Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کوهن به خدمت از حکم زندان در خانه

توسط مایکل بالساموواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل و دیرین fixer مایکل کوهن من

توسط ATSHNEWS در 30 فروردین 1399

توسط مایکل بالسامو

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل و دیرین fixer مایکل کوهن منتشر خواهد شد از زندان فدرال به خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه حبس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کوهن در حال حاضر قفل شده است تا در FCI Otisville در نیویورک پس از شفاعت گناه به اتهامات متعدد از جمله مالی مبارزات انتخاباتی تقلب و دروغ گفتن به کنگره است. او باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه برای 14 روز قبل از او منتشر شده است. فدرال آمار نشان می دهد 14 زندانیان و هفت کارکنان در زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از او منتشر شده است کوهن در خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه با توجه به وزارت دادگستری رسمی و دیگری فرد آشنا با این موضوع. آنها نمی تواند مورد بحث کوهن انتشار علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

زندان طرفداران و رهبران کنگره شده اند فشار وزارت دادگستری برای هفته ها به انتشار در خطر زندانیان پیش از بالقوه شیوع این استدلال که بهداشت عمومی راهنمایی برای اقامت 6 فوت (1.8 متر) به دور از مردم دیگر تقریبا غیر ممکن است پشت میله های زندان.

دادستان کل ویلیام بر دستور اداره زندانها در اوایل این ماه برای افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع در انتشار واجد شرایط پرخطر زندانیان آغاز و در سه زندان شناسایی به عنوان coronavirus نقاط داغ. Otisville است یکی از این امکانات است.

به عنوان روز پنج 473 زندانیان فدرال و 279 اداره زندانها اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus امکانات در سراسر ایالات متحده هجده زندانی اند و از اواخر ماه مارس است.

بسیاری از زندانیان فدرال شده اند به دنبال خانه حبس به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند در زندان فدرال سیستم اما طرفداران متهم به اداره زندانها از حرکت بیش از حد به آرامی به آزادی زندانیان. اداره زندانها گفت: آن را به حال نقل مکان کرد بیش از 1000 زندانی به خانه حبس از مارس 26 هنگامی که بار اول با صدور بخشنامه به افزایش استفاده از آن در اواخر ماه مارس است. آژانس گفته است که یک "فوق العاده تدارکاتی که انجام شد از طریق marshaling از همه BOP منابع."

وزارت دادگستری گفت: بار گفته بود مقامات ارشد در اداره زندانها زمانی که او برای اولین بار با صدور دستورات خود که آنها باید با وسواس اعمال معیارهای یکسان به همه زندانیان و به هر کسی که درمان خاص.

روز جمعه اداره زندانها گفت: آن را در حال حرکت بود در مورد 111 زندانیان — که بسیاری از آنها به احتمال زیاد به واجد شرایط برای خانه حبس کردند یا — از اردوگاه زندان در Otisville به متوسط زندان امنیتی در تاسیسات به طوری که آنها می تواند شروع یک دوره قرنطینه خواهد بود که لازم است قبل از آنها منتشر می تواند به عنوان سوابق آنها بررسی شده است.

یک قاضی فدرال بود را تکذیب کرد کوهن تلاش برای آزادی به خانه حبس پس از گذراندن 10 سال در زندان و گفت: در یک حکم در اوایل این ماه که آن را "به نظر می رسد فقط یکی دیگر از تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه." اما اداره زندانها می توانید اقدام به حرکت او را به خانه حبس بدون یک نظم قضایی.

کوهن و 53 شروع خدمت حکم او در ماه مه گذشته و قرار بود از زندان آزاد شد در نوامبر 2021.

دیگر مشخصات بالا زندانیان نیز منتشر شده است که تعدادی از coronavirus موارد soars. هفته گذشته یک قاضی دستور داد مایکل Avenatti — وکیل که گل رز به شهرت نمایندگی, ستاره فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن — به طور موقت آزاد از یک زندان فدرال در شهر نیویورک و اقامت در خانه یکی از دوستان در لس آنجلس. Avenatti گفته بود او در معرض خطر ابتلا به کروناویروس چرا که او تا به حال یک جلسه اخیر با ذات الریه و از همبندان در شهری مرکز تادیبی در منهتن برداشته شد و با توجه به علائم شبه آنفولانزا.

سابق ایالت نیویورک در سنای رهبر دین Skelos, 72, که او نیز در خدمت یک جمله در Otisville است همچنین انتظار می رود به زودی منتشر می شود از زندان به خانه حبس پس از آزمایش مثبت برای coronavirus دادستان گفت: یک قاضی روز شنبه.

سی ان ان برای اولین بار گزارش کوهن بود که منتشر شد به خانه بردهاند.

سخنگوی باراک اوباما در منهتن کاهش یافته است به نظر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن