری از طوفان را تحت تاثیر قرار کارولینای جنوبی در چهار سال گذشته. طوفان متی (2016) ایرما (2017), فلورانس (2018) و دوریان (2019) همه خار گذشته سواحل باعث عمده جاری شدن سیل در بیشتر فعال اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

در اوایل این ماه گرمسیری طوفان آرتور آورده باران به کارولینای شمالی قبل از رفتن به دریا. این ششمین سال متوالی است که به نام طوفان توسعه یافته قبل از ژوئن 1 شروع رسمی کومودو ،

آخرین بار دو وجود دارد به نام طوفان قبل از ماه ژوئن بود که در سال 2016 با توجه به فیل Klotzbach تحقیقات دانشمند با دانشگاه ایالتی کلرادو است جوی وزارت علوم. آن را نیز اتفاق افتاده در سال 1887 سال 1908 1951 و 2012, او گفت:.

“بیشتر از این در اوایل فصل به نام طوفان, فرم حداقل در بخشی از غیر گرمسیری یا نیمه گرمسیری فرآیندها و لزوما معنای هر چیزی در مورد باقی مانده از فصل” Klotzbach گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

___

AP علم نویسنده ست Borenstein در کنزینگتن مریلند کمک به این گزارش.

___

به دنبال جفری کالینز در توییتر در https://twitter.com/JSCollinsAP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو