بالا 10 دانشگاه انجام پردیس زندگی حق

با وجود چگونه ایده آل کالج برای تلفن های موبایل از وب سایت و پردیس تور راهنماهای واقعیت از آنچه می رود (و یا چ

توسط ATSHNEWS در 19 تیر 1399

با وجود چگونه ایده آل کالج برای تلفن های موبایل از وب سایت و پردیس تور راهنماهای واقعیت از آنچه می رود (و یا چه نمی رفتن) می تواند باعث شکستن و یا کالج خود را تجربه. عجیب و جالب پردیس که در آن شما تنگ خوابگاه به عنوان اصلی ترین نقطه پاتوق خواهد شد پیر سریع هنگامی که شما متوجه عدم فعالیت های دانشگاه. و شلوغ و شلوغ مدارس شهرستان دست در مرکزی سالن ناهار خوری و چهار منطقه از کالج های سنتی را تجربه کنند. دانشجویان شایسته را به تجربه کالج, کامل, نه 75 درصد است. پس چرا برای حل و فصل یک subpar کالج تجربه ؟ کنسرت? ساحل روز ؟ صلیب-پردیس رقابت ؟ بله لطفا.

ما را بررسی کنید صفحه 10 از مدارس با بهترین کالج دانشگاه, تجربیات.

10. دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

giphy.com

اگر یک مدرسه سزاوار تاج و تخت به صورت منحصر به فرد ترین, خوابگاه, زندگی, دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس طول می کشد کیک. اتاق خوابگاه خود را شبیه آنچه شما می بینید در یک مجتمع آپارتمانی: دو یا سه برابر اتاق های یک حمام خصوصی. جنوب 40 مسکونی کالج ها را از یک شهر کوچک پرنیان با خود دادگاه های والیبال مغازه هدیه و دانشجو-اجرای کسب و کار است. جلوگیری از تجارت پست "رایگان-دوچرخه سواری" فروشگاه که در آن دانش آموزان را و ترک همه چیز را از لباس برای اسکوتر کاملا بدون هیچ هزینه. 上良村 می رود به سطح بعدی زمانی که ترکیب مواد تشکیل دهنده از زندگی و یادگیری را به یک جامعه یکپارچه سوفله (آشپز بوسه). آنها حتی ایجاد مسکونی جدید درسی به نام های مسکونی آموزش و پرورش مدل (REM) است که با تمرکز بر ترکیب چهار اهداف یادگیری به طور مستقیم به زندگی روزمره است.

پس از چهار سال دانش آموزان ترک بودن قادر به بیان شخصی خود را و دانشگاهی ارزش های شناسایی مختلف چگونه تجارب مرتبط با قدرت و امتیاز و ادغام نیازهای دیگران و خارج از دانشگاه. یکی دیگر از مزایای عمده ای از زندگی 上良村 REM زندگی به نظر می رسد در حس فوری از جامعه و متعلق دانش آموزان احساس می کنید زمانی که پله در محوطه دانشگاه. ترس از تنها بودن در تکرار خواهم یک رکورد شکسته هنگامی که در یک محیط جدید خود را برای اولین بار. اما آنچه یک جامعه بدون برخی از تجربه های فراموش نشدنی? "وحشی. شما باید برای رفتن وحشی" دانشجوی سال دوم Mik مکدانل گفت. "[WILD] یک دوسالانه در دانشگاه کنسرت که در آن آنها را به بدن دانش آموز رای برای یک هنرمند و سپس همه ما رفتن f–پادشاه وحشی." اما اگر فکر عرق مردم و موسیقی با صدای بلند نمی کند شیرین چای خود را بررسی کنید یکی از هفت صد باشگاه است که دانشگاه ارائه می دهد و یا لرز در چهار. هر چه شما تصمیم می گیرید می دانید امن و خوب است که این دانشگاه به سرعت تبدیل به یک خانه دور به سهولت آن برای اولین بار از ترم وحشت. شما بروید 上良村!

9. دانشگاه کلمبیا

giphy.com

اگر چه دانشگاه کلمبیا اشغال کوچک بسیاری در برای همیشه شلوغ و شلوغ شهر نیویورک به مدرسه می رود بالا و فراتر از آن برای دانش آموزان و طناب پلاستیکی سبز آن شست. در علاوه بر این به تنوع بی پایان از مواد غذایی شهر نیویورک ارائه می دهد که دانشگاه در خدمت بیش از 600 آیتم های منو باز در تمام طول سال. دانشگاه نیز به تصویب رسید صفر-زباله برنامه با آن فلک غرفه عوام و اهدا غذا و پول به شهرستان برداشت غیر انتفاعی کمک به خوراک گرسنه نیویورکی در سراسر شهرستان. به عنوان یک مدرسه شهرستان شما انتظار می رود هیچ دانشگاه و یا حداقل عدم یک یک سنتی است. اما در کلمبیا شما را وادار به زندگی کردن خود را در کالج بروشور رویاهای خود را با بسیار خود چهار! "یکی از چیزهای مورد علاقه ام را در دانشگاه است که برای آویزان کردن در مراحل پایین کتابخانه یا ساقی چمن زمانی که آب و هوا خوب است" دانشجوی سال دوم نیکیتا Leus-الیوا گفت. "هر زمان آب و هوا می شود به حدود 60 درجه و یا آن اتفاق می افتد به یک واقعا روز آفتابی را ببینید تن از مردم در چمن و در مراحل بازی فریزبی, خواندن, گرفتن جلسات خارج و یا داشتن ناهار." و شما نمی توانید زندگی می کنند مانند نیویورکر بدون تجربه این شهر شب زنده داری. Mels برگر نوار به عنوان رفتن به اواخر شب, munchie نقطه برای ما آیوی لیگ اصحاب. پس از سوخت در مل را در حرکت به یک تابع دیگر در ارتفاعات یک نوار پشت بام خدمت تا بهترین margaritas در ایالت نیویورک است. اما آنچه در مورد خوابگاه? اکثر خوابگاه ارائه مجرد decked با همه چیز شما نیاز به زندگی می کنند مانند یک واقعی دانشجو: اتاق مطالعه, موسیقی, سالن و ایستگاه های چاپ. آه و لباس های شسته شده. عمده plus. به اندازه کافی صحبت کردن زمان برای زندگی در بزرگترین شهر در جهان: *فرانک سیناترا صدا* نیویورک!

8. کالج پومونا

giphy.com

اگر آواز نشان می دهد آهنگ یا توصیف هنر کره بیسکویت خود را در نظر بگیرید خودتان خانه در کالج پومونا (PC). لود شده با نمایش فیلم, هنر, نمایشگاه ها و کنسرت های بزرگ در پل های کالیفرنیا را پردیس teems با خلاقیت است. حتی محض عظمت ساختمان های بیرونی را گتسبی حسادت. به علاوه جدیدتر سالن decked در معماری مدرن و براق داخلی قرار داده Zoey 101 به شرم. اما تجربه کالج خواهد بود بدون زرق و برق و بدون برخی از سنت. "مورد علاقه من رویداد است که قطعا 4/7 روز" تاریخ و Andreah Pierre گفت. "در مدرسه من سال قبل یک استاد انجام یک مطالعه متوجه شدم که شماره 47 رخ می دهد به طور طبیعی ترین در جهان است. پس از آن با 47 تبدیل شده است پومونا به تعداد خوش شانس و در مارس 7th هر سال ما یک حزب بزرگ ما در چهار با مواد غذایی کامیون ها و بازی ها و حتی یک zipline." قاتل خوابگاه و یک حزب در چهار? بله لطفا. حزب صحنه و نه چیزی که شما ؟ بدون عرق! شما می توانید بهترین از هر دو جهان در پومونا: بدون توقف فعالیت و زمان را به باز کردن از پیچ. "این پومونا پردیس صادقانه یکی از مکان های مورد علاقه بر روی زمین" دانشجوی سال دوم Izabella دیویس گفت:. "زیبایی های طبیعی و معماری کاملا شگفت انگیز اما بهترین قسمت این است که چگونه بدون توجه به جایی که من هستم در دانشگاه, من می دانم که من همیشه احاطه شده توسط دوستان و آشنایان . . . محل های مورد علاقه من برای آویزان کردن قطعا Marston چهار در پومونا غروب های مورد علاقه من بخشی از روز است." یا ورزش درایو خود را برای ایجاد در روزنامه مدرسه دانش آموز زندگی یا DJ در پردیس بسیار خود ایستگاه رادیویی KSPC کلرمونت 88.7 FM. پومونا ممکن است یک دانشگاه کوچک با کمتر از هشت هزار دانش آموزان, اما پردیس بسته های عمده پانچ کامل از فعالیت ها و چیزهایی به انجام است.

7. Montclair State University

giphy.com

لحظات کسل کننده هستند بی سابقه در Montclair State University (MSU). اولین و مهمترین, اجازه دهید بحث در مورد مواد غذایی در محوطه دانشگاه. شما می خواهید برخی از غربی eggrolls از فلفل قرمز را اما نمی خواهم به ترک خوابگاه خود را? MSU رو شما پوشش داده شده است. بر خلاف سایر دانشگاه ها که در آن هر منبع غذایی به نظر می رسد مایل به دور از خوابگاه MSU به ارمغان می آورد مواد غذایی به شما. ما در حال صحبت کردن در Dunkin', Panda Express, Jersey Mikes و بیشتر فقط قدم دور از تخت خود را. به وضوح ساکنان زنده از زندگی در پردیس, اما آنچه در مورد مسافران? خوش شانس برای شما, Montclair دانش آموزان فراهم می کند با تن از پارکینگ در مجاورت خود را بسیار خود ایستگاه قطار راست در محوطه دانشگاه. و اگر گرسنگی شروع می شود پس از مصرف بیش از یک روز طولانی از کلاس ها شما می توانید توسط این دانشگاه را بسیار خود را 50 الهام Red Hawk کسی که شام میخورد. علاوه بر مواد غذایی که در آستان شما اتاق خود را به gawk-شایسته. ارتفاع سالن محل اقامت است برای مردن. بیش از دو نفر در هر اتاق و یک حمام خصوصی? لطفا و با تشکر از شما. هشت باقی مانده سالن ادامه ساختمان به لیستی از مزایا و امکانات رفاهی. مانند فرانک سیناترا سالن ارائه یک جامعه آشپزخانه برای همه شما مشتاق گوردون Ramseys.

MSU برای تلفن های موبایل مانند یک رویا اما چگونه و از کجا شما می توانید فرم خود را اواخر شب مطالعه جوخه ؟ "صادقانه دانشجوی سال اول جهت است که در آن در" دوم مارک پریرا گفت. "آنها یک فعالیت شب که در آن شما می توانید دوستان را در همان عمده. دیگر دیدار یونانیان و چنین به دلیل پیوند واقعا نشان می دهد که آنها برای شما وجود دارد." آیا این به این معنی یونانی زندگی یا هیچ زندگی در دانشگاه ؟ نه جهنم! MSU بسته برنامه روزانه خود را با فعالیت های سرگرم کننده آماده برای سرگرم کردن سمج ترین homebody (یا خوابگاه بدن؟). لیست در می رود برای همیشه لطفا برای پس در اینجا یک نمونه سریع بعد در MSU. شروع با برخی از یوگا صبح در چهار; سپس در راه خود را به کلاس پاسخ برخی از Harry Styles با مضمون چیزهای بی اهمیت. هنوز راضی نشده ؟ بعد از کلاس احساس رایگان برای چک کردن در پردیس گسترده ای کارائوکه و یا زندگی به اندازه توپ همستر نژاد فقط مراحل را از خوابگاه خود را. اگر شما جرات به زندگی خود را جرد رویاهای توجه با احتیاط: MSU یکی از تپه پردیس.

6. نقطه بالا دانشگاه

giphy.com

در نقطه بالا در دانشگاه به شما نمی خواهد که به تغییر از لباس خواب خود را برای پیدا کردن چیزهایی به انجام است. کجا HPU دانش آموزان می خواهم به قطع? "آیا تحصیل در لابی زنان پیچیده و یا گرفتن یک قهوه از Slane دانشجویی مرکز قهوه وجود دارد این است که همیشه جایی برای آویزان کردن به انجام مشق شب و یا چت با دوستان" دانشجوی سال دوم نیکول کلارک گفت. "هنگامی که شما در کلاس HPU به ارمغان می آورد حرفه ای از زمینه های مختلف مانند ققنوس خواندن سری یا چیزی سرگرم کننده مانند یک کمدین!" با دانش آموزان همیشه و در مورد HPU برخی از ستمکاران کالج سنت. "بزرگترین پردیس رویداد دربی روز" ارشد سیدنی شیا وایات گفت. "ما funhouses و یک دسته از مواد غذایی کامیون در محوطه دانشگاه. مدرسه مورد علاقه ذرت کامیون که آشپز تازه ذرت در چوب بلال... خط همیشه فوق العاده و آنها همیشه در نهایت فروش است. ما سرگرم کننده ناهار خوری حوادث مانند که چندین بار در سال و آن هم کاملا رایگان و یا ما می توانید با پرداخت ما برنامه غذایی." این همه بحث در مورد غذا واقعا کار می کند تا اشتها به طوری که در آن شما می توانید غذا خوردن در دانشگاه ؟ اگر شما می خواهید چیزی ساده و آسان را متوقف پردیس کافه تریا-سبک سالن ناهار خوری بهتر شناخته شده به عنوان کافه. و یا اتمام دانشگاه R. G. Wanek مرکز و دانشگاه مرکز II, صفحه اصلی, به, بازی, رستوران مجلل استارباکس و سینما. درست است که مناسب سینما با صندلی های خمیده و یک ساندویچ فروشی مواجه نگردند با پاپ کورن و آب نبات و مورد علاقه خود را در نوشیدنی های غیر الکلی. پشت در خوابگاه HPU را پوشش می دهد تمام پایگاه ها و سپس برخی از. بهترین از همه, تخت خود را تمام اندازه کامل تخت با ساخته شده است در ذخیره سازی. در واقع ابتدا که. درست "بهترین از همه" ویژگی است که با داشتن هر دو AC و گرما. صبر کنید. نیز وجود دارد با تعریف رختشویی? HPU بسیاری از قدرت پردازش شما فقط باید آنها را بررسی کنید برای خودتان.

5. تگزاس مسیحی دانشگاه

giphy.com

همه چیز در تگزاس بزرگتر است و خوابگاه در دانشگاه تگزاس مسیحی (TCU) مستثنی هستند. اگر زندگی در دانشگاه را اشغال بخشی از کالج خود را تجربه و سپس شما می دانید که چگونه تنگ و شلوغ استاندارد اتاق خوابگاه می توانید دریافت کنید. شما به سختی می توانید متناسب با خود وسایل و پس از آن نیاز به فشار در هم اتا قی خود را تصادفی futon به نظر می رسد نزدیک به غیر ممکن است. اما upperclassmen خوابگاه در TCU مجموعه نوار بالا. هر اتاق می آید decked با حمام خصوصی, اتاق نشیمن و کامل XL تخت. بیشتر دوقلو XLs اینجا. "TCU را خوابگاه جادار و شیک ساخت آنها را به یک محل عالی برای آویزان کردن در طول روز" تاریخ و Mikayla ویلسون گفت:. "بسیاری از خوابگاه سالن به نوعی از سرگرمی مانند استخر, گذرگاه طاقدار بازی ها, پینگ پنگ میز و سینما. بسیاری از ساکنان را به یک سنت از تماشای یک هفته نشان می دهد مانند کارشناسیدر این مناطق رایج است." TCU می داند که چگونه برای درمان دانش آموزان خود را. در حالی که خوابگاه ممکن است با استعداد درخشان و باور نکردنی و شگفت آور نشان می دهد توقف دیدنی, هرگز, همان, کاملا منحصر به فرد به طور کامل نیست و همیشه قبل از انجام شده است اما شما نمی توانید اقامت در آن وجود دارد برای همیشه لطفا برای.

خوش شانس برای شما, TCU تلاش برای ایجاد یک دانشگاه گسترده جامعه. یکی از سنت سالانه خود را به نام مشترک, جدول شامل صدها نفر از دانش آموزان ناهار خوری خانواده-سبک در این جدول در چهار. ارشد هایلی Hesseltine گفت: "عوام است که یک مکان فوق العاده برای بسیاری از دلایل. نه تنها شما می توانید نشستن بر روی یک پتو برای یک پیک نیک و یا مطالعه تاریخ, اما وجود دارد بسیاری از حوادث میزبان در اینجا! از کنسرت, خانه های فنری کامیون های مواد غذایی و سالانه ما روشنایی درخت کریسمس وجود دارد این است که همیشه چیزی برای انجام در عوام." TCU را پردیس زیبا و شبیه به چیزی مستقیم از پردیس بروشور (و یا صدا از موسیقی): تازه برش چمن بزرگ چشمه در ورودی و رنگارنگ لاله برای روشن کردن چشم انداز. یک فرصت مناسب برای reenact یکی از جولی اندروز " یاد آهنگ.

4. دانشگاه کالیفرنیا در دیویس

giphy.com

دانشگاه کالیفرنیا در دیویس (UCD) مجسم مری پاپینز' نگاهی بر زندگی: کاری خسته کننده و ادویه آن را. به طور منظم degular اتوبوس شاتل را به پرواز در اکثر دانشگاه ها اما نه در اینجا. در UCD, دانش آموزان سوار در سبک در firetruck قرمز دو طبقه اتوبوس مانند کسانی که كلاسيك آنهایی که شما در فیلم می بینید زوم در اطراف لندن. پس UCD رایگان ارائه می دهد busing اما که در آن شما می توانید بروید ؟ یک بخش ضروری از زندگی UCD زندگی شامل بازدید از مرکز شهر دیویس. "هنگامی که شما راه رفتن در گذشته و مرگ ستاره (علوم اجتماعی ساختمان است که به نظر می رسد در سبک شبیه به واقعی ستاره مرگ در جنگ ستارگان) شما در حال حاضر در منطقه مرکز شهر که در آن شما می توانید از طریق بسیاری از مغازه های مواد غذایی ما نوار کارائوکی به نام Lazi گاو و سینما گوشه سمت راست پایین به اویختن با دوستان" تاریخ و جفری Ugochukwu گفت. اما سرگرم کننده متوقف نمی وجود دارد.

یک بار در سال از کل جامعه دیویس می آید با هم در روز پیک نیک و به اشتراک گذاری در موسیقی زنده نبرد راهپیمایی گروههای سحر و جادو را نشان می دهد و این رژه با قاتل شناور. "مورد علاقه من رویداد در دیویس است که قطعا پیک نیک روز" دانشجوی سال دوم وینونا Lo گفت. "من عاشق دیدن هر کس آمد به شهر ما و لذت بردن از گوش دادن به موسیقی زنده, تماشای مختلف هیجان انگیز را نشان می دهد و خوردن مواد غذایی شگفت انگیز با هم." بازگشت به خانه و یا Pajamarino به عنوان محلی آن را شامل کلاسیک خود را باند و پپ رالی احساس می کنید اما آیا ما به ذکر است که شما راه رفتن در وسط خیابان اصلی پوشیدن لباس خواب خود را ؟ و پس از یک روز طولانی, شما می توانید خود را به پایان روز آرامش بخش در سبک مجموعه خوابگاه یا خصوصی, در بیرون, حیاط واقع در سمت راست در خارج از res-هال (مناسب است؟). اگر که خود را در فنجان چای شما همیشه می تواند خود را صرف شب بولینگ در خصوصی خود را به کوچه بولینگ پس از برخورد یک کامیون مواد غذایی.

3. دانشگاه بین المللی چابهار

giphy,com

دانشگاه بین المللی چابهار (FGCU) نه تنها درمان دانش آموزان خود را به خوبی و مسکن آنها از بین بردن آنها. بدون شوخی: FGCU نیست زندگی سنتی; FGCU است و تمام رفت و آمد مکرر. درختان نخل? بررسی کنید. ساحل خصوصی با قایق دسترسی داشته باشید ؟ بررسی کنید. خصوصی شنا در استخر ؟ بررسی کنید. خصوصی حمام و یک سینما ؟ لعنت. و اگر رفت و آمد مکرر مانند قدرت پردازش شروع به کسل کننده در هیجان? والیبال ساحلی, مسابقات, یا, آب, ورزشی, ترفند مسابقات همیشه به بالا و در حال اجرا به صورت روزانه خود لذت بردن. و خوابگاه? فقط بهترین ها را برای خلیج فلوریدا دانش آموزان است. هر آپارتمان-سوئیت می آید مجهز به خصوصی خود را حمام و آشپزخانه. نه یک "آشپزخانه" وضعیت یک آشپزخانه کامل با چهار شعله اجاق گاز و اندازه یخچال. اما اگر شما احساس نمی مانند غذا خوردن در شما می توانید ریخت و پاش در برخی از قاتل takeout از Chick-fil-A یا برهما بیان. بهتر است مراجعه BYOB که در آن شما می توانید ترکیب و مطابقت با مواد مورد علاقه خود را برای ساخت همبرگر خود را تاکو کاسه یا فرعی. همانطور که برای فعالیت های, چگونه یوگا در ساحل صدا ؟ یا آب لوله و دست و پا زدن های شبانه روزی خود را خصوصی ،

و اگر ساحل زندگی قرار می دهد ناخواسته شن و ماسه در بین گونه خود را FGCU خانه را به بیش از 33 باشگاه اعم از ماهیگیری به دانش آموز داد. "بسیاری از این باشگاه های طراحی شده را با توجه به دانش آموز منافع" تاریخ و سارا بیکر گفت. "باشگاه ساخته شده است که تجربه در پردیس به یاد ماندنی خواهد بود کثیف پرندگان. در این باشگاه ما به عنوان یک گروه به رویدادهای ورزشی و نشستن در خود ما بخش و ریشه برای تیم ما است. ما پیراهن و دسترسی به رویدادهای ورزشی و دریافت رایگان زمان نیز هست." و برای بیشتر شدید هیجان متقاضیان FGCU میزبان گاه به گاه مسابقات پینت بال و طناب البته چالش در خارج از دانشگاه (حمل و نقل حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه دوره). فلوریدا, شما ساخته شده است دریافت سرگرم کننده ساخته شده در هر فرصت اما شما واقعا outdid خود را با این یکی. تجلیل FGCU.

2. دانشگاه رایس

giphy.com

زمان برای زندگی کردن خود هری پاتر رویاهای در دانشگاه رایس (RU). برنج شرح زیر است منحصر به فرد سیستم مسکن به نام آکسفورد/کمبریج سبک مسکونی کالج ها. اساسا در طول سال اول خود را شما به طور تصادفی طبقه بندی شده اند به یکی از 11 دانشکده ها مانند Wiess یا Lovett (متاسفانه هیچ مرتب سازی کلاه درگیر). هر یک از خانه های خود اتاق مشترک چهار منطقه خوابگاه ها و سالن های غذاخوری. آنها حتی خود را دارند کالج تاج. فانتزی. که در آن شما خواهد خوابگاه بستگی دارد که در آن دانشگاه وجود ندارد مرتب سازی کلاه به صورت تصادفی انواع شما به. هنگامی که طبقه بندی شده اند شما برای همیشه لطفا برای نشان دادن بخشی از درونی جامعه دانشگاهی از دانشجویان و استادان. در حال حاضر شما نمی توانید به رفتن به دانشگاه بدون شرکت در دیوانه خود سنت.

در RU دانش آموزان اختصاص یک هفته تمام به شوخی و رقابت بين مسکونی کالج به نام "ویلی هفته است." بالا از این هفته به طور معمول آغاز می شود با بالون آب دعوا به دنبال رایگان کیک و شوخی و یا بهتر شناخته شده در محوطه دانشگاه به عنوان "جک." و پس از شش روز از فساد و سرگرم کننده, دانش آموزان پایان ویلی هفته با یک سنت فقط به عنوان قدیمی به عنوان دانشگاه خود را به نام آبجو دوچرخه. اساسا دانش آموزان شرکت در یک مسابقه دوچرخه سواری بین هر یک از مسکونی ، . . آه و وجود آبجو. زندگی روزمره در برنج تشابه همان kickass, انرژی, احساس خود را از طریق دمدمی سنت. دیدن بداهتا بازی فوتبال یا busker در چهار. سرد است. جامعه. ناب کالج زندگی می کنند. پس این پاسخ: RU آماده است ؟

1. موسسه تکنولوژی ماساچوست

giphy.com

برای کرم د لا کرم از دانشگاه تجارب به موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT). سرگرم کننده اجرا می شود شایع در سراسر این دانشگاه کمبریج با گاه به گاه عبور-پردیس آب دعوا lightsaber دوئل و سالانه رمز و راز شکار. احساس گرسنه ؟ چنگ زدن به یک نیش سریع به غذا خوردن در یکی از سه اصلی سالن های غذاخوری در محوطه دانشگاه و همچنین هزاران نفر از eateries واقع در کمبریج. شما می توانید یک اتوبوس شاتل به معامله گر جو کل غذاهای Costco و اگر هدف خود را ساخت وعده های غذایی مناسب فانتزی خود را.

و به عنوان یک مدرسه با دمدمی دانش آموزان وجود دارد به همان اندازه عجیب سنت. "دلتا V نسخه ی نمایشی بعد یکی از جالبترین ویترین از سال" ارشد Ashley Ann توماس گفت. "حدود 20 دانشجو-led شروع تا تیم خود را در حال حاضر سرد نوآوری! آن را الهام بخش و بسیار سرگرم کننده است." شما نمی توانید بحث در مورد MIT سنت بدون ذکر برنج موش. دانش آموزان در سال دوم دریافت یک کلاس حلقه بدنام لقب "برنج موش" به دلیل حکاکی نماد معشوق طلسم تیم بیش از حد شبیه به یک موش. هر سنت می ایستد به عنوان یک منحصر به فرد گنج در MIT اما پردیس crowing جواهر می درخشد در خوابگاه خود را.

هر سالن خانه های غیر عادی پرنیان منعکس شده در دانش آموزان است که زندگی می کنند وجود دارد. سیمونز سالن بهتر شناخته شده به عنوان اسفنج ویژه می دهد دانش آموزان به فرصت برای ایجاد خلاقیت خود یک شیوه زندگی است. این مناسب-دوبله سالن از افسانه (نه به صدا چشمگیر, اما این ساختمان یک چشم برای دیدن) دانش آموزان می دهد توانایی سفارشی کردن اتاق خواب خود را با مونتاژ شکل و اندازه خود را با متحرک سازی بلوک است که به عنوان دو فریم های تخت خواب. داخل Dr. Seuss منحنی سالن doodling مورد علاقه خود را شخصیت های انیمیشن در دیوار تشویق است و گر چه هنر خود را تعیین و صنعت اتاق است. یا اگر خیال پرستی piques خود را علاقه داشتن به یک سفر به یکی از دو تراس پشت بام. نیز وجود دارد یک گودال توپ در. که قطعا ضربه موش و سوسک. شما برنده MIT.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب