تگزاس خلوت به عنوان ویروس جدید موارد آمار تمام زمان بالا در ایالات متحده

توسط میشل R. SMITH and FRANCES D'EMILIOفرماندار تگزاس دستور بستن تمام میله دوباره و کوچک پشت رستوران ناهار خور

توسط ATSHNEWS در 6 تیر 1399

توسط میشل R. SMITH and FRANCES D'EMILIO

فرماندار تگزاس دستور بستن تمام میله دوباره و کوچک پشت رستوران ناهار خوری جمعه در بزرگترین عقب نشینی و در عین حال توسط هر دولت به عنوان تعدادی از تأييد جدید کروناویروس موارد هر روز در ایالات متحده ضربه تمام زمان بالا از 40,000.

کالیفرنیا ، گرگ ابوت دنبال کرده تا به حال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه از هر کشور و تا به حال نه تنها در برابر تماس برای سفارش با پوشیدن ماسک اما تا به حال نیز خودداری کرد تا زمانی که در هفته گذشته به اجازه دولت های محلی را از جمله اقدامات است.

"روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله," او گفت:. "اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است."

ابوت پیوست کوچک اما رو به رشد تعدادی از فرمانداران یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر reopenings در خود نگه دارد.

تعدادی از تایید عفونت های جدید در ایالات متحده در روز گذشته افزایش یافت قبلی بالا از 36,400 مجموعه 24 آوریل در یکی از مرگبارترین امتداد در بحران تا کنون با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش های از کشور به ویژه در جنوب و غرب است.

آریزونا و فلوریدا آرکانزاس در میان کشورهای که ضربه سخت شده مانند تگزاس.

در میان موج کاخ سفید coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور پنس شد برنامه ریزی برای برگزاری اولین جلسه در نزدیک به دو ماه در بعد از ظهر جمعه. سیگنالینگ کاخ سفید را به رسمیت شناختن است که نمی توان آن را نادیده گرفت نگران کننده را افزایش می دهد.

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است. با وجود افزایش در موارد برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و همچنین به دلیل سهم زیادی از عفونت های جدید در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 124,000 مرگ و میر در آمریکا و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما ایالات متحده به مقامات بهداشت گفت: تعداد واقعی از آمریکایی ها آلوده است و حدود 20 میلیون دلار یا تقریبا 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در علاوه بر این به پوسته پوسته شدن پشت رستوران ظرفیت ابوت تعطیل قایق سواری در عملیات و گفت: هر, هوای آزاد, گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از دولت های محلی. حرکت در آمد که در تعدادی از بیماران در بیمارستان تگزاس ایالت بیش از دو برابر در دو هفته.

تگزاس گزارش شده بیش از 17,000 تایید موارد جدید در سه روز گذشته با یک رکورد نزدیک به 6000 در روز پنج شنبه. روز شمارش بیش از 4,700 بستری شدن در بیمارستان شد و همچنین یک رکورد است.

در روز پنج شنبه آریزونا قرار داده و بر برگزاری هر گونه تلاش بیشتر برای بازگشایی اقتصاد با کالیفرنیا ، mlb گفت: اعداد "همچنان به رفتن در جهت اشتباه است." آریزونا گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت.

نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

در جای دیگر در سراسر جهان چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن. یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون نفر است. و دیگر کشورهای با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با بیش از 118,000, گزارش یک رکورد از نزدیک به 6,600 موارد جدید پس از شل شدن چه بوده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مبارزه برای کنترل شیوع در میان بلغاری فصلی محصول وانت در نزدیکی ناپل.

فرماندار جنوبی منطقه کامپانیا اصرار داشت که کارگران زندگی می کنند که در یک مجتمع آپارتمانی با ده ها تن از COVID-19 مورد ماندن در داخل برای بیش از دو هفته حتی در حال ظهور برای مواد غذایی — مقامات را تحویل مواد غذایی به آنها.

___

اسمیت گزارش از Providencd رود آیلند; D'Emelio گزارش از رم. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

آخرین مطالب