ضد پلیس جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن

یک دوست نزدیک یک بار به من گفت: در طول لری Trahan انتخاباتی برای کنگره در سال 2018 که آنها را به حمایت لری, چرا که او واقعا در حد متوسط در پشت درهای بسته.

آنها گفتند که او هرگز واقعا حمایت شدید سیاست های مترقی در صورت انتخاب و آنها که او را می دانستند چرا که: “شما می دانید ما به مدرسه رفت با هم.”

یکی دیگر از شناخته شده سیاسی نوع گفت: “من حمایت لری, چرا که او در یک طبقه کارگر و خانواده و پشتیبانی از کسب و کار و اجرای قانون و به خوبی او کودک-sat بچه های من.”

سوال: چگونه حمایت لری Trahan کار را برای شما در حال حاضر ؟ نه تنها لری موافقت با defunding اما او هم تراز خودش با پیشرفته ترین اعضای کنگره شامل اسکندریه Ocasio-کورتز. ضد پلیس جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن.

هر دو ماساچوست در مجلس نمایندگان و سنا گذشت و ضد پلیس و قانون. مانند بزدل دولت سنا آن را زیر عبا از تاریکی شبیه به زمانی که آنها رای خود را پرداخت می آفریند. خانه نیز clamored به سرعت تصویب لایحه اگر فقط برای اثبات به خود است که آنها بیشتر از “بیدار” دولت قانونگذاری در کشور است.

بازگشت در سال 2018 هر کس گفت که هیچ راهی وجود دارد که پس از آن دولت سنا نامزد اد کندی تا به حال پشت ضد پلیس قانون چون: “خوب, خود, خانواده, در اجرای قانون است.”.

خب مردمی او مترقی دارای پیچ مطیع قانون شهروندان و ضد پلیس جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن.

چگونه در مورد جدید, مترقی, ستاره لوول هیئت در خانه ملت? جیم Arciero عضو دیگری از “او یک پسر خوب” باشگاه بود و تنها عضو لوول هیئت به رای ما در برابر پلیس. بله جیم Arciero که حمایت شد به طور مداوم توسط پلیس محلی اتحادیه های کارگری و متوسط دموکرات تصمیم به همکاری با او مترقی دوستان reprimanding و جوراب توری, جوراب متنوع ترین اجرای قانون جامعه در کشور است. خب مردمی او مترقی و ضد پلیس جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن.

همکار جانبازان و شهروندان مطیع قانون زمانی که شما متوجه است که این “خوب بچه ها و دهید” که می گویند یک چیز عمومی و یک چیز دیگر در پشت درهای بسته سیاسی هستند سبک وزن. آنها ترسو هستند و آنها در حمایت از معترضان بیش از بسیار افرادی که آموزش دیده برای محافظت از ما. مترقی سیاستمداران هستند نه برای قانون و نظم است. آنها را پشتیبانی نمی کند پلیس و از طریق اقدامات خود را بیش از چند هفته گذشته آنها را ساخته اند آن را با صدای بلند و روشن است که آنها در حمایت از آنارشیست ها بر صلح آمیز اکثریت.

مردمی رای خود را از طریق سال حمایت از “خوب پسر و دختر” باشگاه پرداخت سود سهام اگر شما را انتخاب کرد defunding پلیس بیش از حمایت از پلیس مهاجرت غیر قانونی بیش از مهاجرت قانونی بالاتر مالیات بیش از معافیت مالیاتی تقلب انتخابات بیش از رای دهندگان ID سوسیالیسم بر سرمایه داری و تمرد بیش از میهن پرستی.

رای گیری خود را در طول سال باید پشتیبانی کنترل اسلحه بیش از حقوق تفنگ. بله همان سیاستمدارانی که در حال انتخاب پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس هستند سیاستمدارانی که می خواهند به شما را از حق دفاع از خود را به دلیل شما می دانید زمانی که پلیس در اطراف نیست که در آینده هنگامی که شما تماس با 911 به عنوان شما گرفتن لگد توسط آنارشیست ها و معترضان …

که دفاع از خانه خود را که محروم شده مسلح حفاظت هنگامی که یک جنایتکار به دنبال تهدید شما عزیزان ؟ خواهد با شما تماس لری Trahan اد کندی و جیم Arciero? خوب مردمی این ترقی خواهان نمی خواهد جواب تلفن و ضد پلیس جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن.

وقت آن است که برای مردم ماساچوست به درک هزینه یک حزب حکومت و برای قرار دادن جوجه ها در بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید