به “جادوگر از فاز’: باز دولت در حال حاضر

پرداخت بدون توجه به این که “جادوگر از فاز” در پشت تریبون با دست خود را در جیب خود نشان دادن تصاویر زیبا از “صنعت میشود.”

توجه داشته باشید که وجود دارد هیچ لیست واقعی کسب و کار در هر یک از “صنعت” هیچ جزئیات در “محدودیت” “ارشاد” “ظرفیت محدود” و هیچ تاریخ های خاص اختصاص داده شده برای هر مرحله.

در اینجا آنها عبارتند از: شروع محتاط و هوشیار و طبیعی است. نیست که خاص ؟ چه خواهد شد “محدودیت” و “هدایت” شامل hazmat مناسب و مشتریان مجبور به ترک پس از 10 دقیقه و تنها می توانید به طور مستقیم بدون توقف به گاز و یا فروشگاه مواد غذایی? که در آن او شد micromanaging “فاز” در آخرین سه ماه ؟

فرماندار نادیده گرفته آشکار برای ماه: که آسیب پذیر بودند سالخورده در خانه سالمندان و افراد جوان در عرض بزرگتر غلظت فقر اقتصادی جداسازی مردم از رنگ و شلوغ مسکن.

پنجاه و شش درصد از دولت 5,141 coronavirus مرگ و میر شده است ساکنان در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات که قرار بود نظارت دولت نه فقط در یک بیماری همه گیر.

در عظیم و مثال روشن حقیقت, بیکر به تازگی گفت: “با توجه به خانه های سالمندان ماساچوست متاسفانه تکامل را به یک کانون ملی برای کوروناویروس.”

این تکامل در زیر بینی خود را و خود را در سازمان دیده بان فرماندار.

در حال حاضر ما باید اعتماد به نفس خود را micromanaging ما بازگشایی? به سختی کار می کنم. آه و راه: “کارشناسان” امیدوار است که فن آوری های جدید و همه را به طرزی جادویی به تولید یک واکسن در ماه و نه سال ؟

سارس شیوع اتفاق افتاده در سال 2003 (و دوباره چهار بار از چین) و واکسن هنوز “در حال توسعه” به عنوان اظهار داشت در این که سایت. هفده سال بدون یک واکسن برای دیگری نه چندان مرگبار coronavirus. فرماندار تمام صاحبان کسب و کار کوچک و کارکنان خود را در حال grownups نه کودکان.

آنها می دانند چگونه به محافظت از مشتریان خود را و خود را. لطفا اجازه دهید آنها را اجازه دهید آنها را به عقب بر گردیم به کار در حال حاضر. در حال حاضر.

لئون Descoteaux
لوول

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im