با تشکر از شما به ما تادیبی حرفه ای

هر سال اولین هفته ممکن است به رسمیت شناخته شده به عنوان ملی اصلاح افسران و کارکنان هفته.

در اینجا در Middlesex County ما به طور سنتی این علامت با یک سری از حوادث از جمله تجلیل از تلاش های بسیار زیادی از کارکنان ما بیش از سال قبل و مراسم به یاد کسانی که گذشت در حالی که در خدمت به میانه کلانتر ،

مانند بسیاری دیگر از رویدادهای برنامه ریزی شده در سراسر کشور در حال حاضر ما مجبور شده اند برای به تعویق انداختن این مراسم با توجه به COVID-19. اما در حالی که این تجمعات شده اند را در خود نگه دارد من باور دارم آن را مهم تر از همیشه است که ما را در این لحظه از ادای احترام به کار باور نکردنی از ما اختصاص داده شده اصلاحات حرفه ای.

در بهترین زمان کار اصلاحات کارکنان است که اغلب نادیده گرفته شده و زیر مینماید. هر چند آنها بسیار مهم دندانه دار در سیستم عدالت کیفری بیشتر انجام شغل خود را به دور از انظار و چند خارج از این حرفه به طور کامل درک آنچه آنها انجام می دهند و یا آنها چه کسانی هستند.

اصلاحات کارکنان افسران که کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن جوامع ما و کسانی که در بازداشت امن است. آنها متخصصان پزشکی که تمایل به جسمی و روحی بیماری از کسانی که در مراقبت از ما. آنها مربیان که کمک به افراد درآمد خود را HiSET و یا یادگیری یک مهارت در برنامه های حرفه ای مانند هنر آشپزی. آنها دستیاران اداری caseworkers برق و منابع انسانی حرفه ای از آن متخصصان حقوق و دستمزد کارمندان و یک میزبان از دیگران که مطمئن شوید که ما قادر به به طور موثر انجام وظایف حیاتی اختصاص داده شده به ما در سیستم عدالت کیفری.

فقط به عنوان مهم آنها مادران و پدران; پسران و دختران. آنها جوانان ورزش و مربیان و رهبران پیشآهنگی. آنها همسایگان ما هستند و ما دوستان شما.

در زمانی که ما به درستی ستایش پزشکی حرفه ای و ضروری دیگر پرسنل اجازه دهید مطمئن شوید که ما نیز اذعان فوق العاده مهم نقش ما اصلاحات حرفه ای بازی در نگه داشتن ما در محله ای امن و آماده سازی افراد برای بازگشت به جامعه بیشتر به خوبی آماده شده به شهروندان مولد از زمانی که آنها راه می رفت از طریق درب.

آنها واقعا ما را خاموش نگهبان امنیت عمومی.

Peter J. Koutoujian است که کلانتر از Middlesex County است. او همچنین در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور از ماساچوست کلانتر انجمن و رئیس جمهور از عمده County Sheriffs آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im