پنس خود منزوی پس از قرار گرفتن در معرض دستیار با ویروس

توسط KEVIN FREKING و ZEKE میلرمهر — معاون رئیس جمهور مایک پنس بود خود جدا یکشنبه پس از یک دستیار آزمایش مثبت ب

توسط ATSHNEWS در 22 اردیبهشت 1399

توسط KEVIN FREKING و ZEKE میلر

مهر — معاون رئیس جمهور مایک پنس بود خود جدا یکشنبه پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته به سه ملت دانشمندان در نظر گرفتن محافظ مراحل ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض.

یک دولت رسمی گفت: پنس بود به طور داوطلبانه نگه داشتن فاصله خود را از دیگر افراد در خط با راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. او بارها و بارها آزمایش منفی برای COVID-19 از قرار گرفتن در معرض بود اما پس از مشاوره پزشکی و مقامات.

"معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه" سخنگوی Devin اومالی روز یکشنبه گفت. "علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا."

پنس شده است در صفحه اصلی پس از بازگشت به واشنگتن از یک روز سفر به ایالت آیوا در روز جمعه و به نظر نمی رسد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با رهبران نظامی روز شنبه در کاخ سفید است. پنس مطلع شد از دستیار مثبت آزمون در مدت کوتاهی قبل از خروج برای آن سفر.

یک مقام رسمی در ابتدا گفت: پنس برنامه ریزی برای ادامه کار از خانه قبل از پنس را روشن است که او برنامه ریزی شده به کار از کاخ سفید در روز دوشنبه. آن را بلافاصله روشن نیست چگونه پنس گام به خود منزوی خواهد تاثیر خود را حرفه ای یا عمومی درگیری.

پنس باعث شده است تا کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای بیش از دو ماه است. مقامات بالا که رفته اند به قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض یک فرد در کاخ سفید که تست مثبت برای ویروس Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; دکتر رابرت Redfield, مدیر CDC; و این کمیسیون از سازمان غذا و دارو دکتر استفان هان.

پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه با نفر دوم که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس این هفته است.

یک سربازی عضو که به عنوان یک نوکر به رئیس جمهور آزمایش مثبت در روز پنج شنبه اول شناخته شده به عنوان مثال که در آن یک فرد در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور در کاخ سفید در حال آزمایش مثبت است.

پس از میلر شناسایی شد به عنوان تست مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "نگران نیست" در مورد این ویروس گسترش در کاخ سفید است. با اینحال مقامات گفته بودند پله تا پروتکل های ایمنی برای پیچیده است.

سه دیگر وظیفه نیروی اعضا نشان داده اند متفاوت قصد دارد برای مقابله با خود را قرار گرفتن در معرض. هیچ کدام اعلام کرده است آزمایش مثبت برای ویروس ها و با توجه به آنچه شرح داده شده به عنوان قرار گرفتن در معرض محدود به فرد آلوده در نظر گرفته شده در نسبتا کم خطر برای عفونت است.

Fauci موسسه گفت که او "با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب" برای کاهش خطر ابتلا به دیگران در حالی که هنوز انجام وظایف خود teleworking از خانه اما مایل به رفتن به کاخ سفید شود. به گفته مقامات هر دو Redfield و هان خواهد بود خود quarantining برای دو هفته.

سه مقامات انتظار می رود قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا روز سه شنبه به احتمال زیاد توسط ویدئو کنفرانس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de