TA نخبه واقعی است: چگونه من غلبه TA تعصبات

کالج مگزین | No comments

در هر کلاس در یک دانشگاه شما روبرو می شوند یک دوره یا به طور کامل اجرا توسط دستیار آموزشی (TA) و یا کمک به یک است. دانشگاه دوره های آموزشی و بازدید از سخنرانی همایش را دانشجویان تفکر انتقادی است. اما آنچه که یک دانش آموز به انجام زمانی که یک TA نیست به عنوان دوستانه به عنوان درس استاد?

آنچه در مورد زمانی که شما به عنوان یک کارشناسی و TA به طور غیر منتظره دانش آموزان با هم های همان دوره ؟

College class
giphy.com

در زمان من به عنوان یک دانش آموز در UCLA من مواجه می شوند طیف گسترده ای از TAs از کسانی که خوشبین هستند و مفید به غیر دوستانه unapproachable و مغرور. سه ماهه گذشته به عربی بود و یک چشم باز تجربه ای که من در یک کلاس درس که در آن تمام همکلاسی های من بودند TAs به جز خودم و یکی دیگر ، آن را تهدید آمیز به احساس حضور در خانه عاقل تر دانشجويان قضاوت بر شما برای هر عمل ساده است. شما نمی دانید که آیا آنها این کار را به خود بیشتر احساس اطمینان در مورد خود و یا به نقد عادات خود را به عنوان یک دانشجو و یا حتی بدتر به قضاوت شما به عنوان یک فرد.

در طول یک جلسه کلاس در اوایل در سه ماهه من در حال وارد سی دقیقه دیر به علت وحشتناک L. A. ترافیک. زمانی که من به کلاس راه می رفت همه از همکلاسی های من به خیره شوم که بلعیدم من بی کفایتی و ناتوانی در اقدام به آمدن به کلاس را در زمان.

من به خاک سپرده چهره من در شرم برای چند دقیقه اول.

Embarrassed
giphy.com

من سعی کردم بهترین من برای گرفتن تا سخنرانی دفن واکنش همسالان من دور از طرز فکر من است.

تنش افزایش یافت که طی نیمی از کلاس من استاد اسپیلت با ما به صحبت کردن در گروه به صورت روزانه زبان ورزش. هیچ یک از TAs آرزو به برقراری ارتباط با من. آنها صحبت کرد و در میان خود را در گروه من در حالی که من به پایان رسید تا صحبت به دیوار به نظر می رسد که من غرق خودم را در زبان.

نه بیش از حد طولانی پس از آن یکی از همکلاسی های من گفت: در متظاهر به شیوه “من خوشحالم که من در یک کلاس با یک دسته از دانشجویان دوره لیسانس, آنها می تواند بسیار نابالغ.” من می دانم که نیست به طور خاص اشاره به من اما من می دانم که از خود من تجربه کالج به عنوان یک غیر سنتی دانشجو در مقطع کارشناسی و از دیگر دانشجویان که پدر و مادر در ارتش خدمت کرده است و یا در سمت چپ مدرسه برای اهداف پزشکی–کسانی که من دوست در طول سال–نارسی صدق نمی کند به تمام دانشجویان مقطع کارشناسی.

به عنوان کسی که همیشه دوست داشتم کاوش عمیق تر من کنجکاوی در خارج از کلاس درس من فکر کردم با این جنبه از شخصیت من من می خواهم جذب بیشتر مردم قرار دهند. اما TAs به نظر می رسید در یک دنیای خود را با نوع خود است.

به نظر می رسد که TAs برقراری ارتباط میان هر یک از دیگر هنجار است.

clique
giphy.com

من سعی کردم به ارتباط برقرار کردن با TAs از بخش فرانسوی در یک کنفرانس با محققان خارج از دانشگاه UCLA ارائه تحقیقات خود را. من به پایان رسید تا در همان چرخه چپ به طور کامل نادیده گرفته و یا غیر در چشمان خود را. من سعی کردم به پرش به گفتگو در مورد فرانسه litérature با صحبت کردن در مورد آثار توسط نویسندگان فرانسوی قدیمی جورج شن و ماسه و Madame de Stael اما آنها شنیده ام من یک جمله و سپس شروع به بحث در میان خود را بیش از همه دوباره. به عنوان تنها جوانی کارشناسی, من پیدا کردم خودم به تنهایی. من حدس می زنم در چشم خود من ارزش یک مکالمه چون من یک دانشجوی دکترا یا من نمی رسیدن به سطح خود را از دانش است.

آن نیست تا زمانی که من در زمان یک کلاس فیلمنامه نویسی که من در نهایت یک TA که راحت صحبت کردن به من را هم در داخل و هم در خارج از کلاس درس در مورد فیلم. وقتی که من ابراز علاقه من به نوشتن در او با مهربانی از من دعوت به پیوستن به او و دوستان خود را به خواندن اسکریپت و نقد هر یک از دیگر اسکریپت ها با هم. این اولین بار در کارشناسی من تجربه آن را احساس نمی کردم نگاه کردن بر بیان که من بود.

من نگاه بر به عنوان یک انسان و نه به عنوان برخی از جوان کارشناسی در نظر گرفتن یک دوره برای اعتبار.

Team
giphy.com

پس از جلسات من تا به حال با فیلم من TA آن را به من فهماند که TA من آمده ام در سراسر هرگز به دانستن داستان من و نه من یادگیری در مورد هر یک از آنها تا پایان سه ماهه. به طور معمول زمانی که من استاد اسپیلت با ما به صحبت کردن گروه برای ما تمرینات روزانه من eavesdropped به مکالمه از گروه من است. من شنید مکالمه بین همکاران من اعتراف درونی خود را از مبارزات — یکی بود تاکید کرد چرا که او پدر است و می خواهد به تقسیم برنامه های خود را بین زمان مدرسه خود را با همسر و بچه ها. دیگر شد ابراز ترس خود را در مورد امور مالی به عنوان یک دانشجو در خارج از کشور که او هرگز می خواهد به بازگشت به کشور خود; چگونه زندگی در لس آنجلس است که بیش از حد گران قیمت برای بودجه دریافت به عنوان TA.

آن را من تا پایان سه ماهه به طور کامل درک چرا آنها باز نمی شود تا من و یا باز کردن در میان خود را در اوایل. اگر چه من فعال در مکالمه آنها در نهایت باز کردن خود به خود. با گذشت زمان آنها متوجه شدند به من اعتماد کافی به شنیدن داستان های شخصی. یک مسئله عمده ترین TAs صورت است که افسردگی به دلیل تعادل خود را از تدریس و یادگیری و تحقیق در حالی که تعادل زندگی شخصی خود است.

همه دانشجویان باید در زندگی شخصی خود به حقه بازی بین خانواده و کار و تحقیق, کارآموزی و آموزش و پرورش — it را سخت برای همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>