بالا 10 بهترین راز نگه داشته در اطراف دانشگاه را دانشگاه

دانشگاه نیویورک نهفته در قلب نفوذ و خلاق در مرکز منهتن: روستای گرینویچ. یک زن و شوهر از مترو متوقف می شود را ا

توسط ATSHNEWS در 19 خرداد 1399

دانشگاه نیویورک نهفته در قلب نفوذ و خلاق در مرکز منهتن: روستای گرینویچ. یک زن و شوهر از مترو متوقف می شود را از فشار و شلوغی از میدتاون, NYU را بد بو جو در حال حاضر احساس می کند مانند خود شهر. که گفت: نزدیک به 27,000 دانشجویان مقطع کارشناسی تماس NYU خانهو آن "بزرگتر از زندگی" پرنیان تحت الشعاع بسیاری از نا آشنا با پردیس.

اما هرگز ترس–اتمام این لیست بالا 10 بهترین ایکه حفظ اسرار و اطراف دانشگاه و بازدید از آنها را در طول چهار سال در این روستا است.

1. استراحت در پارک میدان واشنگتن

Washington Square Park Gif
giphy.com

پارک میدان واشنگتن: غیر رسمی چهار از دانشگاه نیویورک. یک روز می رود توسط دانش آموزان بدون فرز در مورد خواندن یک کتاب در چمن داشتن یک پیک نیک کوچک بر روی نیمکت و یا فقط لذت بردن از نمایش. پارک پر سرعت با دانش آموزان و گردشگران به طور یکسان در روزهای آفتابی. "من می خواهم برای رفتن در صبح زود در طول فصل بهار و یا اوایل پاییز به دلیل آن است که هنوز هم و شلوغ نیست" گفت: سیدنی لوپز, افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "همه شما از شنیدن پرندگان غوغایچشمه در حال اجرا چند ماشین شاخ در اینجا وجود دارد و آن است تا صلح آمیز قبل از اینکه با عجله از شهر نیویورک شروع به ضربه." گودال توقف در پارک میدان واشنگتن در رفت و آمد صبح به کلاس و یک لحظه به جرعه قهوه خود را در صلح و آرامش قبل از شهر را از خواب بیدار.

2. کشف سوهو/NoHo

SoHo Gif
giphy.com

NYU اصلی دانشگاه نهفته است درست در بالای سوهو و NoHo به نام موجود در جنوب و شمال هوستون خیابان بود. بسیاری از هنرمندان و, گالری بوتیک و مغازه ها و رستوران ها و منحصر به فرد آپارتمان انبار تماس این مرسوم محله خانه. صرف یک روز خوب آفتابی و یا بعد از ظهر سرگردان سنگ فرش خیابان از پایین منهتن و کاوش در هر گوشه ای از سوهو و NoHo. هر زمان که من خانواده سفر به شهر ما همیشه صرف حداقل یک بعد از ظهر کاوش های محله ای و کشف جدید گوهر پنهان در هر زمان.

3. گرفتن یک درمان در Schmackary کوکی

Cookie Gif
giphy.com

چه راهی بهتر برای برآورده دندان شیرین خود را از a cookie?, Schmackary شیرینی و کافی شاپ در خدمت برخی از نوآورانه ترین (و خوشمزه!) کوکی ها در منهتن همه پخته شده از ابتدا توسط "کوکی پادشاه نیویورک" زکریا "Schmackary" Schmahl. محل اصلی خود ساکن در 45هفتم خیابان و 9th Avenue اما جدیدترین نانوایی فقط باز کوپر در مربع سمت راست در اطراف گوشه از NYU اصلی hub. "من نمی توانم توصیه Schmackary را کوکی ها به اندازه کافی" گفت: سام Grobmeier افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "هر کسی که مرا می شناسد می داند که من وسواس با Schmackary را "Funfetti" کوکی." سعی کنید خود را "کلاسیک" شکلات تراشه محبوب "Funfetti" و یا یکی از آنها اصل "مرغ مگس خوار," "بزرگ راه سفید" و "کوکی کره سعادت است." با بسیاری از شیرین انتخاب خود را در نظر بگیرید بعد از ظهر ولع مصرف قند راضی است.

4. مطالعه در کیمل مرکز برای زندگی دانشجویی

Kimmel View
flickr.com

مسلما یکی از متنوع ترین مکان در محوطه دانشگاه کیمل مرکز برای دانشگاه زندگی در خانه های همه NYU پردیس فعالیت: مرکز دانشجویی زندگی اکثر باشگاه ها و سازمان های تجاوز+ مرکز Peet قهوه و یکی از محبوب ترین سالن های غذاخوری در دانشگاه کیمل بازار. علاوه بر این مقدار زیادی از آرام سالن پر ده طبقه ساختمان با 9th طبقه سالن مطالعه شاید محبوب ترین. "مکان های مورد علاقه من در دانشگاه است و قطعا کیمل" گفت: Maddy Stillman افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "من می خواهم به گرفتن برخی از مواد غذایی و رفتن نشستن در یکی از این بالاتر کف سالن و انجام مشق شب... این نمایش زیبا است و آن را یک منطقه خوب از صلح در نیویورک هرج و مرج است." یک شوخی در حال اجرا در اطراف محوطه دانشگاه می گوید که شما در نظر گرفته NYU دانشجو تا زمانی که شما Instagram مشاهده از کیمل–که حتی من گناه. این چشم انداز از پارک و شهر افق همیشه خود را در جلسه مطالعه کمی قابل تحمل تر.

5. نگاهی به یک استراحت در Rosecrans

Coffee Break Gif
giphy.com

نیویورک متعدد بزرگ نام جاذبه های قرعه کشی در آن گردشگران: ساختمان امپایر استیت, میدان تایمز و پارک مرکزی, به نام چند. با این حال نیویورک بهترین ایکه حفظ اسرار اقامت کمی جنوب توریستی Midtown انتظار را برای شما به اکتشاف. "واقعا نزدیک به پردیس است یک کمی شایان ستایش فروشگاه گل همراه با یک کافه به نام "Rosecrans" گفت: Meital Ziegel افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "من اغلب به آنجا با دوستان و یا در طول هفته به انجام کار می کنند. بی گل, دکور و به طور کلی محیط زیست باعث می شود من فورا خوشحال است." این سوراخ در دیوار موسسات وجود داشته باشد همه در اطراف دانشگاه فقط در حال انتظار برای ورود خود را.

6. شکار برای پرچم بنفش

NYU Flag Gif
giphy.com

بر خلاف یک کالج های سنتی را حصار کشیدند در دانشگاه NYU با افتخار اشاره به این شهرستان به عنوان دانشگاه خود را. دانش آموزان آسیاب مورد از کلاس به کلاس به عنوان بومی نیویورکی گذشتن از شهر در کنار آنها. اگر اکثریت NYU ساختمان های فراگیر منطقه ای بین واشنگتن مربع پارک و میدان اتحاد یک زن و شوهر فوق العاده پراکنده منهتن به عنوان به خوبی. "NYU این پردیس را پوشش می دهد بسیاری از نیویورک و واقعا سرگرم کننده پیدا کردن یک NYU ساختمان در حالی که در خارج از خانه گفت:" امیلی گریس Escobar افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "من واقعا دوست دارم به سرگردان بنابراین من صرف وقت آزاد من کاوش در این شهر است. آن را مانند یک شکار گنج در تلاش برای پیدا کردن کسانی که پرچم بنفش." هر NYU ساختمان ورزشی زیادی پرچم بنفش با مدرسه را امضا لوگو یک مشعل. غیر ممکن است به از دست ندهید همین پرچم ها به شما یادآوری می کنند که هر چقدر شما سرگردان به دور از "مرکز" از دانشگاه شما هرگز بیش از حد دور از خانه.

7. راه رفتن در امتداد خط بالا

High Line
wallpaperflare.com

شهر نیویورک شبیه یک موزه–با هر یک از ساختمان ها و آسمان خراش یک کار هنری است. در این شهرستان به طور مداوم تغییر می یابد و راه های جدید برای بهبود خود را برای بهبود ساکنان آن است. برای مثال بالا خط تاریخی-حمل و نقل-قطار-آهنگ-تبدیل-عمومی-پارک کشش در امتداد چلسی و منچستر متری محله در امتداد پایین سمت غرب منهتن. این بالا آهنگ دارای چندین ورودی در طول راه با نزدیک به NYU در چلسی فقط یک پیاده روی 10 دقیقه ای از محوطه دانشگاه. ایده آل برای یک بعد از ظهر آفتابی تفرج بالا خط دارای محلی هنرمندان نمایش در نزدیکی فروشندگان کامیون های مواد غذایی و زیبا سبز. "من دوست دارم برای رفتن وجود دارد و پیاده روی نوار با دوستان من گفت:" لوپز. "نمایش شگفت انگیز برای تصاویر در Instagram و وجود دارد بسیاری از نقاط فقط به نشستن و استراحت و لذت بردن از فضا است." بهترین از همه–این برنامه رایگان! گرفتن چند نفر از دوستان و صرف بعد از ظهر خود را به قدم زدن از طریق 1.5 مایل پارک و لذت بردن از نمایش.

8. انتخاب کنید تا صبحانه در Tompkins Sq. شیرینی

Bagel Gif
giphy.com

نیویورک در مقابل نیوجرسی: کدام دولت بهترین شیرینی? به عنوان این سن دشمنی با شدت گرفتن در حداقل NYU دانش آموزان می دانید که در آن برای پیدا کردن بهترین آنهایی که–راست در اطراف گوشه ای از محوطه دانشگاه. چند صبحانه های مورد علاقه مکان در میان دانش آموزان شامل, لوبیا, کلاسیک مورد علاقه برای قهوه و بروکلین بیگل و قهوه شرکت نزدیک به دانشگاه و خوشمزه). "من دوست دارم برای رفتن به پیاده روی پایین 2nd خیابان و بهترین نان شیرینی حلقوی در Tompkins Sq. شیرینی" Stillman گفت. "من پس از نشستن در Tompkins مربع پارک و خوردن آن قبل از کلاس... واقعا زیبا منطقه است." شما نمی توانید بیش از حد در نیویورک بدون پیدا کردن یک نان شیرینی حلقوی محل; NYU دانش آموزان به اتفاق چند بسیاری فقط در اطراف گوشه ای از کلاس.

9. جلو و همه Nighter در Bobst

Library Gif
giphy.com

NYU در دانشگاه کتابخانه تحت تاثیر قرار هر کسی که مراحل آن از طریق درب های گردان. قابل توجه ساختمان 12 طبقه دارای بیش از چهار میلیون جلد 235,000 سریال عناوین و بیش از 40 ، 000 فوت خطی archives–همه برای دانشجویان و استادان استفاده کنید. به علاوه آن را باز 24/7! مکان های مورد علاقه من به مطالعه هستند ریدینگ شمالی اتاق واقع در طبقه 4, 6, 8 و 10. نه تنها شما می توانید انتخاب کنید از تعداد زیادی راحت صندلی به حل و فصل به اما این مطالعه فضا نیز زیبا کف به سقف پنجره ها با نمایش پانوراما از میدان واشنگتن پارک. را می شکند و از مشق شب به مردم-سازمان دیده بان در طول روز و یا تماشای خورشید پایین رفتن شما به عنوان مطالعه را به شب.

10. سرگردان در اطراف روستا

Village GIF
giphy.com

روستای گرینویچ ارائه می دهد بسیار با ارزش کاوش. هر کمی کنار خیابان یک گوهر پنهان: شایان ستایش, کافی شاپ, احاطه شده توسط گل مینیاتوری کتابخانه پر از کتاب صرفه جویی پنهان کردن مورد علاقه خود را در قطعه بیانیه–همه در انتظار ورود خود را. هر NYU دانشجو آغاز شده و در جایی once upon a time, آنها نمی دانند که اولین چیزی که در مورد شهر نیویورک است. از طریق آزمون و خطا مقدار زیادی از راه رفتنآنها در نهایت خود را پیدا سنگهای پنهان در اطراف پردیس–و شما می توانید بیش از حد. جهش و کاوش. کسی چه می داند ؟ مخفی گاه خود را می تواند انتظار فقط در اطراف گوشه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب