نشویل تنسی به برخی از معروف ترین هنرمندان کشور است تبدیل به یک جوان شهری شهرستان در چند سال گذشته است. جاذبه اصلی عمدتا سراسر دروغ Broadway Street understandingly پس از آن خانه های بسیاری از خود را در میله های زندان. اما به عنوان شهر همچنان به توسعه جدید تئاتر و مغازه به ارزش صحبت کردن در مورد درب را باز کرده اند. خوشبختانه Nashville نیست فقط میزبان bachelorette احزاب و نوار قیف. مردم از همه سنین می تواند لذت ببرید در موسیقی شهرستان حتی کسانی که تحت 21.

اتمام 21 همه چیز برای انجام در نشویل زمانی که شما زیر 21 و به دنبال به هم بزرگ است.

1. صبحانه و کاسه در پاینوود اجتماعی

two smoothies sitting on a table in an empty bowling alley
instagram.com

آیا تا کنون شده است به یک نوار قهوه, رستوران, سالن بولینگ و استخر به طور همزمان در همان محل ؟ به خوبی آماده دریافت چهار در یک تجربه به دلیل پاینوود اجتماعی دقیقا برای این ساعت از سرگرم کننده است. این رستوران در خدمت صبحانه, ناهار و شام نیز به عنوان صبحانه در تعطیلات آخر هفته پس سعی کنید برخی از محبوب خود سفارشات مانند خوشمزه Challah نان تست فرانسوی, میگو, Po-پسر و ذرت سوپ زرت. آنها همچنین خدمت همه فن حریف شیرینی از ده نانوایی و قهوه از کرما قهوه.

هنگامی که شما معده خود را به چالش دوستان خود را به دور از بولینگ در شش خط کوچه و یا یک شیب در استخر در فضای باز. “مانند این است که جالبترین ترین مد روز در محل Peabody خیابان. من صرف تولد, تاریخ احزاب کریسمس و بسیاری از رویدادهای دیگر وجود دارد,” دانشگاه junior Corinne Hamrick گفت. در بالا از مواد غذایی شگفت انگیز بولینگ و شنا پاینوود اجتماعی همچنین دارای یک توپ bocce دادگاه و به تازگی افتتاح یک همسفری سینما بنابراین وجود دارد چیزی است که سرگرم کننده برای تمام دوستان و یا خانواده تیم ملی. شما نمی توانید به اشتباه و هرگز خسته در پاینوود اجتماعی است.

2. لذت بردن از یک خانواده-شام سبک در رولف و دختران

outside photo of Rolf and Daughters, a restaurant located in Nashville TN
instagram.com

تا آنجا که غذا می رود در نشویل جدید مد روز لکه ظهور کرده اند تا در سراسر شهرستان و رولف و دختران پیشرو مدعی ارزش لاف زدن در مورد. رستوران ویژگی های جدید آمریکا مواد غذایی با جمعی از جداول و صفحات به اشتراک گذاشته شده. شما باید شروع با نان خمیر ترش با جلبک دریایی کره و روزانه خود را در خانه پاستا باعث می شود غذای مناسب برای به اشتراک گذاشتن با یک دوست. رولف و دختران نیز ارائه می دهد داخل سالن ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان پارک صندلی خود را در پاسیو بنابراین آیا شما می خواهید راحت داخل سالن شام و یا به سالن معمولی در هوای نسیم, آن را انتخاب کنید. اما مطمئن شوید که شما زود می رسند چون رستوران پر به ظرفیت سریع.

3. قدم زدن از طریق 12 جنوبی محله

the outside of Draper James, a store in Nashville TN
instagram.com

واقع فقط در خارج از دانشگاه بلمونت بسیاری از دانشجویان را دوست دارم به صرف یک روز راه رفتن را از طریق 12 جنوبی با توجه به جوان محله ساختمان های رنگارنگ و چشم نواز نقاشی های دیواری. یک گودال توقف در دراپر جیمز در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ریس ویترسپون فروشگاهکه لباس به خوبی نشان دهنده جنوبی نگاه کنید و یا سر به بوتیک مانند Imogene و ویلی Moda و سفید Mercantile. شما هرگز گرسنه در 12 جنوبی هر کدام با تعداد زیادی از کافی شاپ ها نانوایی ها و رستوران های پراکنده در سراسر محله. Bartaco مکزیکی زنجیره ای و Epice لبنان, رستوران, رسم در بسیاری از مشتریان گرسنه به دنبال متنوع و mouthwatering گزینه های. پس از شما می توانید گرفتن دسر در لاس Paletas یک لذیذ بستنی چوبی فروشگاه. این که آیا شما به شدت نیاز به یک قوی فنجان قهوه می خواهید برای نمونه به برخی لذیذ, دسر و یا احساس در خلق و خوی برای یک کلاسیک, تنسی, ولگردی و قانونی شکنی خرید 12 جنوبی کردم تا خود را به عقب.

4. برو خط در Wildhorse سالن

people line dancing
instagram.com

اگر شما تا کنون دیده ام Footloose (2011)شما احتمالا به یاد داشته باشید خط شگفت انگیز, رقص, رقص ویژگی های آن. به خوبی جلو خود را در چکمه های کابوی ها و آماده به کانال درونی خود را رن یا آریل است. افراد زیر 21 می توانید به Wildhorse سالن تا 10 p. m. و آنها را به رایگان خط, رقص, درس های دوره ای در طول شب. آیا یک مبتدی و یا یک حرفه ای شما نمی تواند کمک کند اما رقص شب دور به عنوان شما از دست رفته در تنسی جامعه و جذابیت. Wildhorse سالن نیز در خدمت مواد غذایی در طول آن سه داستان از صندلی بنابراین شما می توانید لذت بردن از برخی از مواد غذایی بزرگ و گوش دادن به موسیقی زنده. شما نمی ممکن است قادر به لذت بردن از خیابان برادوی فقط رتبهدهی نشده است, اما Wildhorse سالن ارائه می دهد فراموش نشدنی پرنیان که می آید بسیار نزدیک است.

5. حفاری به 100 لایه Doughnut در پنج دختر نانوایی

100-layer doughnuts
instagram.com

Cronut شوق متقابل بین یک کروسانت و حلقه ای آغاز شد و در سال 2013 و رشد است در محبوبیت از زمان—و Nashville تنها با حروف بزرگ در آن شوق. قد بلند و پوسته پوسته شدن پنج دختر نسخه در تنسی 100 لایه های پر شده با خامه و نورد در قند. خود را محبوب ترین دونات عبارتند از: King Kong, افرا, glazed doughnut صدر با بیکن و نان روغنی توت فرنگی پر شده با کرم توت فرنگی و صدر با پنیر لعاب و وانیل کماج. پنج دختر نیز ارائه سرخپوشان و وگان دوناتها. آنها سه نانوایی محل در نشویل بنابراین پیدا کردن یکی و احساس غیر قابل مقاومت اصرار به افراط در 100 لایه دوناتها.

6. بخوان قلب خود را در Lonnie غربی اتاق

people singing in a karaoke bar
instagram.com

گرم کردن تارهای صوتی خود را و آماده شدن برای ستاره شدن. شما مطمئنا درخشش در Lonnie غربی اتاق مرحله. این 18+ نوار کارائوکه واقع در قلب مرکز شهر نشویل فراهم می کند یک لیست طولانی از آهنگ در ژانرهای مختلف از کشور و راک و هیپ هاپ oldies. Lonnie تنها بسته در ساعت 3 صبح وقتی که خورشید است در مورد به افزایش بنابراین شما باید مقدار زیادی از فرصت های به کمربند خود را بهترین Carrie Underwood. Lonnie را به عنوان محل ایده آل برای یک شب در شهر با دوستان هنگامی که شما لزوما می خواهید به آن تماس بگیرید, یک شب است.

7. متوقف کردن و بوی گل در Cheekwood املاک و باغ گیاه شناسی

a fountain in a garden
instagram.com

نگاهی به یک استراحت از شهر و گام به گام بر روی این نفس 55 هکتار باغ گیاه شناسی و موزه هنر درجه یک و بی سر و صدا بعد از ظهر. گونه املاک و قدمت آن به سال 1929 به عنوان خانه لسلی و مابل گونه است. رعایت زیبایی از Cheekwood مجموعه که شامل آثار از ویلیام Edmondson, اندی وارهول و ویلیام مریت چیس. شما همچنین می تواند قدم زدن پایین ان و مونرو Carell, جونیور, خانواده, مجسمه سازی نوین. اموال ارائه می دهد مختلف 17 باغ به کاوش مانند مارتین شمشاد باغ که ویژگی های یک منعکس کننده استخر و Blevins باغ ژاپنی که لینک های ژاپنی و Tennessean فرهنگ. Cheekwood املاک و باغ گیاه شناسی استقبال بازدید کنندگان برای استراحت و دوباره جوان خود را از این سریع ء زندگی شهرستان.

8. گرفتن یک فیلم در Belcourt تئاتر

the outside of Belcourt Theatre
instagram.com

برخی از مردم می گویند سینما در حال مرگ هستند به دلیل گران قیمت و جریان خدمات ارائه برخی از رقابت سختی اما Belcourt تئاتر ممکن است فقط outlast همه آنها را. این Belcourt غیر انتفاعی مرکز فیلم است که ویژگی های کوچکتر مستقل فیلم به جای فیلم های پرفروش, فیلم, شما ممکن است خسته کننده به طور منظم به تئاتر است. 95 سال تئاتر امیدوار به ارائه یک محل برای کشف و یادگیری در مورد قدرت سینما. برخی از فیلم ها در حال حاضر در دسترس عبارتند از: از دست Juneteenth, ملکه لاپا و شرلی. اگر شما در نهایت تماشا و دوباره تماشا در همه شما می توانید از متعدد جریان, خدمات, شما, اشتراک, برای, تجربه, جدید, داستان, در یک فیلم مستقل در عجیب و جالب Belcourt.

9. حمایت از نوازندگان محلی در گوش دادن اتاق کافه

an empty shot of the Listening Room Cafe
instagram.com

بسیاری از نشویل شهرت می آید از آن فراوانی از موسیقی زنده. برخی از مکانهای محبوب عبارتند از: Bluebird کافه تیلور سویفت برای اولین بار کشف کردم و پا, اما, گوش دادن اتاق کافه مرحله بزرگ و بسته بندی جداول ارائه تجربه منحصر به فرد شامل هنرمندانی که بخوان بیشتر از موسیقی کشور است. “حتی اگر نشویل است مانند موسیقی شهر است و برای آن شناخته شده موسیقی کشور خاص این کافه می رود تمام راه را از کشور به, indie در, classic rock و R&B” دانشگاه ایالتی تنسی گراد دانشجو Kyia جکسون گفت. استقبال هنرمندان از هر نوع گوش دادن اتاق کافه نقد خواننده-ترانه سرایان و موسیقی اصلی و همچنین به عنوان محلی نشویل گروهها و محبوب ملی عمل می کند. به محض این که شما پیدا کردن یک صندلی گوش خود را حمام افتاب گرفتن در بهشت موسیقی میل چه آنها را بشنود.

10. عضویت در نشویل مرغ گرم در روند هتی ب مرغ گرم

hot chicken and sides
instagram.com

رستوران مانند اسقف را McDougal و Slow Burn تنها خراش سطح از نشویل مرغ گرم شوق. در حالی که مرغ سوخاری اسپایسی روند آغاز شده در شاهزاده مرغ گرم زیستن آن به سرعت رشد کرد و به یک روند در سراسر کشور. خط در Hattie B معمولا در امتداد درب و پایین خیابان که می گوید چیزی در مورد خود را خوشمزه سازگار مواد غذایی است. خود ادویه سطح محدوده از جنوب (بدون حرارت) به بسته قدقد کردن (burn notice)به طوری که آنها می تواند به جای همه ادویه تحمل. سفارش مناقصه بال نیم یا یک پرنده و لذت ببرید چرب, تند, مواد غذایی راحتی از تنسی جنوبی.

11. لذت بردن از یک شب از موسیقی کلاسیک با نشویل سمفونی

the Nashville Symphony playing at the Schermerhorn Symphony Center
instagram.com

در حالی که مردم ممکن است در نظر موسیقی کلاسیک خود را در فنجان چای, گوش دادن به ملودیک یادداشت های طولانی به اندازه کافی خواهد بود تعویض بازی به خصوص در نشویل سمفونی. تجربه یک شب خاص گوش دادن به سمفونی که در آن دانش آموزان همچنین می توانید بلیط با تخفیف. “من فکر می کنم آن [بلیط] بیرون می آید به $10 در هر فرد است که واقعا ارزان و شما را وادار به لذت بردن از موسیقی است. و سالن های” دانشگاه واندربیلت دوم استر Teper گفت. به لباس تا برای یک خیال شب و دیدن همه اطراف صندلی در اطراف چوبی مرحله باعث می شود فراموش نشدنی تجربه فرهنگی. این که آیا شما نشستن در بالکن و یا در ارکستر مشاهده پشت صحنه, صرف یک شب فانتزی گوش دادن به موسیقی های زیبا در سراسر سالن.

12. نقاشی دیواری هاپ طریق دره گود و باریک, Hillsboro, ایجاد کرد و 12 جنوبی

Looking Pretty Music City mural
instagram.com

نشویل می کند همه چیز را می توانید برای حمایت از هنرمندان خود را که شما می توانید از طریق های متعدد نمایش عمومی افتخار تمام در اطراف شهر. شهر رنگارنگ استقبال خلاقیت در همه جا آن را می تواند آشکار است که در بسیاری از محله های که در آن شما پیدا کردن غول های دیواری رنگ در کنار تقریبا در هر ساختمان است. فقط در سال گذشته تیلور سویفت سفارش, روشن, پروانه, نقاشی دیواری به افتخار او آهنگ, من!, اگر چه آن را ثابت. “ما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده Nashville, نقاشی های دیواری و, به خصوص اگر شما در حال بازدید از آن را به خوبی به تصویر در مقابل یکی برای خود Instagram,” دانشگاه فارغ التحصیل راشل Nevett گفت. در دره گود و باریک یک مجلل محله فقط در جنوب مرکز شهر نشویل شما می توانید نگاه برای آنچه شما آسانسور Wings by Kelsey مونتاگ و آکوستیک افق دیواری توسط آلیسون جانسون.

در هیلسبرو ایجاد کرد درست در خارج از دانشگاه واندربیلت شما پیدا کردن بزرگ آبی اژدها نقاشی دیواری توسط آدم رندولف و دیوید Glick در کنار شیک بوتیک. نگاهی به پیاده روی و را در شکوه معروف قرمز و سفید و آبی به اعتقاد من در نشویل نقاشی دیواری توسط آدرین Saporiti و رقص پا روی خیلی دنبالشموسیقی شهر نقاشی دیواری توسط امیلی آیزنهارت و Eastside نقاشی های دیواری. این لیست تنها شامل برخی از بسیاری از نقاشی های دیواری است که حفظ ظاهر در سراسر نشویل. مجموعه ای از نشویل دیواری شکار و تسخیر کامل Instagram تصویر در این artsy مکان.

13. تشویق در نشویل نخبگان تیم هاکی

a catfish being thrown onto the ice at a Nashville Predators hockey game
instagram.com

آنچه شهر را دوست ندارد خود را در تیم های ورزشی و از همه بیشتر خود را با استعداد و وحشیانه, هاکی روی یخ تیم? با فن سنت مانند داشتن معروف هنرمندان کشور خواندن سرود ملی و پرتاب گربه ماهی بر روی یخNashville Predators طرفداران زیادی به هیجان زده در مورد. دانش آموزان می توانند دریافت بلیط با تخفیف و لذت بردن از یک شب تشویق تیم هاکی مورد علاقه خود را. نشویل طرفداران هرگز دریغ به داد و بیداد کن و شما احساس محبوب تنسی جامعه در هر بازی.

14. سوخت در پورتلند دم

yelp.com

آیا شما می خواهید برای خودتان بیدار در صبح و یا سوخت خود را در بعد از ظهر شما هرگز به خودتان پیدا کنید بیش از حد از یک کافی شاپ در نشویل. قهوه, فرهنگ, رشد کردن از صحنه موسیقی نیست که تعطیل تا زمانی که خورشید بالا می رود. پورتلند دم واقع در 12 جنوبی محله به ارمغان می آورد کمی از معروف پورتلند قهوه به نشویل. “این خیلی خوب است. من نمی توصیه انبوه یخچال کافی است. آن را مانند بهترین نوشیدنی من تا به حال در نشویل همیشه” بلمونت دوم Farris ترنر گفت. پورتلند دم نیز گسترده صبحانه و ناهار منو بنابراین شما می توانید به “سوخت” در بیش از قهوه است.

15. لذت بردن از یک پیاده روی طبیعت اطراف پرسی کشیش دریاچه

two kayaks sitting on the shore of Percy Priest Lake
instagram.com

نشویل ممکن است یک شهر اما آن را به جیب فضای سبز است که باید ارزش فراتر از مقایسه. اگر چه در واقع در حدود 15 دقیقه از مرکز شهر نشویل پرسی کشیش دریاچه های متعدد ارائه می دهد مسیرهای پیاده روی و زرق و برق دار نمایش برای یک پیاده روی. “این یک دریاچه بزرگ بنابراین شما تقریبا همیشه تضمین شده خصوصی منطقه” بلمونت ارشد اوا Caliendo گفت. محل آن نیز به عنوان یک زمینه مناسب برای کشور ستاره موسیقی فیلم مانند کریگ مورگان “Redneck باشگاه قایق بادبانی.” پرسی کشیش دریاچه همچنین اجازه می دهد تا صخره پریدن و لوله در آب آن پس از آماده شدن به صورت کامل و معتبر دریاچه تجربه.

16. جم در زندگی, سبز, جشنواره موسیقی

a performer on stage at the Live on the Green music festival
instagram.com

در حالی که جشنواره های موسیقی در محبوبیت رشد با افزایش Coachella و معجزه بالا قیمت بلیط معمولا نیروی ما به تجربه آنها از طریق دوستان ما 15-دوم Instagram داستان به جای در واقع رفتن. اما فقط به عنوان نشویل خود را ثابت می کند که بهتر و بیشتر تکامل یافته شهر پس از آن کنسرت های زنده. زنده در جشنواره موسیقی برگزار می شود در میدان عمومی پارک کاملا رایگان است. بلیط VIP دسترسی به برخی مناطق و گزینه های مواد غذایی, اما به طور کلی پذیرش هزینه های هیچ — موسیقی برای هر شکست دانشجو گوش. “ما در یک صف. جوان های غول پیکر انجام می شود وجود دارد چند سال پیش, من به یاد داشته باشید. من آنها را دیدم و آن را شگفت آور” دانشگاه junior آماندا نولان گفت. بدون نیاز به نگرانی در مورد هزینه در زندگی سبز است. فقط به عنوان شما و لذت بردن از اجرای آن را هر عاشق موسیقی رویا به حقیقت می پیوندند.

17. کشف یک راه جدید برای طبخ مرغ در Flipside

a shot of the empty the Flipside restaurant
instagram.com

آماده به قدم به یک ماشین زمان به دلیل Flipside حمل و نقل خواهد شد به شما حق را به 1950s. این رستوران شامل تم یکپارچهسازی با سیستمعامل به هر جنبه ای از رستوران های خود را قدیمی تلویزیون نمایش به رنگ قرمز روشن و یخچال و فریزر و نور آبی نوار صندلی و غرفه. نه به ذکر است منو های آن که شامل 22 مختلف غذاهای مرغ برای مردم به از را انتخاب کنید مانند Pollo دار مرغ و پوکت مرغ. “این بسیار سرد, قدیمی, رستوران. خط همیشه از درب. Flipside جایی است که من هر کسی را که در حال آمدن به دیدن من,” دانشگاه ارشد کارولین لی گفت. آن زمان شما را ترک, شما سقوط در عشق و می خواهید بیشتر از آن تم یکپارچهسازی با سیستمعامل و مرغ خوشمزه.گزارش این آگهی

18. دیدن یک نمایش در سالن Ryman

performers on stage at the Ryman Auditorium
instagram.com

شناخته شده به عنوان یک کلاسیک, Nashville, جاذبه, Grand Ole Opry فقط ممکن است معروف ترین موسیقی کشور در جهان است. نشان می دهد نقل مکان به محل جدید در سال 1974 اما قبلی آن خانه Ryman سالن ایستاده می ماند. گراند اوله Opry باعث می شود به طور منظم reappearances در Ryman در زمستان اما در حال حاضر Ryman میزبان دیگر سفر هنرمندان به عنوان به خوبی. “شما می توانید بسیاری از انواع مختلف را نشان می دهد همه در این بسیار کلاسیک و برگزاری کنسرت. این باعث می شود موسیقی مانند یک تجربه دینی برای دیدن مگی راجرز در حال اجرا در اطراف صحنه مانند ما در وودستاک [جشنواره موسیقی],” دانشگاه ارشد بارتون کریسمس گفت. تاریخ و زمان مرحله استعداد خواهد منافع هر کشور فن و یا هر فن موسیقی که برای ماده.

19. در فرهنگ در میدان موزه هنر

Mel Ziegler's Flag Exchange exhibit
instagram.com

با ثابت ارتقاء خلاقیت و فرهنگ در نشویل میدان موزه هنر تنها می افزاید: به زیبایی شهر. موزه امید به جرقه الهام و یادگیری از طریق هنر است. برخی از آنها زمان نمایشگاه شامل Jitish Kallat بازگشت به فرستنده یک نمایش نامه ها و فایل ها از منظر موجودات فرازمینی و آدولف هیتلر و مل زیگلر پرچم ارز, مجموعه ای از پرچم هر دولت آمریکا که نماد بقای آشفتگی و تروما است. این میدان همچنین دارای یک منطقه برای کودکان و نوجوانان به خلق آثار هنری که هنوز هم می تواند سرگرم کردن دانشجویان است که اساسا شناسایی به عنوان “بچه ها در قلب است.” به طور کلی فرست ارائه می دهد چیزی برای همه سنین برای یادگیری در مورد هنر و الهام بخش زیبایی.

20. جرعه قهوه و بازی بازی ها و بنگاه در نقطه بازی کافه در بانگو شرق

people playing board games at the Game Point Cafe
instagram.com

در خلق و خوی برای یک بعد از ظهر از استراتژیسازی و قهوه نوشیدن? نقطه بازی کافه در بانگو شرق در خدمت بیش از یک فنجان قهوه و یا یک آسیا آووکادو توست. “این یک بازی هیئت مدیره با مضمون کافه طوری که آنها مانند صدها نفر از بازی های هیئت مدیره. و شما می توانید بروید و هر بازی که شما می خواهید” دانشگاه واندربیلت دوم هانا Mikita گفت. سعی کنید از برخی از آثار کلاسیک مانند Uno, Candyland و خطر و یا کشف برخی از مبهم تر بازی مانند چسبنده آفتاب پرست Decrypto و سوء ظن است. کافه حتی بازی مربیان است که می تواند آموزش قوانین و حل و فصل اختلافات. بنابراین اگر استدلال بیش از که واقعا سزاوار مرور ملک در انحصار برای تلفن های موبایل مانند خود را در فنجان چای بانگو شرق هنوز هم می تواند تمایل برای همه نیازهای خود را. اگر چه محل آن است که کمی دورتر از دانش آموز هاب دانش آموزان هنوز هم سفر فقط برای ارضای خود عشق بازی کردن بازی ها.

21. لذت بردن از یک نمایش در خروج/در

performers at the Exit/In
instagram.com

همیشه می خواستم به تجربه ای که شلوغ کنسرت زیبایی پر از ابرهای مرحله دود و نئون چراغ ؟ اگر شما می خواهم بیشتر صمیمی تجربه کنسرت سپس شما لذت بردن از محیط خروج/در. واقع در نزدیکی دانشگاه و دانشجویان به نفع این کوچکتر برگزاری کنسرت برای آن مناسب مکان های کوچک, کنسرت پرنیان و هنرمند محلی صف. “من می خواهم برای رفتن وجود دارد به دلیل آن را کوچکتر محل و آنها را در هنرمندان است که به طور معمول نمی توانید به رفتن به سالن های بزرگتر. و آنها ارزان تر و شما را به دیدن بسیاری از هنرمندان که در وطنی پس از آن واقعا سرد برای دیدن مردم که من می دانستم که از مدرسه یا دبیرستان” تنسی فناوری دانشگاه junior میکی Bixenman گفت. از آنجا که شما نمی توانید ببینید هنرمندان انجام در میله فقط رتبهدهی نشده است, خروج/در شما فراهم می کند با آن نوع از تجربه و شب زنده داری است که تنها می شود بهتر به شما به عنوان مسن تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im