آمریکا: روسیه در پشت گسترش ویروس دروغ

توسط اریک تاکر و DARIA LITVINOVAواشنگتن (AP) — مقامات ایالات متحده می گویند افسران اطلاعاتی روسیه در حال گسترش

توسط ATSHNEWS در 8 مرداد 1399

توسط اریک تاکر و DARIA LITVINOVA

واشنگتن (AP) — مقامات ایالات متحده می گویند افسران اطلاعاتی روسیه در حال گسترش دروغ در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از طریق زبان انگلیسی در وب سایت تلاش برای بهره برداری از یک بحران است که امریکا در تلاش برای مهار قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

دو روس ها که برگزار می شود نقش های ارشد در مسکو نظامی سرویس های اطلاعاتی شناخته شده به عنوان GRU شناسایی شده اند به عنوان مسئول یک دروغ به معنای تلاش برای رسیدن به آمریکا و غرب مخاطبان با توجه به ایالات متحده آمریکا مقامات دولتی. آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود روز سه شنبه.

مقامات روسیه روز یکشنبه اتهامات را رد کرد به عنوان "تئوری های توطئه" و "مداوم ترس." یکی از سایت های خاص ایالات متحده ارسال شده پاسخ افشاگری به عنوان "مطلقا نادرست" آمریکا اظهارات بود که مربوط به ارتش روسیه سرویس های اطلاعاتی و یا درگیر شد در تبلیغات.

این اطلاعات قبلا طبقه بندی شده است اما مقامات ایالات متحده گفته کاهش داد به طوری که آنها می تواند آزادانه تر بحث در مورد آن. مقامات گفتند آنها انجام می دهند بنابراین در حال حاضر زنگ خطر را به صدا در مورد وب سایت های خاص و به افشای آنچه که آنها می گویند روشن است لینک بین سایت ها و اطلاعاتی روسیه.

بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئیه یکی از مقامات گفت: این وب سایت منتشر شده حدود 150 مقاله در مورد بیماری همه گیر پاسخ از جمله پوشش با هدف یا در propping تا روسیه و یا بدنام کردن آمریکا

در میان این عناوین که جلب توجه مقامات ایالات متحده شد "روسیه ضد COVID-19 کمک به آمریکا پیشرفت های صورت برای تنش زدایی" که پیشنهاد کرد که روسیه داده بود فوری و قابل توجهی در کمک به آمریکا برای مبارزه با این بیماری همه گیر و "پکن معتقد است COVID-19 یک سلاح بیولوژیکی" است که تقویت اظهارات توسط چینی ها.

گسترش دروغ از جمله روسیه است و یک نگرانی فوری به عنوان نوامبر رای دادن. مقامات ایالات متحده می خواهید برای جلوگیری از تکرار 2016 مسابقه زمانی که یک ترول مزرعه راه اندازی پنهانی کمپین رسانه های اجتماعی به تقسیم آمریکایی افکار عمومی و به نفع آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از دموکرات هیلاری کلینتون ،

دولت ایالات متحده رئیس ضد جاسوسی اجرایی هشدار داد در نادر بیانیه عمومی جمعه در مورد روسیه ادامه داد: استفاده از اینترنت عضو شورای نظارت مدت برای پیشبرد اهداف خود است.

همه گیر و روابط و تظاهرات در سراسر ایالات متحده ارائه داده اند حاصلخیز خاک برای اطلاعات غلط یا outfight دروغ. مغلوب ساختن پیشی جستن خود آمده و تحت بررسی برای به اشتراک گذاری اطلاعات غلط در مورد رد دارو برای درمان coronavirus در فیلم هایی که گرفته شد توسط Twitter و Facebook.

مقامات می گویند نیست که آیا تلاش این وب سایت های خاص که به طور مستقیم مربوط به انتخابات ماه نوامبر هر چند برخی از این پوشش به نظر می رسد برای لکه دار کردن تهمت دموکراتیک چلنجر جو بایدن و به نام به خاطر تلاش های روسیه در سال 2016 به تشدید روابط نژادی در آمریکا و گسترش فساد در برابر آمریکا چهره های سیاسی.

مقامات آمریکایی هشدار داده اند قبل از اینکه در مورد گسترش دروغ به این بیماری همه گیر. اما در روز سه شنبه آنها رفت و بیشتر با singling کردن اطلاعات خاص سازمان است که در روسیه به ثبت نام InfoRos. این عمل یک سری از وب سایت ها — InfoRos.ru, Infobrics.org و OneWorld.مطبوعات — که باید قوی تر همه گیر برای ترویج ضد اهداف غربی و به گسترش دروغ.

مقامات می گویند این سایت ترویج روایت خود را در یک راه پیچیده است که آنها شبیه به پول شویی که در آن داستان به خوبی در زبان انگلیسی نوشته شده و اغلب با pro-روسی — ضریب اطمینان هستند حدودا از طریق دیگر منابع خبری به پنهان کردن خود را در مبدا و افزایش مشروعیت از اطلاعات است.

این سایت همچنین تقویت داستان که سرچشمه در جای دیگر مقامات دولتی گفت.

یک ایمیل به InfoRos بود فورا بازگشت و سه شنبه. OneWorld را رد کرد و این اتهامات را به عنوان "مطلقا نادرست" در بیانیه ای که روز شنبه.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به نام اتهامات "برخی از نوع مداوم ترس." او گفت: مطبوعات روسیه شد و در ادامه به پوشش coronavirus و آن وجود "ندارد و نیاز به سرزنش هدف و کیفیت کار رسانه ها است."

تیتر روز شنبه در InfoRos.ru در مورد ناآرامی roiling شهرهای آمریکا به عنوان خوانده شده "هرج و مرج در آبی شهرستانها" همراه با یک داستان است که تاسف چگونه نیویورکی که تحت سخت-در-جنایت رویکرد شهرداران سابق رودی جولیانی و مایکل بلومبرگ "و صفر street smarts" در حال حاضر باید "انطباق با زندگی در بالای جرم و جنایت در مناطق شهری."

داستان دیگری انجام تیتر "اوکراین دام برای بایدن" و ادعا کرد که "Ukrainegate" — اشاره به داستان های اطراف بایدن پسر شکارچی و سابق خود روابط به اوکراین گاز شرکت — "نگه می دارد اتفاق می افتند با قدرت تجدید."

مقامات ایالات متحده را به شناسایی دو نفر از مردم اعتقاد به این سایت ، مردان, Denis Valeryevich Tyurin و الکساندر Gennadyevich Starunskiy را قبلا برگزار نقش رهبری در InfoRos اما همچنین خدمت در یک GRU واحد متخصص در روانشناسی هوش و حفظ عمیق مخاطبین وجود دارد, مقامات گفت.

InfoRos و جهان, روابط با دولت روسیه را به خود جلب موشکافی در گذشته از دروغ تحلیلگران.

در 2019, اتحادیه اروپا نیروی کار است که مطالعات دروغ مبارزات شناسایی یک جهان به عنوان "علاوه بر جدید به پانتئون مسکو بر اساس دروغ رسانه ها." نیروی کار اشاره کرد که یکی از جهان محتوا اغلب طوطی روسیه در دستور کار دولت در مورد مسائل از جمله جنگ در سوریه ،

یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته توسط یک دوم سازمان غیر دولتی مستقر در بروکسل اتحادیه اروپا DisinfoLab بررسی ارتباط بین InfoRos و یک جهان را به روسیه اطلاعات نظامی. محققان شناسایی ویژگی های سرنخ بستن وب سایت خود را به روسیه و شناسایی برخی از مالی ارتباط بین InfoRos و دولت است.

"InfoRos در حال تحول است در سایه خاکستری منطقه که در آن اطلاعات به طور منظم فعالیت های مخلوط شده با بیشتر بحث اقدامات است که می تواند کاملا احتمالا مربوط به دولت روسیه اطلاعات عملیات" نویسندگان این گزارش به این نتیجه رسیدند.

در آن به زبان انگلیسی Facebook صفحه InfoRos توصیف خود را به عنوان یک "آژانس اطلاعات: جهان از طریق چشم از روسیه است."

___

Litvinova گزارش از مسکو. آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Klepper در پراویدنس, رود آیلند, کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب