اقتصاد تصمیم خواهد گرفت 2020

به عنوان James Carville گفت: زمانی که او در حال اجرا بود بیل کلینتون در سال 1992 مبارزات انتخاباتی برای رئیس ج

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

به عنوان James Carville گفت: زمانی که او در حال اجرا بود بیل کلینتون در سال 1992 مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور: "این اقتصاد احمقانه است."

این نقل قول بود راه خود را از نگه داشتن مبارزات انتخاباتی و نامزد متمرکز بر این موضوع است که اهمیت بسیاری برای رای دهندگان و در نتیجه نتایج انتخابات.

شغل و اقتصاد مهم ترین مسئله برای رای دهندگان آمریکایی. مراقبت در مورد هر مسئله دیگر لوکس است که شما نمی توانید پرداخت صورتحساب.

زمانی که اقتصاد پررونق بود رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به دور دوم خود را قفل شده است. اثر بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است تا دولت ها به بزرگ ردیف هایی از اقتصاد و نرخ بیکاری بالا است و بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال صدمه زدن به.

مراقبت عمل شد و تلاش برای جلوگیری اقتصادی خونریزی اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

اگر اقتصاد قیمت روز انتخابات, انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن را به نفع خود. اگر اقتصاد در ادامه با دو رقمی بیکاری اعداد و اقتصاد بی نظمی در انتظار رئیس جمهور به یک زمان دشوار تامین امنیت دور دوم در نوسان متحده ساخته با این بیماری همه گیر.

یک راه برای تحریک اقتصاد این است که به دنبال راه هایی برای حذف, دولت موانع رشد. پایین ترین نرخ پایین آویزان میوه است که به هر دو حذف افزایش مزایای بیکاری از هر آینده بسته کمک و اضافه کردن حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی.

به گزارش نیویورک تایمز ماه گذشته "با گسترش مزایای بیکاری در محل قرار داده برای کمک به گذاشته شدن کارگران آب و همه گیر مجموعه به پایان می رسد تا پایان ماه جولای جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره در تضاد هستند بیش از اینکه به ادامه به ارائه قابل پرداخت به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که هنوز کار می کنند."

گسترش این مزایا دارای پتانسیل قوی برای حذف انگیزه ای به دنبال کار به عنوان بیکاری پرداخت دست درازی نزدیک تر و نزدیک تر به پرداخت همان درآمد متوسط کم خونی بازار کار.

چشم انداز دیگری برای رشد اقتصادی است تهمت پیشنهاد برای کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق پایان سال کشت تمایل به رفتن به محل کار افزایش طبقه متوسط و کم درآمد کارگر به خانه پرداخت.

به عنوان ایالت فلوریدا مارکو روبیو سابق رئیس ستاد کسر Conda توضیح داده شده در مارس واشنگتن آزما op-ed "مالیات بر حقوق و دستمزد همچنان به تحمیل یک سنگین بار اقتصادی بر کارگران و کسب و کارهای کوچک" در حالی که "بسیار عقب با پنجم پایین خانوارها پرداخت 6.9 درصد به طور متوسط در حالی که بالای 1% پرداخت 2.3% با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز."

یکی دیگر از راه برای تحریک رشد اقتصادی است که به حذف سیاست های دولت است که ضد بازار آزاد. توجه داشته باشید وجود دارد یک سیاست در وزارت کار است که به سوء استفاده از آمار به دروغ لکه دار کردن برخی از شرکت ها به عنوان discriminators.

کمی شناخته شده آژانس در وزارت کار به نام دفتر فدرال قرارداد مطابق برنامه (OFCCP) موظف به ترویج اقدام مثبت دولت به پیمانکاران.

دولت اوباما تبدیل این سازمان به یک harasser از پیمانکاران توسط دولت با استفاده از داده های جمع آوری شده به قلدر و شکایت شرکت زمانی که آنها رد از استخدام و یا ارتقاء داده های جمع آوری شده از شرکت.

آمریکا اتاق بازرگانی تجزیه و تحلیل و آژانس هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 که "OFCCP است بیش از حد اغلب متضاد نسبت به جامعه تنظیم نادیده بی شمار و موثر تنوع تلاش های انجام شده توسط پیمانکاران درگیر در بیش از حد گسترده و غیر منطقی ماهیگیری اعزامی برای اشتغال و به دنبال گرفتن آن یا-ترک-آن مصالحه کردند."

این تضاد اجازه داده است بسیاری از این پیمانکاران و دیگران از تماشای در انتظار پرونده های حقوقی به مکث قبل از کار با دولت فدرال به عنوان یک پیمانکار است.

اقتصاد در حال رفتن به تصمیم ریاست جمهوری و اینکه آیا جمهوری خواهان یا دموکرات ها کنترل سنا.

رهبران باید تهاجمی تر در هماهنگی با سیاست به سمت رشد و حذف سیاست های دولت است که آهسته اقتصاد آمریکا از بازگشت از coronavirus هرج و مرج اقتصادی از چند ماه گذشته.

خط کخ سابق کنگره کارمند و یک استراتژیست جمهوری خواه و متخصص در مردمی رای دهندگان تماس بگیرید. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب