سقوط قیمت نفت همچنان ادامه دارد, کشیدن سهام ایالات متحده کاهش

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGAنیویورک (AP) — قیمت نفت ادامه دارد, سقوط, تحمیل آسیب های بیشتر در با

توسط ATSHNEWS در 3 اردیبهشت 1399

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGA

نیویورک (AP) — قیمت نفت ادامه دارد, سقوط, تحمیل آسیب های بیشتر در بازارهای سهام در سراسر جهان به عنوان خاموش شدن ناگهانی مربوط به کروناویروس همه گیر آوردن اقتصاد را متوقف کند. S&P 500 بسته 3% شنبه دوم آن از دست دادن مستقیم. بازار در سراسر اروپا و آسیا تا به حال شبیه قطره. قیمت نفت هم پاشیده دوباره به عنوان تقاضا برای انرژی جدوگاه به عنوان هواپیما باقی می ماند پارک ماشین گاراژ و کارخانه ها تعطیل. در ضمن مخازن ذخیره سازی برای همه بیش از حد نفت خام در حال پر شدن نزدیک به محدودیت های خود را. سود اوراق قرضه کاهش یافت و به معنی مایل به سرمایه گذاران پرداخت می شود حتی کمتر به ایمنی از داشتن اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

نفت را به هرج و مرج سقوط عمیق تر و سهام در سراسر جهان کاهش یافته و در روز سه شنبه به عنوان قتل عام اقتصادی ناشی از کوروناویروس همه گیر تبدیل بازارهای وارونه است.

قیمت نفت کاهش یافت زیرا تعداد بسیار کمی از مردم در حال پرواز یا رانندگی و کارخانه ها بسته اند در میان گسترده stay-at-home سفارشات. تقاضای جهانی تنظیم شده است به رها کردن این ماه به سطح گذشته دیده می شود در اواسط 1990s. در همان زمان تولید نفت نمی تواند آهسته تولید خود را به اندازه کافی سریع و اضافی نفت خام به ذخیره سازی ارسال تانک به محدودیت های خود را.

در ایالات متحده هزینه برای هر بشکه نفت برای تحویل در ماه ژوئن سقوط 43 درصد به $11.57. که بخشی از بازار است که ایالات متحده معامله گران نفت متمرکز و تجارت بیشتر به طور فعال. نفت برای تحویل در ماه آینده است که زمانی که مخازن ذخیره سازی می تواند هزینه یک بشکه بود در $10.01. یک روز پیش از آن کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار معنی معامله گران پرداخت می شود دیگران را به نفت دست خود را به خلاص شدن از شر سردرد پیدا کردن جایی برای ذخیره آن.

تحلیلگران معتقدند قیمت نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن و بعد از آن به عنوان نزدیک به "درست" قیمت نفت خام همراه با قیمت بین المللی روغن. آنها را رها زیر صفر, در بخشی به دلیل مسائل مربوط به ذخیره سازی نیست که فوری برای آنها. اما آنها نیز تضعیف سهشنبه در همان نگرانی جهانی اقتصاد ناتوان توسط ویروس شیوع نیازی به رایت به عنوان مقدار سوخت.

قیمت نفت خام برنت های استاندارد بین المللی برای تحویل در ماه ژوئن از دست داده 26.6 ٪ به $18.74 در هر بشکه رسید.

"من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی زمان حتی قبل از ماه ژوئن قرارداد برای حل این ظرفیت ذخیره سازی موضوع, بنابراین شما می بینید ژوئن قرارداد آینده به شدت پایین" به گفته دیوید شادی, رئیس استراتژیست بازار در Ameriprise Financial. "من نمی دانم اگر که همچنان ادامه دارد به جولای و فراتر از آن اما حداقل ما در حال رفتن مواجه می شود و حتی در آن زمان با دراماتیک عدم تطابق بین عرضه و تقاضا است."

فرو ریختن بازار نفت کمک کشیدن سهام به دوم خود را مستقیما بعد از ضرر و زیان و S&P 500 به پایین بود 2.9% به عنوان 2:49 p. m. به وقت شرق زیر شبیه قطره در سراسر اروپا و آسیا است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 606 امتیاز یا 2.6% به 23,047 و نزدک بود پایین 3.2 درصد تلفات گسترده بود و همه در 11 بخش است که شاخص S&P 500 شد پایین.

در یکی دیگر از نشانه ای از نگرانی در شستن بیش از بازارهای اوراق قرضه افزایش یافت و بیشتر. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته و به 0.57% از 0.62% در اواخر روز دوشنبه به معنی مایل به سرمایه گذاران پرداخت می شود حتی کمتر به ایمنی از داشتن یک دولت ایالات متحده اوراق قرضه. در شروع سال قبل از اقتصاد در سراسر جهان رفت و در lockdown برای کند کردن روند گسترش این ویروس, سرمایه گذاران پرداخت می شود حدود 1.90% به 10 سال خزانه.

حتی با تمام این هرج و مرج در بازارهای نفت, برخی از نشانه هایی از فعالیت های اقتصادی در افق مجبور شد از طریق جاهای دیگر. سنا رهبر حزب دموکرات گفت: مذاکره کنندگان به توافق در عمده عناصر نزدیک به 500 میلیارد دلار پیشنهاد به ارائه وام بیشتر و کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها. گرجستان فرماندار ضمن اینکه اعلام کرد قصد دارد اواخر روز دوشنبه اجازه می دهد تا ورزشگاه, سالن مو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی کردند.

افزایش خوش بینی در میان برخی از سرمایه گذاران که بخش هایی از اقتصاد می تواند بازگشایی به عنوان عفونت سطح کمک کرده اند تجمع سهام به تازگی و S&P 500 است تا بیش از 20 درصد از هدف قرار دادن یک کم در اواخر ماه مارس است. این رالی رو شروع آن پس از فدرال رزرو و کنگره وعده داده شده مقادیر عظیم برای کمک به اقتصاد است.

"به نظر می رسد ما در حال خم شدن عفونت منحنی وجود دارد نشانه هایی از اقتصادی بازگشایی و محرک وجود دارد" گفت: Rob هاورث ارشد استراتژیست سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت. "که همه آنها نشانه خوبی برای بازار که در آن وجود دارد بالقوه سناریو که در آن اقتصاد شروع به بهبود می یابند."

اما این اطلاعات در آینده در اقتصاد در اینجا و در حال حاضر همچنان دلتنگ از جمله یک شنبه گزارش نشان داد که شدیدترین افت برای فروش آمریکا قبلا خانه های اشغال شده پس از سال 2015 است. افراد بدبین می گویند بازار تجمع شده است که بیش از حد و زودرس بازگشایی اقتصاد می تواند منجر به تنها بیشتر flareups از عفونت.

شرکت نیز توصیف ضربه به درآمد آنها در حال گرفتن با توجه به شیوع بسیاری از کشیدن مالی خود پیش بینی برای سال با توجه به عدم اطمینان در مورد چه مدت این رکود خواهد انجامید. Coca-Cola روز سه شنبه گفت که فروش آن بودند در مسیر ضربه زدن به اهداف مالی از طریق فوریه اما این همه را در هنگام اقامت در خانه سفارشات فراگیر شد در ماه مارس ، آن گفت که امیدوار است که بهبود می رسد در نیمه دوم سال است. IBM در اواخر روز شنبه انصراف خود را هدایت برای سال 2020 و گفت: نتایج آن را ارزیابی مجدد در پایان ماه ژوئن.

"هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد این بازار گفت:" Ameriprise Financial شادی "و آن را قابل درک است چرا که دید در درآمد و اقتصاد و حتی بسیار محدود است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن