فکر کردن در مورد انتقال مدارس ؟ در اینجا من تجربه

من هرگز فکر نمی کردم که انتقال مدارس به طور کامل تغییر و شکل دادن به شخص من امروز هستم. من همه برای رشد و بلوغ

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

من هرگز فکر نمی کردم که انتقال مدارس به طور کامل تغییر و شکل دادن به شخص من امروز هستم. من همه برای رشد و بلوغ هر سال از طریق آنچه در زندگی من به ارمغان می آورد و یادگیری از چالش هایی که من به صورت. این ترم به طور خاص به من نشان داده است چیزهایی که به من اجازه برای تبدیل شدن به قوی تر ذهنی و جسمی. تصمیم به انتقال دانشکده یکی از بهترین من تا کنون ساخته شده است.

بررسی تجربه من با انتقال دانشکده ها و خطر.

قبل از انتقال...

my transferring experience
facebook.com

قبل از انتقال به دانشگاه فلوریدا (UF) در ماه اوت سال 2019 من با حضور Kennesaw State University (KSU) درست در بالای آتلانتا ، پنج ساعت و دور از خانه برای اولین بار بود که یک تغییر عمده. من تصمیم KSU به دلیل آن را در دولت و به نظر می رسید مانند "عملی" انتخاب. اگر من خدا را شکر برای آنچه که من آموخته است که در طول زمان و در KSU; افسردگی و اضطراب کردم بهترین من. من احساس تنهایی و ناامیدی و مشتاق به پیدا کردن چیزی جدید. من تا به حال هیچ دوستی از صفحه اصلی در KSU و گیر کرده بود با یک هم اتاقی که به سختی تا کنون وجود دارد. متاسفانه ما نیست که بهترین رابطه. و او بسیار کثیف است. در خلاصه وجود دارد بسیاری از miscommunication بین ما و این باعث شد تا او لغو دنبال کردن me on Instagram روز بعد از من نقل مکان کرد.

استفاده از UF

my transferring experience
facebook.com

من راستش نا امید کننده است. همه من می توانم فکر می کنم در مورد چگونه به شدت من می خواستم برای انتقال به جایی دیگر و چگونه من می خواستم برای پیدا کردن افرادی که من می تواند با اتصال. پس از یک بحث طولانی با پدر و مادر من, من تصمیم به درخواست برای UF. UF تا به حال همیشه یک رویا اما آن را در واقع هرگز واقعیت به دلیل هزینه های خارج از دولت کمک درسی. اما با وام پدر و مادر من تلقی می شود آن را ممکن است. فلش رو به جلو به اوت و من شروع کردم ترم اول در دانشگاه فلوریدا است.

شبیه به KSU, من می دانستم که به هیچ وجه در UF. اما من تصمیم به رفتن تصادفی در اتاقی که من امضا یک مجتمع آپارتمانی به نام عقب نشینی است. این است که من احساس زندگی کاملا دگرگون شده است. هم اتاقی من کندال سیدنی و آنجلا هستند برخی از مردم شگفت انگیز ترین من تا کنون ملاقات کرد. پس از چند ماه در خانه جدید من, من خیلی خوشحال. من احساس خود را زیبا و انرژی و عشق و پذیرش در KSU. من اضطراب چیزی است که باقی می ماند, اما آن است که تقریبا غیر موجود هنگامی که این دختران من را احاطه کرده. آنها در زمان من تمرکز کردن عوامل استرس زا در زندگی من است. افسردگی من پژمرده است به عنوان به خوبی. این دختران تبدیل شده زندگی من در طی چند ماه. آنها را مثبت, خنده و عشق و این چیزی است که من شخصا تا به حال احساس نمی شود در یک زمان بسیار طولانی بود و من در نهایت امیدوار.

من آنچه که من به دنبال

my transferring experience
عکس جسیکا جیمز

بودن در UF اجازه داده است من در نهایت به شخص من به شدت می خواستم به بود و من اعتقاد دارم که من می تواند همچنان به رشد. در حال حاضر من تمرکز بر مدرسه و روابط شخصی با مردم بیشتر از من همیشه قبل از. در حالی که تبدیل شدن به دوستان با این سه دختران ممکن است به نظر می رسد مانندآن است که یک لحظه و درس است که با من بماند برای مدت زمان طولانی. من کامل معتقد است که همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل و داشتن روابط با افرادی که می خواهید بهترین ها را برای شما بسیار مهم است. بنابراین آیا آن را انتقال به یک مدرسه و یا جلسه جدید هم اتاقی من کشف کرده اند که قرار دادن سلامت روانی خود را اولین گام برای بهبود سلامت روانی خود را یک درس مهم را یاد بگیرند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب