توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

ایالت آیووا مدیر ورزشی Jaime Pollard گفتن مکش طرفداران که فوتبال بازی برگزار خواهد شد در بیش از 50 درصد ظرفیت در جک Trice ورزشگاه در انتظار یک تغییر در دولت های محلی و دستورالعمل های بهداشتی. این بدان معناست که بیش از 30 ، 000 طرفداران.

پولارد اعلام ساخته شده در نامه ارسال شده به ISU دو و میدانی سایت سه شنبه.

در مورد 22,000 بلیط فصل شده اند تازه ترک حدود 8000 صندلی پر شود. طرفداران نه خود را تجدید نجومی بلیط و ساخت سیکلون باشگاه کمک مالی توسط 12 ژوئن نخواهد بود مجاز برای حضور در بازی مگر اینکه دستورالعمل تغییر و ظرفیت می تواند بیش از 50 درصد است. تک بازی فروش بلیط بعید است مگر اینکه ظرفیت افزایش یافته است.

فصل دارندگان بلیط که آیا تمدید برای سال 2020 ادامه خواهد داد به اولین حقوق خود را در همان صندلی برای 2021. فصل دارندگان بلیط که تمدید اما بعد تصمیم گیری آنها راحت نیست, حضور در بازی ها به دلیل ترس از عفونت کرونا ويروسی می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید و یا تسلیم خرید بلیط فصل خود را به 2021 فصل است.

پولارد نوشت که ISU اقدامات را برای کاهش خطر ابتلا به طرفداران و اعلام آنها بعد.

“پس از مشاوره با پردیس مقامات ما به این نتیجه رسیده اند وجود دارد هیچ راه معقول و منطقی به تضمین می کنند که هیچ کس نمی خواهد قرارداد COVID-19 ویروس” پولارد گفت. “تلاش برای پایبندی به یک استاندارد حفاظت مطلق است که به سادگی مناسب نیست. ما هم باید پاسخگو بودن بیش از حد محدود و یا به احتمال بیشتر نه محدود به اندازه کافی.”

پولارد افزود: “آن را در نهایت خواهد شد تا به هر یک از شرکت کنندگان به تصمیم بگیرد که آیا آنها راحت حضور در بازی با توجه به استراتژی کاهش ما پیاده سازی خواهد شد. که تصمیم باقی خواهد ماند یک انتخاب شخصی است که تمام شرکت کنندگان نیاز به ایجاد است.”

___

Pac-12 کنفرانس گفت: این اجازه می دهد داوطلبانه فرد در تمرینات در محوطه دانشگاه برای تمام رشته های ورزشی آغاز ژوئن 15, منوط به تصمیم گیری هر فرد در مدرسه و در جایی که مجاز محلی و ایالتی دستورالعمل.

این تصمیم توسط Pac-12 رهبران به دنبال اعلام هفته گذشته توسط NCAA به مجوز به بازگشایی مدارس به صورت داوطلبانه فعالیت آغاز ژوئن 1.

Pac-12 COVID-19 پزشکی کمیته مشورتی ایجاد یک سری از دستورالعمل ها و پروتکل ها برای مدارس به دنبال زمانی که آنها تصمیم به باز کردن به صورت فردی تمرین.

“به عنوان ایالت یا در حال حاضر افتتاح و یا شروع به باز کردن دسترسی به پارک ها و سالن های ورزشی و دیگر امکانات آموزشی دانشجو-ورزشکاران باید گزینه ای را در این زمان به در می شود, چه برای بسیاری از افراد خواهد شد بسیار امن تر محیط زیست در دانشگاه که در آن آنها می توانند دسترسی به بهترین در دسترس رفاه و آموزش و پشتیبانی” Pac-12 کمیسر لری اسکات گفت.

دستورالعمل ایجاد شده توسط پزشکی کمیته مشورتی پوشش بازگشت به دانشگاه; بازگشت به تسهیلات ورزشی; تسهیلات ملاحظات خاص; بازگشت به ورزش و پاسخ به عفونت و یا فرض عفونت است. این کنفرانس گفت: هر مدرسه خواهد خود را توسعه بهداشت و ایمنی طرح مطابق با توصیه و محلی بهداشت عمومی ارشاد.

___

اگر NHL رزومه خود فصل بازیکنان تست خواهد شد برای COVID-19 روز است.

معاون کمیسر لایحه دالی می گوید بازیکنان تست خواهد شد هر شب هنگامی که آنها وارد شهر آنها را بازی در. کمیسر گری Bettman برآورد لیگ می تواند انجام دهد 25,000-30,000 آزمون در حالی که در پایان فصل آن.

Bettman می گوید: کارشناسان پزشکی توصیه کرده اند که این لیگ که در این تابستان وجود دارد باید به اندازه کافی تست را 25,000-30,000 نه یک تکه بزرگ از کسانی که در دسترس عموم است. Bettman گفت: از آن خواهد شد گران به آزمون که بسیار.

دالی گفت: تیم باید قادر به تست بازیکنان قبل از شروع اردوگاه های آموزشی که اتفاق نمی افتد قبل از ژوئیه 1.

Nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr گفت: آزمایش یک مورد بازیکنان را سازش.

___

اگر NHL می توانید خود را از سر فصل ها 24-تیم حذفی انتظار می رود برای بازی در دو hub شهرستانها.

مکان های در حال اجرا در حال شیکاگو, کلمبوس, اوهایو, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, Minneapolis/St. Paul, Pittsburgh تورنتو و ونکوور.

در حالی که هنوز هم وجود دارد برخی از جزئیات به کار کردن از جمله اینکه دو دور اول بهترین-از-پنج یا هفت NHL کمیسر گری Bettman انتظار جام استنلی نهایی به طور کامل در یکی از دو مرکز شهرستانها.

همچنین NHL برگزار خواهد شد پیش نویس آن قرعه کشی ژوئن 26, که می شده اند و شب از دور اول.

هفت تیم حذف شده از مشاجره و هشت متغیرهایی واجد شرایط خواهد بود.

اگر یکی از این تیم های برنده قرعه کشی برای یکی از سه تراکم آن مشخص خواهد شد پس از این بازی در دور.

___

NHL کمیسر گری Bettman می گوید لیگ را تقسیم آن 24-تیم حذفی فرمت در دو hub شهرستانها که هنوز به تعیین خواهد شد باید در لیگ از سر بازی.

Bettman می گوید هر توپی را بازی میزبان به بالا 12 تیم در هر کنفرانس با یک شرکت در یک کنفرانس شرق و دیگری در غرب.

لیگ تنگ است تمرکز خود را از مرکز شهرها به 10 و تصمیم نهایی بر اساس تاییدیه از بهداشت محلی مقامات.

لیگ انتظار دارد که بازیکنان می توانید شروع به بازگشت به خانه خود را rinks اوایل ماه آینده.

اردوگاه های آموزشی باز نمی شود تا ژوئیه 1 در اولین.

Bettman گفت: لیگ باز است به بازی به اوایل پاییز است.

Bettman می گوید بازی در طول بازی در فرمت تعيين بالای 16 تیم برگزار خواهد شد در زیر به طور منظم فصل قوانین. این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی را از ویژگی های هفت بازی از سری بازی های.

Bettman می گوید: لیگ هنوز برای تعیین اینکه آیا دو حذفی دور خواهد بود پنج یا هفت بازی از سری بازی های.

___

NHL Commmissioner گری Bettman اعلام کرده است که لیگ در حال حرکت است به جلو با 24 تیم گسترش حذفی فرمت اگر آن را قادر به ادامه بازی و جایزه جام استنلی.

این طرح پس از تایید توسط NHL حکام می آید و روز بعد از NHL بازیکنان در انجمن کمیته اجرایی به این طرح چراغ سبز.

Bettman تنش این طرح را تصویب تضمین نمی کند که از سرگیری بازی. لیگ و بازیکنان باید هنوز تعیین پروتکل های ایمنی و حل مسائل دیگر از جمله که در آن به بازی.

تحت گسترش قالب چهار تیم برتر در هر کنفرانس را برای کاشت در حالی که دیگر 16 در بهترین پنج سری. لیگ بوده است تعطیل از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پیش رفتن با بالا 12 تیم در هر کنفرانس تصمیم به طور رسمی به پایان می رسد فصل از لیگ پایین هفت تیم است. آنها آناهایم, بوفالو, دیترویت و لس آنجلس و نیوجرسی اتاوا و سن خوزه.

___

میامی دلفین ها در حال تبدیل این زمینه خود را به یک درایو در تئاتر.

این تیم اعلام برنامه های تئاتر در داخل ورزشگاه که جای خواهد تا 230 اتومبیل. علاوه بر این, یک جدید در فضای باز تئاتر در ورزشگاه پلازا میزبان گروه های کوچک. کلاسیک و commencements خواهد بود در میان حوادث نشان داده شده است و اجتماعی فاصله را مشاهده خواهد شد.

“ما صرف چند هفته برنامه ریزی این قادر به ارائه مردم با یک گزینه امن به بیرون بروید و لذت بردن از فیلم کلاسیک دلفین محتوای کنسرت و جشن سال 2020 فارغ التحصیلان” دلفین مدیر عامل شرکت تام Garfinkel گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

___

آپالاچی دولت است برش سه تیم اول دانشگاه یا دانشکده مردان ورزش به عنوان بخشی از یک طرح به صرفه جویی 5 میلیون دلار.

این مدرسه اعلام کرد که آن را حذف کرده است مردان را, فوتبال, تنیس مردان و مردان داخل سالن دو و میدانی برنامه های. مدرسه می گوید که کاهش گنجانده شده در یک برنامه ورزشی برای کاهش بخش بودجه برای 2021 سال مالی 20 درصد.

این طرح شامل نه پر کردن زمان دو و میدانی کارکنان فرصت های شغلی و کاوش “پرسنل اضافی اقدامات است.”

مدرسه می گوید: بورسیه مفتخر خواهد بود برای دانشجو-ورزشکارانی که مایل به بازگشت به Appalachian State همراه با پشتیبانی برای کسانی که به دنبال یک انتقال از خورشید کمربند کنفرانس مدرسه.

در یک بیانیه مدیر دو و میدانی داگ Gillin گفت: پایین رفتن از 20 ورزشی خواهد شد: “ما در خط با بسیاری از ما نهادهای همکار.”

“ما همه این اقدامات با قلب سنگین اما با پایداری طولانی مدت از برنامه دولت دو و میدانی در خط مقدم” Gillin گفت.

کاهش ترک خواهد کرد Appalachian State با 17 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش هفت در مردان جانبی و 10 در زنان. این کوهنوردان را به ادامه رقابت در مردان و میدانی و همچنین مردان صلیب کشور است.

___

اوکلاهما را دوباره باز کنید امکانات آن به صورت داوطلبانه فوتبال تمرینات در جولای 1 — حدود دو هفته بعد از کنفرانس بزرگ 12 اجازه داده است.

مدرسه ساخته شده با اعلام این خبر در روز سه شنبه.

بزرگ 12 روسای جمهور و روسای ملاقات روز جمعه گذشته و تصمیم گرفت فعالیت های داوطلبانه می تواند شروع ژوئن 15 برای فوتبال, جولای 1 برای دیگر سقوط ورزش و جولای 15 برای همه ورزش های دیگر.

Oklahoma football انتخاب کرده است یک رویکرد دقیق. ورزشی گروه پزشکی کارکنان هماهنگ با OU مرکز علوم بهداشت نورمن پردیس دانش آموز مقامات بهداشتی مستقل در دولت و خارج از دولت کارشناسان بیماری های عفونی و بهداشت عمومی متخصصان قبل از تصمیم گیری.

“ما پرسنل پزشکی به ما گفته اند که امن ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن بازیکنان ما در خارج از دانشگاه برای تا زمانی که ممکن است” اوکلاهما مربی لینکلن رایلی گفت. “ما تصمیم به آخرین نقطه ای که ما می تواند آنها را به عقب و هنوز هم به اندازه کافی زمان برای آماده سازی.”

این مدرسه گفت: دیگر دانشجو-ورزشکاران بازگشت بعد از این تابستان در یک رویکرد مرحله به مرحله. ورزشکاران مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت برای ترخیص کالا از گمرک توسط اوکلاهما کارکنان پزشکی و خواهد شد به طور مداوم تحت نظارت و انتظار می رود به رعایت چندین پروتکل های ایمنی و دستورالعمل ها.

___

Milwaukee Brewers صاحب علامت Attanasio می گوید که او ترجیح می دهند که تیم خود را نگه دارید پیش فصل تمرینات در میلواکی به جای آن بهار آموزش در آریزونا اگر لیگ اصلی بیس بال تصمیم می گیرد به سر فصل آن.

Attanasio گفت: این امر می تواند یک “افزایش واقعی برای همه” به “را پسران در شهر” به او پیوست حذفی, مدیر کل دیوید استیرنز و مدیر کریگ Counsell در زوم جلسه با بیشتر میلواکی کمیته یک گروه از منطقه رهبران کسب و کار.

Attanasio اذعان کرد این تیم برای اولین بار را مجبور به رفتن را از طریق “پروتکل های پزشکی” و اطمینان از محلی و مقامات دولتی که تمرینات پیش فصل می تواند انجام شود با خیال راحت در Miller Park.

همچنین در این جلسه استرنز در مورد تخمیر’ COVID-19 تست برنامه ها و گفت که Counsell را به خود اختصاص صندلی در خانه ستاره شرق به عنوان بخشی از تیم اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Counsell و Attanasio هر دو اشاره کرد که کوتاه برنامه آن را مهم تر از همیشه برای تیم به نگه داشتن بازیکنان خود را سالم. Counsell اشاره کرد که چگونه است که ممکن است تاثیر خود مدیریتی رویکرد است.

“آن را به مهم است که ما فکر می کنم محتاطانه با چقدر با چقدر استفاده همه بازیکنان ما می توانید در اوایل فصل” Counsell گفت.

___

کلاغ سال دوم گیرنده مایل Boykin برنامه ای برای پیوستن به کارفرمایی Lamar جکسون و چند تن دیگر هم تیمی های خود در فلوریدا به صورت رسمی تمرینات در حالی که انتظار برای کلمه در NFL بعدی حرکت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من برنامه ریزی شده بود در رفتن به پایین وجود دارد قبل از تمام این مسائل اتفاق افتاده است” Boykin گفت: در یک ویدئو کنفرانس تلفنی سه شنبه. “اما هفته آینده من وجود دارد آموزش با آن بچه ها.”

به این نکته Boykin شده است بازی گرفتن با پشتیبان کارفرمایی ردیابی McSorley در اطراف بالتیمور.

“این واقعیت که من آن را اثری در اینجا قادر به کار با من است” Boykin گفت.

Boykin ملحق خواهد شد جکسون سال دوم گیرنده گلابی قهوه ای و چندین نفر دیگر در فلوریدا.

“ما هنوز در حال نهایی آن است. وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از بچه ها پایین وجود دارد” Boykin گفت. “هست که فقط شما می توانید در (مجازی) جلسات بدون اینکه قادر به بیرون رفتن در این زمینه است.”

پیش نویس در دور سوم 2019 پیش نویس از نوتردام Boykin تا به حال 13 برای جلب 198 متری و سه touchdowns به عنوان یک تازه کار.

— دیوید Ginsburg

___

دفاع آمریکا قهرمان جام حذفی امارات با تیم نیوزیلند اولین مسابقه قایق پس از آن بود حمل به اروپا برای دو مقدماتی بستری است که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Te Aihe (دلفین) بازگشت به اوکلند در اوایل صبح روز سه شنبه پس از دور برای نزدیک به چهار ماه است. تیم نیوزیلند آخرین میره ته Aihe در Hauraki خلیج فارس در Jan. 15. آن را به سمت چپ پایه در فوریه. 2 همراه با 16 ظروف پر از کارگاه های تعقیب و گریز قایق ها و هر چیز دیگری مورد نیاز برای حمایت از این تیم در امریکا جام جهانی سری بستری در کالیاری ایتالیا در اواخر ماه آوریل و پورتسموث, انگلستان در اوایل ماه ژوئن است. کسانی که بستری لغو شد در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

قایق سفر در چهار کشتی و بازدید 15 بنادر از جمله بارگذاری و خاموش در نیوزیلند بندر Tauranga, transhipped در سنگاپور هر راه و لود کردن و در گییا تورو ایتالیا.

“این خوب است برای دیدن پشت او زودتر از انتظار” مدیر تدارکات اندی Nottage گفت. “او شده است در کاملا ماجراجویی, اما آن را خوب است به خانه در یک قطعه تا حد زیادی به لطف حمایت مداوم از دانی.”

Nottage گفت: Te Aihe روانه بازار شد در یک حالت نسبی آمادگی بنابراین آن را نمی خواهد به آن را دریافت قایقرانی دوباره.”

نهایی ACWS مسابقه قایق رانی شرکت تنظیم شده است برای درست قبل از کریسمس در اوکلند. پرادا جام برای رقبا برای مجموعه Jan. 15-Feb. 22 با برنده پیشبرد به صورت Kiws در 36th امریکا در جام مارس 6-21.

___

کارولینای شمالی دبیرستان انجمن ورزشی تمدید مرده آن دوره برای فرد در تمرینات برای آمادگی ورزشکاران از طریق حداقل 15 ژوئن.

کمیسر Que تاکر گفت: این سازمان در هیئت مدیره رای به گسترش مرده دوره اضافی برای دو هفته. او همچنین گفت: NCHSAA را پزشکی ورزشی کمیته مشورتی با هیئت مدیره برای نهایی کردن برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشت به فعالیت های تابستانی مانند تهویه کار می کنند.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران تاکر گفت: مربیان و مدارس نیاز به زمان برای برنامه ریزی برای تمرینات است که به دنبال سلامت و دستورالعمل های ایمنی و همچنین برای اطمینان از آنها به اندازه کافی لازم است منابع بهداشت.

تاکر گفت: مسئولان باقی می ماند “امیدوار” است که آنها می توانید بازی فوتبال با حداقل برخی از طرفداران در حضور این سقوط. او همچنین گفت: این امر می تواند “آخرین چاره” به سعی کنید به حرکت یک فصل به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

برتر مردان لیگ فوتبال در اوکراین از سر گرفته خواهد شد شنبه در خالی استادیوم پس از یک تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اوکراین لیگ برتر می گوید آن را دریافت تاییدیه از کشور وزارت بهداشت برای راه اندازی مجدد. هیچ بازی شده اند پس از 15 مارس.

برنامه پیش بینی بازی های لیگ در پایان جولای 19 با صلاحیت حذفی پایان 10 روز بعد.

با توجه به یوفا رتبه بندی اوکراین خواهد بود که دوم قوی ترین لیگ در اروپا بازی پشت تنها آلمان است.

___

این leadoff رویداد به ISU Junior جایزه بزرگ اسکیت لغو شده توسط اسکیت کانادا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد برنامه ریزی شده برای Aug. 26-29 در Richmond, British Columbia. این دومین رقابت از هفت قسمت است که لغو شده است با اسلواکی رویداد هفته بعد نیز در حال وقوع است.

“اسکیت کانادا از نزدیک تحت نظارت استانی و مقامات بهداشتی فدرال موقعیت در COVID-19 همه گیر و متعهد به سلامت و ایمنی ورزشکاران و مربیان و مقامات داوطلبان و تماشاگران از” سازمان روز سه شنبه گفت.

“با توجه به استانی قرنطینه دستورالعمل برای تمام مسافران و اجتماعی فاصله مورد نیاز, در اثر, در این زمان, اسکیت کانادا متاسفانه تصمیم به انصراف از این رویداد است.”

هیچ تصمیم گیری ساخته شده در مسابقات دیگر و نه در ارشد جایزه بزرگ حوادث.

___

NHL کمیسر گری Bettman است که انتظار می رود به اعلام لیگ بازگشت به بازی فرمت این بعد از ظهر.

Bettman تنظیم شده است را به یک آدرس تلویزیونی در 4:30 p. m. EDT در مورد آنچه هاکی را مانند نگاه کنید اگر NHL می توانید سر فصل تابستان امسال است. این بدان معناست که 24 تیم مستقیم به پلی آف فرمت با لیگ های دیگر هفت تیم خود را فصل به فصل به پایان رسید.

بازیکنان’ Association رای دادند و در هفته گذشته به تصویب 24-تیم قالب پیشنهاد بازگشت به بازی بازی های کمیته. آن را شامل چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس بازی مینی مسابقات به صورت بذر در حالی که دیگر 16 در بهترین پنج سری به مجموعه در این زمینه است.

هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای از سرگیری بازی اکشن و یا زمانی که بازیکن می تواند بازگشت به تیم امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات. در این اطلاعیه آمده بر روی پاشنه از لیگ nhl on nbc رونمایی پروتکل برای کسانی که تمرینات از جمله یک حد از شش بازیکن روی یخ در یک زمان.

___

کنفرانس ها و شبکه های تلویزیونی بین المللی به هفته آینده مهلت تعیین زمانبندی پخش برای فوتبال کالج را در اوایل فصل بازی.

فوتبال کاسه زیربخش همایش با صدور بیانیه مشترک روز سه شنبه همراه با ESPN, CBS Sports, Fox Sports و خود را وابسته به شبکه.

این بیانیه گفت که تنها بازی فردا خواهد بود مجموعه “در تاریخ بعد همانطور که همه ما در ادامه به آماده شدن برای کالج فوتبال فصل است.”

مهلت به طور معمول می افتد در ژوئن 1, که شنبه است.

___

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی توییتی شنبه که به عنوان طولانی به عنوان NFL غول و جت و NHL شیاطین به دنبال سلامت و پزشکی پروتکل های آنها می تواند باز کردن اردوگاه های آموزشی و یا حتی برگزاری رقابت است.

NFL را پیش فصل و اردوگاه های آموزشی نمی شروع تا نیمه تابستان — تیم ها انجام می دهند مجازی تمرینات در محل معمول در میدان فعالیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما NHL در حال برنامه ریزی راه برای تکمیل 2019-20 فصل است. باید این برنامه شامل شیاطین آنها در حال حاضر می تواند بازگشایی آموزش امکانات.

“تیم های ورزشی حرفه ای در نیوجرسی ممکن است بازگشت به آموزش ها و حتی رقابت — اگر خود را در لیگ را انتخاب کنید به حرکت در این جهت” مورفی در توییتر نوشت.

“ما شده اند در بحث ثابت با تیم های مورد پروتکل های لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان و پرسنل.”

یک جت سخنگوی گفت: “ما در حال همکاری نزدیک با رژیم صهیونیستی است. مورفی, دفتر, لیگ و هیات های پزشکی ما برای ایجاد محتاطانه بهداشت و اقدامات ایمنی برای کارکنان ما و بازیکنان است. بر اساس این دستورالعمل ما آغاز خواهد شد برای باز کردن امکانات ما با استفاده از یک رویکرد مرحله به مرحله در یک زمان است که عملی ترین برای عملیات ما است.”

غول تکرار آن عواطف و گفت: “با اعلام امروز توسط استاندار ما در حال نهایی برنامه های ما برای بازگشایی تلاش تشخیص مرکز آموزش. ما ادامه خواهد داد به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است کار از راه دور. برای کارمندانی که نیاز به بازگشت به کار در تاسیسات ما انتظار داریم برای شروع این روند در هفته آینده و ما این کار را در یک سیستماتیک و راه امن است که پایبند به دولت دستورالعمل و NFL پروتکل.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im