نمی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت از سیاستمداران

فراموش نکنید که در مورد سیاستمداران defunding پلیس; آن است که پلیس باید defunding سیاستمداران است.از رژیم صهیو

توسط ATSHNEWS در 23 خرداد 1399

فراموش نکنید که در مورد سیاستمداران defunding پلیس; آن است که پلیس باید defunding سیاستمداران است.

از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر و شهردار بوستون مارتی والش در پایین به قانونی رهبران و اعضای شهر بوستون شورای سیاستمداران باید به آسانی بینی و پذیرش کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از پلیس.

در بازگشت سیاستمداران همیشه از دست رفته از راه خود را به تماشا و حمایت از پلیس منافع.

دیگر نه. در حال حاضر سیاستمداران عمدتا رادیکال جناح چپ دموکرات با چند RINOs انداخته اند در برابر مخرب ضد پلیس خواسته در پی افتضاح قتل فقیر جورج فلوید. رادیکال می خواهید نیروهای پلیس در شهرهای سراسر این کشور برچیده شود و defunded به عنوان اگر آنها گشتاپو.

اگر این "نگاهی به زانو دموکرات" راه خود را به پلیس خواهد بود بر روی زانو های خود را هر دو از آنها را همراه با بقیه از ما. و دفعه بعد که شما شماره گیری 911 در مواقع اضطراری شما یک ضبط به شما گفتن: "هیچ کس در اینجا. یک تفنگ."

گزارشگر جو Battenfeld مطرح در هرالد هفته گذشته هنگامی که او گزارش داد چقدر پول بوستون پلیس به کمک والش و دیگر سیاستمداران که در حال حاضر می خواهم به پال خواستار قطع بودجه دولت از بودجه پلیس با جابجایی وجوه دیگر.

والش به عنوان مثال دریافت هزاران دلار در مبارزات انتخاباتی سهم از بوستون Patrolman انجمن بوستون کارآگاه پلیس' تایید شده و بوستون برتر افسران PAC.

شهر بوستون عضو شورا میشل وو که منتشر کرده است یک برنامه به demilitarize پلیس رو 500 دلار اهدا فرم بوستون پلیس Patrolman انجمن در سال گذشته و 2 ، 000 $بیشتر از انواع دیگر پلیس اتحادیه های کارگری.

مجلس رابرت herm n. crab سنا و رئیس جمهور کارن Spilka رو سنگین سهم از پلیس به عنوان دیگر قانونگذاران نیز به عنوان اعضای بوستون شورای شهر.

در نظر گرفته نشده هستند که سهم قابل توجهی ساخته شده توسط دولت Police Association ماساچوست به کالیفرنیا ، چارلی بیکر, سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito و دموکرات دادستان کل Maura هیلی همه آنها را رها کرده و به پلیس.

کمک های مبارزات انتخاباتی ممکن است به شما آنچه شما می خواهید, اما آنها حداقل برو به انتخاب افرادی که منافع خود را در قلب. نه در حال حاضر نه زمانی که سیاستمداران و بوروکرات ها در حال اجرا می ترسم تلاش برای کشف کردن که راه اوباش رهبری است به طوری که آنها می تواند تظاهر به آن منجر یا حداقل دریافت شده.

هفته گذشته در یک مورد از این زندانیان در حال اجرا پناهندگی کاترین نیومن موقت معاونت در UMass بوستون رکوع به دانشجو و استادان خواسته های ممنوع پلیس ایالتی با استفاده از یک پارکینگ در محوطه دانشگاه به عنوان یک منطقه عملیات به دلیل آن را "مرعوب" این دانش آموزان است.

دولت پلیس که با استفاده از پارکینگ برای سال برخورد با ماراتن بوستون جنوبی بوستون St. patrick's Day Parade, باراک اوباما در سفر خود به پردیس و همچنین برای مکانهای دیگر مورد استفاده زیادی در طول جورج فلوید اعتراض.

در حالی که حضور پلیس "باید درک شود توسط هر کسی به عنوان معادل برای حمایت پلیس سوء" نیومن گفت: "با این حال برای افرادی که از لحاظ تاریخی به طور سیستماتیک و حتی به طور معمول شده است قربانیان سوء رفتار پلیس حضور چنین تهدید آمیز نمایش قدرت پلیس است دلسردکننده است." بنابراین او لگد پلیس ،

شرم آور دیگری مورد خلیج ماساچوست "تروما" اقتدار در غیر این صورت شناخته شده به عنوان MBTA. وجود دارد که مرعوب و بوروکرات که اجرای سیستم که هیچ کس سوارکاری اعلام کرد که دیگر نمی خواهد در اتوبوس بوستون پلیس به تظاهرات عمومی که در آن آنها می توانند اجرای قانون است.

در حالی که کارمن اتحادیه گفت که مایل به ادامه شاتل پلیس برای چنین رویدادی دیگر MBTA کارگران خواستار در نامه ای به MBTA مدیر کل استیو Poftak که حمل و نقل آژانس پایان تمرین.

این نامه گفت: "ما اتوبوس را اقتصادی دسترسی به فرصت و آزادی حرکت به اتوبوس ما وابسته به سواران که به طور نامتناسبی ، برای MBTA به استفاده از آن همان اتوبوس ها را به پلیس و سلاح های خود را به کسانی که همان مردم دلخراش ریاکارانه و شرم آور است."

و ضمنا این طومار از این MBTA کارگران همچنین خواستار MBTA به کاهش بودجه خود را برای MBTA پلیس و دستور آنها را به پیوستن به دیگر نیروهای پلیس "در آینده هر خشونت علیه کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس.

بنابراین به طور طبیعی, Poftak مانند نیومن خورده.

که بدان معنی است که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مانند والش خورده بیش از حد.

چگونه به زودی آنها دوباره درخواست پلیس برای کمک های مبارزات انتخاباتی?

پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس ؟ هیچ پال خواستار قطع بودجه دولت از سیاستمداران به جای.

نظرات ایمیل به: luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im